صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: نحوه تنظیم روتر 2600 (tactacs+)و nttack

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    نقل قول نوشته اصلی توسط microwave نمایش پست ها
    به کار نمیاد !!!!
    درود !
    پاسخ شما به چه کار میاد ؟ اگر پاسخ صحیحی نداری پس چرا بیخودی شلوغش میکنید ؟ من اگر شما رو استاد بنامم کافیه که دیگه پست بی محتوایی از شما دیده نشه یا نه باز هم زبان به تمسخر باز میکنید ؟ ما باید برای ان دسته از دوستان که اینجا به جوابشون میرسند یا شهامت پرسیدن دارند اونقدر احترام قائل باشیم که برای پاسخ دهندگان اون ها .امید وارم پاسخ بی دلیل شما موجب نشه که من نوعی از پرسیدن بهراسم و نرسم به اونجا که بدونم که از دنیای علم همون هیچ میدونم .
    موفق باشید .... .

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOBOADY نمایش پست ها
    درود !
    پاسخ شما به چه کار میاد ؟ اگر پاسخ صحیحی نداری پس چرا بیخودی شلوغش میکنید ؟ من اگر شما رو استاد بنامم کافیه که دیگه پست بی محتوایی از شما دیده نشه یا نه باز هم زبان به تمسخر باز میکنید ؟ ما باید برای ان دسته از دوستان که اینجا به جوابشون میرسند یا شهامت پرسیدن دارند اونقدر احترام قائل باشیم که برای پاسخ دهندگان اون ها .امید وارم پاسخ بی دلیل شما موجب نشه که من نوعی از پرسیدن بهراسم و نرسم به اونجا که بدونم که از دنیای علم همون هیچ میدونم .
    موفق باشید .... .

چته عمو !!!چته آمپر چسبوندی !!!!
    بابا مهندس ! اوستا !!
    منظور من این بود که این کامند تو این قضیه تاثیری نداره .
    ما که بی سوادیم ولی اگه بکار میاد شوما توضیح بده فیض ببریم اوسا!!!!

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    درود !
    من متوجه پاسخ شما نشدم ! اگر منظور شما این بوده من معذرت میخوام و اگر از دوستان پاسخ سئوال من رو میدونه عنایت کنه .
    موفق باشید... .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

nttack

روتر 2600

نحوه استفاده از دستور rcmdروتر 2600 تنظیم encapsulationروتر2600nttacplus server configuration mikrotik radiusکامفیگ مودم adsl با روترamuzesh nttacplus 2.0 serveramoozesh nttacروش کانفیگ روتر 2600روش کامفیگ nttacplus server comfiguration و lttpنحوه تنظیم روترconfig router 2600 کانفیگ aaa authentication login default group tacacs group radius local موفق باشیدآموزش تنظیمات radius server ip address :http:forum.persiannetworks.comline in nttackhow to log dial in router 2600روتر مدل 2600RADIUS Server IP Address نحوه تنظیمنحوه کانفیگ روتر2600 روتر 2600توضیح روتر 2600نحوه کانفیگ مودم2600نحوه تنظیم مودم 2600Uhow to config mikrotik for tacacs

برچسب برای این موضوع