نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط ghasr
  • 1 توسط mkgonline

موضوع: آیا کسی از netbill استفاده می کنه؟

hrs
    hrs آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8

آیا کسی از netbill استفاده می کنه؟

آیا کسی از نرم افزار netbill استفاده کرده یا تجربه ای در این مورد داره .می خوام ببینم ارزش خرید داره یا نه؟
    و چه نقاط قوتی داره نسبت به بقیه؟
    بدون تعصب لطفا.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    قطعا استفاده میشه مثل همین شرکت پارس آنلاین
    اما بهتره که شما خودتون نصب کنید و امتحان کنید چون میتونید از اینترنت فایل iso اون رو به صورت رایگان دانلود کنید و براحتی نصب کنید فقط در چند دقیقه بعد خودتون تست کنید ببینید که نیاز هاتون رو بر طرف می کنه یا نه

hrs
    hrs آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    می دونم میشه به صورت رایگان اونو گرفت ونصب کرد اما می خوام ببینم اون دوستانی که روش بار گزاشتن ازش راضین .چون نمیشه به همین سادکی اکانتینگ رو تغییر بدیم و معمولا تا 100 % باهاش کار نکنی متوجه نمیشی که چه نقایص و خصیصه هایی رو داره .می خوام از تجربه بچه ها استفاده کنم

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    در مورد پارس انلاین هنوز کامل نیست. فقط مثل اینکه voice رو داره کار می کنه.
    ولی بچه های فنی شون برای ADSL و Dialup هنوز تصمیم نگرفتن. من چند روز پیش باهاشون صحبت کردم.

من خودم می خریدم ولی با یه چیز مشکل دارم. Internet lock. حتی با خود آقای قنبری صحبت کردم و گفتم این مشکل حل بشه من می خرم
    ولی 3 تا چیزش مورن پسند من نبود. 1- ققل اینترنتی 2- هزینه پشتیبانی سالانه 3- قیمت نسخه enterprise

اگه بخوام اینقدر پول بدم میرم نسخع full نرم افزاز dialways رو می خرم.

نام حقيقي: Arash nozari

خواننده شناسه تصویری xarashx
    نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    15
    پارسان لین الان accounting چیه؟

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    جناب قنبری چرا قفلش رو هم سخت افزاری نمیکنید؟
    راستش منم اگر بخوام نرم افزاری بخرم و قفل اینترنتی داشته باشه یکم تامل میکنم.
    من یه بار دیدمش از لحاظ ظاهری خوب بود. توانایی های زیادی هم داره. از دوستان هم تعریفشو شنیدم.
    فکر میکنم یکم هم به دل بعضی مشتری ها مثل آقا رضا راه برید ضرر نکنید.

نام حقيقي: Arash nozari

خواننده شناسه تصویری xarashx
    نوشته
    124
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    15
    چرا رو Vmware server 1.6 نصب نمیشه ؟
    میگه هارد نداره ؟

hrs
    hrs آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    من خودم می خریدم ولی با یه چیز مشکل دارم. Internet lock. حتی با خود آقای قنبری صحبت کردم و گفتم این مشکل حل بشه من می خرم
    ولی 3 تا چیزش مورن پسند من نبود. 1- ققل اینترنتی 2- هزینه پشتیبانی سالانه 3- قیمت نسخه enterprise

اگه بخوام اینقدر پول بدم میرم نسخع full نرم افزاز dialways رو می خرم.
    منم دقیقا همین مشکلات رو دارم و یک صحبت کوتاهی هم با یکی از کارکنان اونجا داشتم در مورد قفل اینترنتی گفتن حل میشه ؟!(حالا چرا از اول به یه همچین سبکی پایه گزاری شده من نمی دونم چون دلیلی بر این کار نمی بینم که از طریق اینترنت قفل چک بشه مگر اینکه ترس از این باشه که قفل سخت افزاری شکسته بشه که اینم امکانش خیلی کمه)

دوم اینکه نرم افزارهایی که خریداری میشه معمولا تا یک سال آپدیت به صورت رایگانه یا اینکه تا یک نسخه مشخص به صورت رایگان آپدیت میشه

سوم:نسخه enterprise که منظورشون نامحدود یوزر هست واقعا خیلی بالا در میاد.

حالا جدای از این صحبتها آیا واقعا کارایی اون بر این مسائل ارجعیت داره؟

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    من یه بار زحمت نصب و راه اندازی کنار NTtacPlus رو به آقای قنبری دادم. یعنی همزمان از دوتاش استفاده می کردم. برنامه فوق العاده ایه. مسلما فوق العاده استیبل و قوی هست. جالبترین قسمتش برای من سطوح مختلف و متنوع دسترسی به برنامه و وب بیس بودنش بود. اما چون به تک پلاس عادت کردم یکم کار باهاش برام سخت بود. فکر نمیکنم بیشتر از یک ساعت یادگیریش کار ببره. نسخه آزمایشیش رو حتما امتحان کنید. مسلما نطرتون رو تا 90 درصد جلب میکنه اون 10 درصد هم چیزای سلیقه ای مثل گرافیک رابط کاربری و ... جزئیات میتونه باشه !!
    در مورد قیمتش گمون نمیگنم آقای قنبری با مشتریایی که دارن، زیاد برای ISP های کوچیک سختگیری کنن.

ایراداتی که من بهش دارم رابط کاربریشه (نظر شخصی) و قفل اینترنتی !

محاسن هم که نصب فارسی و پشتبانی از Raid نرم افزاری و از همه مهمتر مبتنی بر لینوکس بودن و پایداری برنامه.

hrs سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

در مورد قفل اینترنتی، الان تکنولوژی روز دنیاست. دیگه کسی در دنیای Cyber نمیاد قفل فیزیکی رد و بدل کنه. دلیلی هم واسه نگرانی نیست. حتی یک مورد هم مشکل گزارش نشده. قفل هم جوری طراحی شده که هیچ مشکلی در قطع ارتباط 72 ساعت پیش نمیاد. بعد از 72 ساعت هم مشکلی پیش نمیاد

در مورد قیمت نسخه Enterprise فکر کنم منظورتون نسخه Unlimit هست. چون واژه Enterprise جزئی از اسم NetBill هست. دلیل قیمت بالای آن، هر که بامش بیش برفش بیشتر است! اساسا من معتقدم درج واژه هائی چون "نامحدود" و یا "با همه امکانات VoIP و LAN و SMS و ..." بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و اگه همون اول روراست به مشتری هزینه ها رو سفاف نگی و بخوای بعدا با الفاظی چون "هزینه پشتیبانی" و یا "بروز رسانی نسخه جدید" و یا "هزینه انتقال کاربران..." و نظائر آن مشتری رو گمراه کنی ، کمی بی انصافیه. بهتره همه هزینه ها رو همون اول سرشکن کنید و یک سرویس کامل و یکپارچه و بی عیب و نقص بدید. ضمنا دلیلی نداره ISP ای که 2 تا لینک E1 داره بیاد نسخه نامحدود یک نرم افزاری رو بگیره! و اینکه قیمت این نرم افزار برای شرکتی مثل پارس آنلاین نباید با قیمت این نرم افزار برای شما با 10 لینک یکی باشه. درسته؟

قنبری

ویرایش توسط mkgonline : 2008-09-07 در ساعت 07:03 PM
    Alux سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

قیمت netbill

netbill دانلود

دانلود Netbill

قیمت نرم افزار netbill

دانلود نرم افزار NetBill

netbill قیمت

نرم افزار netbill

برنامه Netbill

http://forum.persiannetworks.com/f62/t21511.html

اکانتینگ رایگان netbill

دانلود رایگان netbill

netbill

netbill رایگان

NetBill free

free download netbill accountingقيمت netbillقیمت نرمافزار net billnetbill free downloadfree netbill enterprise accountingنرم افزار netbill قیمتnetbill نرم افزارراه اندازی نرم افزار netbillدانلود نرم افزتار netbillنرم افزار netbill رایگاننرم افزار رایگان netbill

برچسب برای این موضوع