نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط vahsha1
  • 1 توسط iranup
  • 1 توسط vahsha1

موضوع: مشكل dc نشودن اكانت شب در nttac

نام حقيقي: amoo mohsen

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 مشكل dc نشودن اكانت شب در nttac

سلام
    اين اولين پست منه شرمنده اگه مشكل يا كم كاست داره
    من 2 تا مشكل دارم
    1- من از nttac به عنوان اكانتينگ استفاده مي كنم و براي يوزر ها اكانتي تعريف كردم به نام shab كه از ساعت 1:30 بامداد تا 7 صبح به صورت رايگان استفاده كنند همه چيز خوبه فقط مشكل اينجاست كه يوزر ها بعد از ساعت 7 هم بازم on هستند و تا dc نشند مي توانند استفاده كنند من حتي اكانت شب رو هم disable مي كنم ، delete line هم تاثيري نداره

2- من صبح به صبح تعدادي از يوزر ها رو كه در nttac ماندن رو بايد delete line كنم تا بتونن استفاده كنند

لطفاً در مسائل بالا كمكم كنيد كه مشكل حادي شده واسه من
    ممنون از دوستاي خوبم

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزیز شما مشکل killدارید و باید از kill line استفاده کنید.در صورتی که مشترک از روی خط بریده نشد تنظیمات kill در nttac را تصحیح بفرمایید

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amoo mohsen

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز با تشكر از شما ولي در بعضي مواقع وقتي kill مي كنم يوزر پاك مي شه

تنظينات kill رو كجا مي تونم پيدا كنم (فارسي)

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مشکل killدارید و باید از kill line استفاده کنید.در صورتی که مشترک از روی خط بریده نشد تنظیمات kill در nttac را تصحیح بفرمایید
    خسته نباشید.منم دقیقآ همین مشکل رو دارم.اکانتینگم nttac هست.اگه به گوشتون خورده باشه takface شرکت بومرنگ شیراز که تحت وب هستش رو نصب کردم رو اکانتینگم که مشکل dc کاربر حل شه.ولی متاسفانه تنظیماتش رو بلد نیستم.پشتیبانی اینترنت تو ایران هم که میدونید چجوریه.حالا با این takface حجم کاربر که کم نمیشه هیچی کاربر dc هم نمیشه.بعد از اتمام حجمش دوباره کانکت میشه.میدونم تنظیمات از kill هستش و اگه میشه توضیح بدید.البته من برنامه nttac رو با takface کنترل میکنم.ولی هیچ کدوم از حجم کاربر کم نمیکنه و dc هم نمیکنه
    ممنون میشم کمکم کنید

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزیز جهت kill روی چه دستگاهی مشکل دارید .سیستم شما RAS است یا از NAS استفاده میکنید.در هر دو مورد هم اگر در انجمن جستجو کنید مشکلتون رفع میشه.باز هم اگه پیدا نکردید بگید تا کمکتون کنیم.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    دوست عزیز جهت kill روی چه دستگاهی مشکل دارید .سیستم شما RAS است یا از NAS استفاده میکنید.در هر دو مورد هم اگر در انجمن جستجو کنید مشکلتون رفع میشه.باز هم اگه پیدا نکردید بگید تا کمکتون کنیم.
    خسته نباشید.ممنون که وقت میذارید.سیستم nas هست.kill نمیشه.حتی سره تاریخ یا حجم هم dc نمیکنه

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

ای کاش مدل و مارک AS خود را می فرمودید.در هر صورت من تصور میکنم as شما سیسکو باشد.
    در acces server این دستور را وارد کنید.router:#snmp-server community persiasnnetworks RW 15
    سپس وارد nttac شوید و F8 را بزندید تا وارد منوی تنظیمات شوید.وارد تب kill شوید.تنظیمات فعلی را remove کنید .سپس در قسمت interface name وارد کنید *Async و در قسمت command line وارد کنید ".\external\snmpset $nas persiannetworks .1.3.6.1.4.1.9.2.9.10.0 $line\."و گزینه add را بزنید.آخر خط .\ را حذف نمایید.(برای درست قرار گرفتن حروف نوشته شده است)حالا می توانید از kill استفاده کنید و مشترکانتان سر مو قع قطع میشن.
    بازم مشکلی بود در خدمتیم.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ای کاش مدل و مارک AS خود را می فرمودید.در هر صورت من تصور میکنم as شما سیسکو باشد.
    در acces server این دستور را وارد کنید.router:#snmp-server community persiasnnetworks RW 15
    سپس وارد nttac شوید و F8 را بزندید تا وارد منوی تنظیمات شوید.وارد تب kill شوید.تنظیمات فعلی را remove کنید .سپس در قسمت interface name وارد کنید *Async و در قسمت command line وارد کنید ".\external\snmpset $nas persiannetworks .1.3.6.1.4.1.9.2.9.10.0 $line\."و گزینه add را بزنید.آخر خط .\ را حذف نمایید.(برای درست قرار گرفتن حروف نوشته شده است)حالا می توانید از kill استفاده کنید و مشترکانتان سر مو قع قطع میشن.
    بازم مشکلی بود در خدمتیم.
    مرسی ممنون که راهنمایی کردید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل dc در nttac

سیستم takface

بررسی اکانت شرکت بومرنگ

nttacplus delete from command line

nttacplus زمان بررسی اکانت ها

nttac دستور deletline

برچسب برای این موضوع