صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 30

موضوع: radius server

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

آقا ما نفهميديم چي شد اين بحث به اينجا كشيد .اگه اشكال از من بوده بگيد اگه اشكال از شماست اينهمه نگيد سوال مطرح كنيد بحث كنيم .اگه هم خوشتون نمياد خوب بازم بگيد.
    بالاخره يه چيزي بگيد فلان باي

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اولا که خيلی شرمنده، من کاملا يادم رفته بود همچين بحثی هم هست!

دوما اينکه پاسخ بعضی از سوالاتت رو براحتی ميتونی توی Help همون برنامه پيدا کنی.

RADIUS proxy transaction
    نميدونم منظور ازش چيه! Radius Proxy ، يه Radius Server است که درخواستها رو به يه Radius Server ديگه Forward ميکنه.

Maintaining RADIUS Dictionary
    اين رو ببين:
    <a href='http://www.xperiencetech.com/online/raddictmanagement.htm' target='_blank'>http://www.xperiencetech.com/online/raddic...tmanagement.htm</a>

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

آقا من يه چيز خوب تو اين سايت شما ياد گرفتم .واون اينكه سعي كنم فارسي(اونم به سختي ) تايپ كنم .به هر حال تنكس

عضو عادی شناسه تصویری ehsan
    نوشته
    4,621
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام &nbsp;

&nbsp;آقا من يه چيز خوب تو اين سايت شما &nbsp;ياد گرفتم .واون اينكه سعي كنم فارسي(اونم به سختي ) تايپ كنم .به هر حال تنكس
    خدا رو شكر كه سايت ما مفيد واقع شده!

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    عرض ادب
    خواستم عرض كنم كه من از اون گروه آدمهايي نيستم كه لطف كسي رو فراموش كنم روز اول كه اومدم اينجا اين بحثهارو ديدم (گذشته از مساله ي تبليغات و بازار يابيش ) كاري هر چند تكراري ولي در قياس خوب بود , ولي يه مدت كه گذشت ديدم نه اينجام مثل بقيه ي جاها عرصه ي كاسبي و عرض وبيان وجوده (البته آدم بايد واقع نگر باشه ), خلاصه اينكه ما كه انتظاري نداشتيم شما گفتيد بپرسيد لذت ميبريم جواب بديم(به قول بعضي حضرات ذ(ز؟)كات علممونو بديم)ما هم گفتيم (به قول اين نسل سومي ها ) ايز اوكي . با همه ي اين اوصاف يه تشكر از اين جناب كوروش خان به خاطر توجهشون(حالا به هر دليل)و يه پيشنهاد هم اينكه اين آقاي صاحاب سايت هر چي زودتر از پست خطيرشون استعفا بدن و تو قسمت روابط عمومي مشغول بشن يا حداقل اين عكسو عوض كن ,خيلي چهره ي متفكري داره .

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگر کوتاهی ای در پاسخ دادن در سوال بوجود اومد، اون قسمتش که به من مربوط ميشه، معذرت خواهی ميکنم و اميدوارم به بزرگی خودتون ببخشيد.
    در مورد جواب دادن، من در روز يکی از کارهايی که فرصت نسبتا مناسبی رو بهش اختصاص ميدم پاسخگويی به سوالاتيه که يا اينجا و يا در جاهای ديگه پرسيده ميشه و جوابشون رو در حد سوادم ميدم.
    در مورد يکی از سوالهای شما يادمه که هيچی در موردش نميدونستم و شروع کردم به جستجو و تونستم هم اطلاعات خودم رو کامل کنم و هم اينکه لينکش رو اينجا گذاشتم تا شما هم استفاده کنی . ..
    دليل اينکه سعی ميکنم به سوالها پاسخ بدم اينه که خودم رو ميبرم به چند سال پيش و عطش خودم برای يادگيری و بی توجهی و عدم پاسخگويی اطرافيانم رو به ياد ميارم و اينکه فکر ميکردن اگه چيزی که ميدونن رو به بقيه بگن انحصارش از دستشون خارج ميشه . . . و سعی ميکنم مثل اينجور آدمها نباشم . . .
    ببخشيد اگه نتونستم در اين زمينه خوب عمل کنم.
    الحمدلله اين سايت تا به حال برای من يکی هيچ سود مالی نداشته که بخوام بخاطر اون بيام و جواب کسی رو بدم. يه مطلب هم در مورد فروش سخت افزار نوشتم که هرکس ايميل زد، گفت من هم ميفروشم خواستی از ما بخر !!!

در مورد احسان (صاحب سايت)، لطفا کم لطفی نکنيد. بنده خدا تمام اين تاپيک ها رو ميگرده ببينه کی چی پرسيده و دنبال جواب سوالش ميگرده، چندين و چند بار پيش اومده که به خودم گفته فلانی برو فلان جا رو ببين، جواب ملت رو بده، ميدونم با خيلی ها ارتباط داره و به همه رو ميندازه تا جواب سوالات رو پيدا کنه. اگه جوابی هم پيدا نميکنه معذرت خواهی ميکنه، در صورتيکه به هيچکس هيچ دينی نداره و قرار نيست پاسخگو باشه . . .
    اگه درآمدی هم کسب ميکنه نوش جونش، عقلش خوب کار ميکنه و از موقعيتی که داره بخوبی استفاده ميکنه . . .

اميدوارم اشتباهاتم کم بشه تا از نحوه برخوردم اينگونه برداشت نشه . . .

خوش باشيد و موفق . . .

عضو عادی شناسه تصویری ehsan
    نوشته
    4,621
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    عرض ادب
    خواستم عرض كنم كه من از اون گروه آدمهايي نيستم كه لطف كسي رو فراموش كنم روز اول كه اومدم اينجا اين بحثهارو ديدم (گذشته از مساله ي تبليغات و بازار يابيش ) كاري هر چند تكراري ولي در قياس خوب بود , ولي يه مدت كه گذشت ديدم نه اينجام مثل بقيه ي جاها عرصه ي كاسبي و عرض وبيان وجوده (البته آدم بايد واقع نگر باشه ), خلاصه اينكه ما كه انتظاري نداشتيم شما گفتيد بپرسيد لذت ميبريم جواب بديم(به قول بعضي حضرات ذ(ز؟)كات علممونو بديم)ما هم گفتيم (به قول اين نسل سومي ها ) ايز اوكي . با همه ي اين اوصاف يه تشكر از اين جناب كوروش خان به خاطر توجهشون(حالا به هر دليل)و يه پيشنهاد هم اينكه اين آقاي صاحاب سايت هر چي زودتر از پست خطيرشون استعفا بدن و تو قسمت روابط عمومي مشغول بشن يا حداقل اين عكسو عوض كن ,خيلي چهره ي متفكري داره .
    من والا تمام تلاشم رو ميکنم که اين سايت خوب باشه و از مسير خودش خارج نشه... حالا اگه شما کوتاهي ميبينين اول از همه گوشزد کنيد و بعد هم به بزرگي خودتون و تازه کاري ما ببخشيد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    منم متقابلا برات آرزوي موفقيت دارم

Alex Borodin

Guest
    Hi guys! I represent ClearBox Server support team and would like to participate in this discussion, but unfortunately I don't speak your language. Are there any English speakers here in this thread?

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    Hello Mr. Borodin
    Am working & research about AAA server's ,and Clear Box server RADIUS TACACS+ is one of them.I would like to debate you about it .

Alex Borodin

Guest
    ?What was the discussion about
    ?What features would you like to add or enhance in our product
    What's your opinion of the server? We are very interested in it

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    We would like to set & install your product as a server.
    1.We would like to have trial version of this server firstly.
    2.We want to know the capability of this server
    3.Wewould like to have the expand tutorial of this server.if it's possible for you plz send
    it to below email address.

H.Fahimi (Don_bijan@yahoo.com)

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    هر كدوم از دوستان كه تمايل به داشتن مطالبي كه احتمالا!!! اين آقا براي من ميفرستن رو دارن همين جا مطرح كنند تا براشون بفرستم.

Alex Borodin

Guest
    1. Trial version is available here: xperiencetech.com/download/cbsrvr.zip
    It's free for evaluation purposes.
    2. Currently server comes with the server extension that authenticates users via MS Access, MS SQL or ODBC data source, NT SAM, logs accounting records to these databases or to a text file.
    You may wait for about 2 weeks when the new ClearBox version is released. It's more poweful, works with multiple realms, data sources, authorization cheks and many other useful features.
    Keep in mind that we offer to request a customized server extension at no charge.
    3. There are already two tutorials in the server installation package. What do you mean by "the extended tutorial"?

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon9 استفاده Radius درapplicationها

سلام خسته نباشید .
    من یک application روی domain دارم میخواهم
    افرادی که بااین application کارمی کنندرا کنترل کنم آیا می توانم از Radius استفاده کنم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

توضیحات در باره radius server

dictionary nttac

radius server farsi

برچسب برای این موضوع