صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 50

موضوع: نرم افزار Billing Accounting برای ISP

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    ميگم پس چرا ديتابيس نصفه نيمه backup گرفته شده بود ؟
    بعضي از ريپلايها هست بعضيها نيست
    البته بيشترش نيست .

بگذريم . اين جريان فيلترينگ و داده پرئازي بحثش تو يه تاپيك ديگست اينجا بحث accountinge
    هرچند اصلا از داده پردازان دوران خوشم نمي آد . اما دادن الفاظي اينگونه هم در حد متخصصانشون درست به نظر نمي آد . ما تو همين ايران هم برنامه نويس حرفه اي داريم . دليل نداره هركي كار بلده از ايران خارج شه . اينجا هر نظام و حكومتي داشته باشه . خوب يا بدشو كار نداريم . اما جاي ايراني تو ايرانه .

سر اين موضوع بحث نميكنم . چون جاش اينجا نيست . ديدم كمي در حق متخصصان ( البته فقط متخصصان و نه مديران) داده پردازي اجهاف شده . گفتم اينو بگم بد نيست !

آقايون dialways رو داشتين به ما هم بدين . ثواب داره . به محصولات داده پردازي زياد توجه نكنيد . درسته كار مهمي شده و ارزش داره . اما خارج از استانداردهاي يه برنامه مطمئن هست . در مقابل محصولات مشابه خارجي حرفي ببراي گفتن ندارن !

عضو عادی شناسه تصویری ehsan
    نوشته
    4,621
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    ميگم پس چرا ديتابيس نصفه نيمه backup گرفته شده بود ؟
    بعضي از ريپلايها هست بعضيها نيست
    البته بيشترش نيست .
    متاسفانه نسخه backup نوشته های حدود یک ماه اخیر رو نداره. من خیلی تلاش کردم که تا اونجایی که میتونم نوشته ها رو برگردونم. ولی از این بیشتر دیگه ممکن نبود. من هم از این بابت متاسفم و امیدوارم زودتر بتونیم با کمک شما فروم رو به روزهای خوبش برگردونیم

عضو سابق شناسه تصویری M.P.A
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    انشا الله و ما هم براي شما و همه پرشين تولزي ها آرزوي موفقيت مي كنيم

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    قبل از كار اون آدم بي شعور اينجا خوب بود . اما الان كمي سرد شده . همه بچه ها ديگه با هم آشنا شدن . يك راست از هم سوالهاشونو ميپرسن .كاش بچه ها دوباره بيان . البته كم كم دم امتحاناته و اكثرا دانشجو . شايد بعد امتحانا بيشتر بشه !
    بابا اين تازه وارد رو از جلوي ما بر دارين به خودا افت داره !

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    علي جان شور نزن درست ميشه

احسان جون ، اين باشه برات تجربه
    لطفا بك آپ هارو زودتر بردارين كه اين مشكل پيش نياد
    ديگه بعضي از دوستان نميدونم سرد شدن يا اينكه مشكل دارن ديتر از قبل سر ميزنن
    البته حق هم دارن كه نتجه زحمات دود بشه

اون كسي كه اين كار رو كرد بيش از اون چيزي كه به ما ضربه زد به خودش و كساني كه تازه ميان ضربه زد
    چون اين سايت واقعا با بقيه جاها فرق داشت
    يه منبع اطلاعاتي كامل حالا رفع اشكالش كه ديگه ...

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ما زنده ايم و سعی مون رو ميکنيم تا اطلاعات خودمون رو به اشتراک بگذاريم تا ياد بگيريم و ياد بديم.

يه درخواست از دوستان ديگه دارم، اگر سوالی که جنبه عمومی داره بصورت اختصاصی پرسيده شد، يا بحث رو به انجمن منتقل کنيد و يا اگر علاقه داريد بصورت خصوصی انجام بدين، پس از پايان بحثتون، يه خلاصه ای ازش رو به اينجا هم منتقل کنيد.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    چشم!!!
    اطاعت

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: Milad

عضو غیر فعال
    نوشته
    689
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    كورش من يك سوال دارم اين برنامه ها با چه ديتابيسي كار مي كنند؟
    آخه من خودم خواستم با PHP يك برنامه درست كنم كه برند اكانتشون رو ببينند ولي نمي دونم اون شركت هاي ISP اطلاعاتشون رو توي چه ديتابيسي مي ريزند؟

اصلا ديتابيسها يكي هستند ديگه(منظورم ديتابيس هاي برنامه و ديتابيسهاي كه بايد از طريق سايت خونده بشند؟حتما ديگه؟)

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Database ها مختلف هستند، Access ، SQL Server ، MySQL و . . .

بله يکی هستند.

عضو غیر فعال شناسه تصویری Sharafi_admin
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 Not for ISP only for an internal LAN

سلام يه سوال داشتم كه خيلي تو اين فروم جستجو كردم و فايل manual برنامه NTTacPlus 2 رو هم يه نگاهي انداختم همينطور خود سايت برنامه اما هنوز مطمئن نشدم و جاي سوال باقيست:
    اگه در داخل يك شبكه محلي بخواهيم به كاربران شبكه اينترنت رو مجاني ندهيم و حساب كتاب و AAA داشته باشد چطوري ميشه؟
    آيا اين پيشنهاد عمليه ؟ :
    1- نصب Keiro WinRoute FireWall 5.1.9 هم براي اتصال به اينترنت و به اشتراك گذاشتن و Cache كردن آن در شبكه و هم امنيت شبكه (البته بماند كه اينجوري يه جورايي تو حسرت Traffic Shaping مي مونم.)
    2- تعريف كاربران WinRoute به فرم Radius در خود برنامه WinRoute
    3- نصب NTTacPlus 2 بر روي همان سرور و تعريف كاربراني كه قبلا در WinRoute تعريف شده اند به همراه تعريف كلمه عبور ميزان استفاده و غيره
    (آيا براي اين نوع استفاده نياز به نصب ساير برنامه هاي كمكي مانند TACBOX كه آقا Koorosh فرمودند نيز هست يا نه؟)

در نهايت كاربران با تنظيم Proxy & Port سرور در اينترنت اكسپلورر و وارد كردن نام كاربر و رمز عبور از اينترنت استفاده مي كنند.

و آيا مي توان به برنامه Accounting اين قابليت رو داد كه اگر كاربري پنجره اينترنت اكسپلورر خود را نبندد بعد از پنج دقيقه كه هيچ مصرفي از اينترنت نداشت ديگر از حسابش زماني كسر نگردد و آن پنج دقيقه هم برايش منظور نگردد ولي همچنان متصل به سرور و Authenticate بماند تا وقتي كه اولين درخواست او از اينترنت تامين شود (مثلا 2 دقيقه چك كردن ميل و بعد 10 دقيقه Download و بعدش 12 دقيقه نامه نوشتن و نداشتن Send و Receive تا زدن دگمه Send و فرستادن نامه و بعدش 4 دقيقه عدم استفاده از اينترنت و بعد يك دقيقه چك كردن ميل و بعد بستن همه پنچره هاي اينترنت اكسپلورر و مربوط به اينترنت بايد بجاي اينکه 29 دقيقه از حساب کاربر شبکه LAN کم کند 17 دقيقه کم کند تا عدالت رعايت شود . البته من فکر مي کنم تنها راه اينکه در يک شبکه LAN بخواهيم Accounting کنيم همين باشه چون ديگه چيزي به مفهوم Connecting و Disconnecting در اينجا نداريم که مبناي زماني باشه.
    خلاصه اينکه هم به کمک شما خيلي نياز دارم و هم خود برنامه NTTacPlus 2.02 رو پيدا نکردم کرکشو هم هنوز امتحان نکردم (lomalka.ru) پس از اين نظر هم من رو دريابيد : a1alireza@mail.com

با تشكر

ویرایش توسط Sharafi_admin : 2004-04-08 در ساعت 08:36 PM

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    اين مطالبي كه شما فرموديد اگه شخص عادي هم كه قابليت تشخيص داره هم بخواد حساب كتاب كنه كم مياره.
    نه اينجوري نميشه. چطور نرم افزارت تشخيص بده كه كي فلان پنجره اكسپلورش بازه ولي بي استفاده.
    VPN هم راه ساده ترش هست.

عضو غیر فعال شناسه تصویری Sharafi_admin
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مثلا با تجزيه و تحليل فايل HTTP LOG كه همه دسترسي ها رو با زمان و نام كاربر و IP كامپيوترشون ميده ميشه اين كارو كرد مثلا من يه فلوچارت واسه اينكار كشيدم كه به صورت Offline اينها رو محاسبه كنه اما اين خيلي به كارم نمياد و بايد online باشه تا اينكه اعتباري باشه

عضو غیر فعال شناسه تصویری omid650
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    كوروش خان در مورد kill user در nttacplus براي access server هم تجربه اي دارين؟
    منظورم patton هست

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مورد Patton شرمنده ام. هيچ تجربه ای ندارم

عضو غیر فعال
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    Not for ISP only for an internal LAN
    سلام
    اين راهي كه شما نوشتيد عملي نيست من امتحان كردم
    sinoori@yahoo.com

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار isp

isp مورداستفاده ispونرم افزارهای کارایی نرم افزار ispابزار های accounting ispispونرم افزار های مورد استفادهنرم افزار حسابداری در ispنرم افزار isbنرم افزار ویژه ispنرم افزار های مورد استفاده ispنرم افزارهاي ISPنرم افزار حسابداری ISPنوشتن برنامه accounting برای ISPispنرم افزارهاینرم افزارisp هانرم افزار isputilکاربرد نرم افزار در مخابرات billingنرم افزار isp تحت ویندوزنرم افزارisp کار با نرم افزارispبرنامه رایگان accounting ispاموزش کرک NTTacPlus 2.02نرم افزار accountingبرای مدیریت اینترنت در شبکهradius server مورد استفاده isp هانحوه وصل شدن به يك بانك شبكه در sql 2008isputil downloads

برچسب برای این موضوع