نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: آیا دانلود کردن بعد از تمام شدن ترافیک ماهیانه میشه

نام حقيقي: حسین

عضو غیر فعال شناسه تصویری serhossien
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

آیا دانلود کردن بعد از تمام شدن ترافیک ماهیانه میشه

با سلام و احترام
    من در یکی از فاروم سایتهای معروف همچین چیزی رو خوندم :
    "یک برنامه خیلی معروف هست که شما بعد از تمام شدن ترافیک ماهیانه می تونید بوسیله اون هر چی می خواهید (نرم افزار، فیلم، موزیک، گیم و ...) دانلود کنید بدون اینکه ISP شما متوجه شود. البته تا موقعی که ترافیک ماهیانه شما تمام نشده است هر چی دانلود کنید حساب می شود."
    و بعد سخصی که این مطلب رو نقل میکنه، ادعا کرده که خودش 700MB با این روش اطلاعات رو دانلود کرده.
    سوالی که از شما دارم این هست آیا هچین نرم افزاری وجود دارد یا نه؟و در صورت صحت مطلب نقل شده، لطفا لینک آنرا برای من بفرستید.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    برنامه خیلی معروف ؟ شما داری میگی عملا اکانتینگ ISP رو دور بزنیم و فکر کنم این بستگی به امنیت ای اس پی و برنامه هایی داشته باشه که استفاده میکنه

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود بدون کم شدن ترافیک

آموزش دانلود کردن بعد از تمام شدن ترافیک ماهیانه

روش دانلود بدون کم شدن ترافیک

دانلود بدون کاهش ترافیکدانلود بدون کم شدن از ترافیکاموزش دانلود بعد از تمام شدن ترافیکدانلود کردن بدون متوجه شدن isp دانلود بدون تمام شدن ترافیکاموزش کم نشدن ترافیکدانلود کردن بعد از تمام شدن ترافیک ماهیانه دانلود كردن بدون كم شدن ترافيكاموزش دانلود کردن بدون کاهش ترافیکمتوجه تمام شدن ترافیکچچگونگی دانلود بدون تمام شدن ترافیکنرم افزار دانلود بدون کم شدن از ترافیکراهی برای کم نشدن از ترافیک اینترنتراهی برای کم نکردن ترافیک اینترنتدانلود کردن بعد از تمام شدن ترافیکنرم افزار دانلود بدون کم شدن ترافیکدانلود بدون کم شدن ترافیک ماهیانهاموزش دانلود بدون کم شدن ترافیکدانلود کنید بدون اینکه isp شما متوجه شودنرم افزاردانلودکردن بدون کم کردن ترافیکآموزش دانلود کردن بدون کم شدن ترافیکاموزش دانلود بدون کاهش ترافیک

برچسب برای این موضوع