نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: محدودیت برای کاربران اینترنت شبکه ؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: Coder1984

خواننده
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    17

محدودیت برای کاربران اینترنت شبکه ؟؟؟؟؟؟

حدود 10 تا کامپیوتر با هم شبکه شدن
    به صورت workgroup دومینی نداریم
    یه سیستم اینترنت adsl داره که این سیستم هم به سوییچی که همه کامپیوترا وصل هستند وصل شده

2 تا سوال دارم

1- میخام توسط یه نرم افزاری بتونم محدودیت های زیر رو براشون اعمال کنم ،

a- مثلا کاربر x، روزانه 2 ساعت اینترنت داشته باشه و بتونه از این 2 ساعت هر وقت میخاد استفاده کنه ،
    b- بیشتر از مثلا 50 مگ نتونه دانلود کنه ،
    c- پهنای باندش هم از 10 k فراتر نره ،

2- برای نصب یه همچین نرم افزار کنترلی باید سرور راه بندازم یا نه ، یه توضیحی در این مورد اگه لطف کنین(configuration)
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: MRK

عضو غیر فعال
    نوشته
    279
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    48
    دوست عزیز میکروتیک و IBSng

نام حقيقي: آرش حيدري

عضو غیر فعال
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    از آیزا سرور استفاده کن ! برو به این وبلاگ
    WWW.isa-server.blogfa.com

نام حقيقي: مهدی کوشش

عضو غیر فعال شناسه تصویری MaKo
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط coder1984 نمایش پست ها
    2- برای نصب یه همچین نرم افزار کنترلی باید سرور راه بندازم یا نه ، یه توضیحی در این مورد اگه لطف کنین(configuration)
    با تشکر
    آره باید سرور راه بندازی و اول اینترنت رو به سرور بدی (یعنی اینترنت به جای اینکه مستقیم بره توی سوییچ میره تو سرور) بعد با استفاده از یه RAS Server یا VPN و یک نرم افزار اکانتینگ یا حتی RADIUS خود ویندوز اقدام به ایجاد محدودیت های لازم زمانی بکنی.
    اگه محدودیت پهنای باند می خوای روتین ترین حالت استفاده از Bandwidth splitter روی آیزا سرور هستش.
    به هر حال من با استفاده از ISA Server 2006 و نصب یه Bandwidth splitter روی اون و استفاده از nttac plus برای Accounting همین کار رو انجام دادم اگه پسندت بود بگو تا بیشتر توضیح بدم.
    فقط اینو بگم من یکشنبه ها میام انجمن اگه جواب فوری خواستی برام ای میل بزن ، اکانت یاهو من mahdi_kooshesh هستش.
    موفق باشی

coder1984 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

محدودیت اینترنت در شبکه

محدودیت استفاده از اینترنت در شبکه

http://forum.persiannetworks.com/f62/t34919.htmlمحدوديا استفاده از اينترنت در شبكهمحدودیت برای کاربران شبکهمحدودیت استفاده از اینترنتاعمال محدودیت در شبکهایجاد محدودیت برای کاربران در استفاده از اینترنتمحدوديت اينترنت شبكهنرم افزار ایجاد محدودیت کاربران اینترنت در شبکهمحدودیت دانلود کاربران شبکه خانگیبرنامه محدودیت اینترنت برای کاربران شبکهاعمال محدودیت در آیزامحدودیت زمانی کاربران در شبکهاعمال محدوديت سرور اينترنتاینترنت محدودیت سرور 2008اعمال محدودیت در شبکه workgroupاعمال محدودیت سایت برای کابر شبکه محدوديت اينترنت در شبكهمحدودیت در شبکه workgroupمحدودیت اینترنت در شبکه workgroupنرم افزار محدودیت اینترنت کاربرانمحدودیت در اینترنت در شبکه محدودیت اینترنت isa ایجاد محدودیت isa server

برچسب برای این موضوع