نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: کنترل دسترسی به دو NAS مختلف

خواننده شناسه تصویری miskoolak
    نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    21

کنترل دسترسی به دو NAS مختلف

سلام دوستان

من یه VPN سرور دارم که با NTTac کار میکنه . حالا یه Dial-in هم روی Moxa راه انداختم که میخوام با همین Nttac کار کنه . ولی کابرایی که مجوز دارن vpn بزنن نتونن dial-up وصل بشن و بلعکس. یعنی یه جورایی دوتا گروه میخوام که یکیشون مجوز VPN داشته باشه یکی دیگشون مجوز استفاده از dial-up رو فقط داشته باشه. من user های vpn رو عضو گروه PPP کردم ولی Dial-up هام رو هم باید عضو همین گروه کنم ! که اونوقت هم میتونن VPN بزنن هم Dial-in کنن. مثلا راهی هست که بشه گفت یه گروه از فلان NAS فقط میتونن استفاده کنن ?

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    در NTTacPlus در مشخصات هر کاربر مشخصه ای به نام NAS وجود دارد، متن زیر از راهنمای NTTacPlus است:

This parameter can deny accesses by checking the NAS on which the user is connecting. You can enter a list of valid NASes or IP address intervals. For example:
    NAS=192.168.0.3,192.168.1.15-192.168.1.22

accepts requests from NASes whose address is 192.168.0.3 or between 192.168.1.15 and 192.168.1.22.

If this parameter is omitted, no control is performed on the NAS address.

NAS : آدرس NAS يا NAS هاي مجاز را تعريف ميكند و با اين وسيله مي توان ليستي از NAS ها تعريف نمود كه كاربرها مجاز به برقراري ارتباط با آنها باشند . مثلاً NAS = 192.168.0.3 , 192.168.1.15 , 192.168.1.22مبين اين است كه NAS هاي مجاز 192.168.0.3 و آدرس هاي بين 192.168.1.22 آدرس هاي مجاز هستند .

همچنین می توانید از مشخصه Port برای این محدودیت استفاده کنید:

This parameter can deny accesses according to the port of the NAS on which the account is trying the login. For example, with:
    Port=tty*, async*

The account is granted the connection only on tty lines or asynchronous interfaces (denying in this way the ISDN access on the serial ports)

For the use of wildcards in the expressions, see below.
    If this parameter is omitted, no control is executed on the port.

PORT : پورت هاي مجاز براي ارتباط كاربر با NAS را تعريف ميكند . مثلاً Port = tty* , async بيان مي كند كه پورت هاي مجاز كاربر كه قادر است با آنها با NAS تماس برقرار نمايد async , tty هستند . علامت ستاره مبين اين واقعيت است كه تمام پورتهاي tty و تمام پورت هاي async مجاز هستند .
    در صورتيكه مقدار اين پارامتر تهي باشد بدين معني است كه تمام پورتها براي ارتباط پورت مجاز هستند .

راهنمای NTTacPlus: (فارسی و انگلیسی)
    راهنمای NTTacPlus - (فارسی و انگلیسی)

Alux سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مجوز vpn

پورت مجاز

تحقيق در مورد NAS

http://forum.persiannetworks.com/f62/t16080.html

مفهموم Nas در شبکه

تحقيق در موردNAS

filetype:pdf site:www.http:www.hajarian.comIT

برچسب برای این موضوع