نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: شبکه بدون اکتیو دایرکتوری ؟؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

شبکه بدون اکتیو دایرکتوری ؟؟؟

آقا يه چند سوال داشتم . من توي يه اداره بزرگ کار مي کنم در قسمت خودم حدود 350 تا کامپيوتر دارم که بايد پشتيباني کنم و اکثرا براي اين سيستم ها مشکلاتي از قبيل ويروسي شدن و عوض کردن ويندوز پيش مي ياد و خيلي اشکالات ديگه که بر اثر خطاهاي کاربري و نصب برنامه هاي اضافه هستش و البته کاربران همه اين سيستمها با اينترنت کار مي کنند . حالا اولين سوال اينکه خودت براي مديريت اين مجموعه چه پيشنهاي به غير از اکتيو دايرکتوري داريد ؟ من خيلي وقت دنبال اکتيو دايرکتوري بودم کتابهاي MCSE رو مطالعه کردم ولي خيلي پيچيده کار مي کنه و ضمن اینکه کتابهاش خیلی از پایه توضیح داده به دنبال یه مرجع کاربردی هستم ؟؟؟؟ . يه مدتي به ذهنم رسيد که با اين برنامه هاي کافي نت مديريت کنم ولي اونها امکانات محدودي دارند ضمن اينکه با اونها نمي شه محدوديت رو براي تک تک کاربر ها اعمال کرد و باياد براي همه يه محدوديت اعمال بشه که اين خيلي بده چون اينجا خيلي وقتها پيش مي ياد که دسترسي هاي کاربر ها فرق مي کنه . حالا نظر شما چيه ؟ اگه زودتر جوابم رو بديد ممنون مي شم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    سعی کن اکتیو دیرکتوری رو یاد بگیری.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    شما میتونین از CD های CBTNuggets استفاده کنین ، مختصر و کاربردی در مورد Active Directory توضیح داده

عضو غیر فعال شناسه تصویری Dr cisco
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    16

Active Directory

دوست عزيز ACtive Directory در ويندوز سرور 2003 نسخه 2 مي باشد با توانمديهاي زياد شما براي براي مديريت كاربران و تمامي Object ها نياز به اكتيو دايركتوري داريد شما براي كاربرانتون گره بسازيد و براي هر گروه سياست امنيتي خاص ان گروه رو بسازيد Group Policy كنترل كاربران توي اكتيو دايركتوري ساده هست
    در صورت هر گونه سوال در اين مورد من در خدمتتونم دوست عزيز

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    بدون Active Directory این کار نشدنی است. راه مدیریت این تعداد سیستم در شبکه، استفاده از AD است.
    منابع برای آموزش فراوان هستند. CBT Nuggents ها هم همونطور که دوست خوبمون arfazel اشاره کردن گزینه خوبی است. ولی خواندن کتاب را فراموش نکنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکتیو دیرکتوری چیست

امكانات اكتيو دايركتوري چيست؟

برچسب برای این موضوع