نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: چندتا سوال در رابطه با ان تي تك

نام حقيقي: alihagh

عضو عادی
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

چندتا سوال در رابطه با ان تي تك

سلام دوستان من يه آي اس پي دارم و از ان تي تك براي اكونتينگم استفاده ميكنم
    وقتي توي منوي edit از نرم افزار ان تي تك ميرم و log window رو كليك ميكنم هر يوزري رو كه وصل شده اين جملات رو نوشته مشكوك ميزنن عكسش رو دانلود كنين ببينين چيز عجيبي مشاهده نميكنين آخه پايينه هر يوزري يه اروري نوشته
    عكس :
    بعدش وقتي خودم از خونه با دايال آپ وصل ميشم توي كانكشنم توي قسمت recive توي errors مينويسه 1
    مشكل از شبكمه ؟ آخه سرعت شبكه ام هم خيلي پايينه يعني ميميرم كه با دايال آپ ه پيج رو باز ميكنم براي كاربرانم هم همينطوره اين چه مشكلي داره ؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط dezchilds : 2008-07-05 در ساعت 09:40 AM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اون مورد Error گه داره خطاهای خط رو بهت نشون میده . زیر 20 25 تا مشکلی نداره... خودت رو نگران نکن . بابت کندی، پهنای باندت چقدره ؟ چه موقع کندی داری ؟ خطت آنالوگ هست یا ایوان ؟

تو این خطاها فرمایش داده شده که قصد اتصال به یه Tacacs سرور دور داره که نمیتونه بهش وصل بشه . تو تنظیمات ان تی تک یه نگاهی بندازین. ضمنا آدرس IP سرورتون هم اینجاست، بالای عکس رو میگم 85.185 زودتر بهش برسین بهتره .

یه سوال؛ این آدرس ماله کجاست ؟ : 192.168.112.2 و همینطور اینکه آیا سروری به نام mohsen&davod دارین ؟ یا جایی چنین چیزی تعریف کردین ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: alihagh

عضو عادی
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

سلام دوست عزيز

سلام دوست عزيز اين آيپي 192.168.112.1 مال اكسس سرورمه آيپي اينوليده من زياد سر درنميارم از آي اس پي و وقژژاين آي اس پي رو همينطوري خريدم و نميدونم اين تنظيمات مال چيه و در رابطه با اينكه ان تي تك نميتونه به سرور راه دور وصل بشه منظورتون رو نميفهمم اگه توي اين عكس مشكل خاصي ميبينيد لطفآ كمك كنيد تا اين مشكل رو رفع كنم بعد ميخواستم ببينم با اين TacMessage كه مال ان تي تك هست چطوري كار كنم مثلآ ميخوام هر كاربري كه به شبكه من متصل شد يه پيامي از طرف سرور براش ارسال بشه چطوري اينكارو انجام بدم ؟ مچكرم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    این برنامه رو تا حالا ندیدم و اسمش رو هم نشنیده بودم، اگر ممکنه یه نسخه از اون رو در دسترس قرار بدید تا بشه بهتر تصمیم گرفت.

در خصوص مسائل مربوط به ISP یا باید این حرفه را کسب کنید، یا از یکی از دوستان بخواهید تنظیمات را برایتان انجام دهد .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع