نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: مشکل space بعد از username در nttac همراه با sql

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 مشکل space بعد از username در nttac همراه با sql

با سلام به همه دوستان. من به تازگی با یه مشکل عجیب برخوردم که هر جا گشتم راه حلی براش پیدا نکردم.

مشکل خیلی ساده است اونهایی که nttac همراه با sql دارن وقتی که یک نفر یک یا چند space بعد از username اضافه کنه user وارد میشه و تا 1 دقیقه هم در لیست actice users نمایش داده میشه و بعد از لسیت حذف شده و یوزر رو 1 دقیقه شارژ میکنه .ولی user همچنان روی access server باقی میمونه و حالشو میبره بدون اینکه dc بشه. من فکر میکنم مشکل در خود sql هست چرا که اگه شما یک query در sql روی یک table اجرا کنید چه با یک space بعد از کلمه و چه بدون اون نتیجه یکسانه و کلمه پیدا میشه. جالبه که nttac با access این مشکل رو نداره. دوستان اگر در این زمینه نظر یا تجربه ای دارن ممنون میشم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    دیتابیس NTTac برای Sql از چه نوع متغیری استفاده میکنه؟
    اگه از متغیر char استفاده شده میتونی اونو تغییر بدی به varchar. البته اینو که گفتم باید تست کنی و ممنون میشم نتیجه رو هم بگی.

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    از nvarchar استفاده میکنه اگه منظورت نوع فیلد TAC_ID در جدولTAC_USR باشه. حالا شما میگی به varchar تبدیل بشه؟
    من query رو روی انواع فیلد char , varchar, nvarcharآزمایش کردم تو همشون space بعد از کلمه در نظر گرفته نمیشه و نتیجه select یکسانه و این یه اشکال بزرگ برای nttac هست. چون اون به space بعد از username حساسه یعنی بین 'ali' با 'ali ' فرق میزاره ولی sql ظاهرا نمیزاره.

ویرایش توسط ieht : 2007-04-26 در ساعت 01:07 PM

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    نه دوست عزیز میلاد درست میگه باید varchar باشه. من که مشکلی ندارم. بعضی از یوزر های می زنگ میزنن میگن 691 میده من که چک میکنم میبینم مال همین space هست. شما بکنش varchar مشکلت حله.

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من تبدیلش کردم به varchar ولی مشکل همچنان باقی است اونایی که دیتابیس nttac با sql دارن لطفا این مورد و تست کنن حتی با telnet هم میشه تست کرد من تا حالا به مورد پسورد برخوردم که یوزر space آخرش اضافه میکنه و 691 میده یا قبلا که دیتابیس رو access بود حتی space اخر یوزر را قبول نمیکرد ولی الان مشکل تو sql هست. دوستان نظر دیگه ای ندارند؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    جهت اطلاع دوستان مشکل رو به صورت موقت با قطع ارتباط sync بین nttac و روترها حل کردم .یعنی اینکه یوزرهایی که با space میان بالا بعد از 1 دقیقه از لیست nttac حذف نمی شن و وقتی dc شدن شارژ میشن
    مشکل کوچیک اینجاست که لیست nttac با روتر به صورت پریودیک چک نمی شه و ممکنه مشکلاتی پیش بیاد ولی بهتر از اینه که با یه کارت 2 ساعته بیش از صدها ساعت یوزر رو خط بمونه.قابل توجه همه اونهایی که از nttac+sql استفاده میکنن .ممنون

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آیا شما از TACACS+ استفاده می کنید؟ (به احتمال قریب به یقین پاسخ شما مثبت است)
    نوع Authentication را به Radius تغییر دهید. حالا باز هم آزمایش کنید. مشکل حل شده؟ (باز هم به احتمال بسیار پاسخ مثبت است.)

نتیجه را بنویسید.

نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    شما کلید های ایندکس رو هم تو SQL درست کردی؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    آیا شما از TACACS+ استفاده می کنید؟ (به احتمال قریب به یقین پاسخ شما مثبت است)
    نوع Authentication را به Radius تغییر دهید. حالا باز هم آزمایش کنید. مشکل حل شده؟ (باز هم به احتمال بسیار پاسخ مثبت است.)

نتیجه را بنویسید.

بله TACACS+ استفاده میکنم و در اولین فرصت پیشنهاد شما را اجرا میکنم . ولی اینsql هنوز ذهن من رو مشغول کرده و نمی فهمم که چرا تو select اسپیس بعد از کلمه مورد جستجو در نظر گرفته نمیشه و تو نتیجه query تاثیری نداره ؟ بقیه دیتا بیسها اینجوری نیستن!؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad22 نمایش پست ها
    شما کلید های ایندکس رو هم تو SQL درست کردی؟
    دقیقا منظور شما رو نفهمیدم برای چه جدولی چه ایندکسی درست کنم میشه بیشتر توضیح بدی. ممنون

نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    دو فیلد TAC_ID و TAC_Attr از جدول Tac_Usr باید بصورت مشترک Index شده باشند. درست مثل همون جدول Access.

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله هردو رو چک کردم و به صورت مشترک ایندکس هستند !!

کلمات کلیدی در جستجوها:

SQL Nttac تست

مشکل شارژ nttac

جستجو درsql با space

مشکل space درsql

مشکل space sql

مشکل در ارتباط nttack با sql

مشکل دیتابیس با space

برچسب برای این موضوع