صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: كمك فوري براي Lan Accounting

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

كمك فوري براي Lan Accounting

من ميخوام كه كاربران Lanبتونن فقط مثلا روزي دو ساعت با اينترنت كار كنن ولي هر ساعتي مه ميخوان
    خوب من اينا را دارم
    1- ISA Server 2004
    2- NTTacPlus
    3- RADUIS Server

من چند تا سوال دارم
    1- آيا براي اينكار مجبور هستم كه كاربرها را مجبور كنم كه براي كار كردن با اينترنت VPN بزنن؟
    2- آيا امكان داره كه با استفاده از سه تا برنامه بالا accounting را راه انداخت؟ الان ISA با RADIUS كار ميكنه ولي هنوز به NTTacPlus وصلش نكردم. اگر ميشه چه جوري بايد اينكار. بكنم؟

مرسي

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    http://www.tdfast.com/soft_files/firewall/116_26870.exe
    netfee 3.3
    crack in www.crackdb.com
    با این برنامه براحتی کارت انجام میشه
    حتی میتونی یوزرهای اکتیو دایرکتوری و همچنین کامپیوترها رو هم از لحاظ پهنای باند به هر شکلی کنترل کنی

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آره اين برنامه رو نصب كردم ولي يك مشكلي داره (البته از ديد من) كه خيلي خوشم نيومد و اونم اينه كه من اگر بگم ميخوام كاربر 1 فقط روزي 1 ساعت اينترنت كاركنه اينجور ميشه كه اين برنامه كل زماني كه صرف پردازش اون Request شده را حساب ميكنه و مجموعش 1 ساعت بايد بشه. حالا شما فرض كنيد كه من مثلا ميرم توي صفحه bbc و شروع ميكنم به خوندن يعني يك صفحه لود ميكنم و ميخونم. من ميخوام يكجوري باشه مثل ISPها شما چه كار بكنيد چه نكنيد فقط ميتونيد مثلا n ساعت به اينترنتوصل باشيد.
    هيج نظري وجود داره؟

عضو عادی شناسه تصویری neynef
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب مثل dial up بهش Account بده مثلا یوزر test 2 ساعت اعتبار داشته باشه رو زانه

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    این برنامه با ias کار میکنه میتونی اینترنت با vpn بدی فکر کنم مشکل حل شه

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نه توي helpبرنامه هيچ حرفي از iasنزده بعد هم من روي سيستمم اصلا ias را offكردم و فقط Isa دارمو داره كار ميكنه و اساسش هم محاسبه زماني هست كه براي پردازش هر درخواست گرفته ميشه نه زماني كه طرف login ميكنه يا اينكه VPN زده

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط nnmmss
    من ميخوام كه كاربران Lanبتونن فقط مثلا روزي دو ساعت با اينترنت كار كنن ولي هر ساعتي مه ميخوان
    خوب من اينا را دارم
    1- ISA Server 2004
    2- NTTacPlus
    3- RADUIS Server

من چند تا سوال دارم
    1- آيا براي اينكار مجبور هستم كه كاربرها را مجبور كنم كه براي كار كردن با اينترنت VPN بزنن؟
    2- آيا امكان داره كه با استفاده از سه تا برنامه بالا accounting را راه انداخت؟ الان ISA با RADIUS كار ميكنه ولي هنوز به NTTacPlus وصلش نكردم. اگر ميشه چه جوري بايد اينكار. بكنم؟

مرسي
    شما یه active directory نصب کن نیاز به هیچ برنامه ای نیست اگه فقط محدودیت زمانی میخوای ! بعد ساعت دسترسی رو محدود کن.

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مرسي از جوابت ولي اگر سوال اول منو خونده باشي ميبني كه من ميخوام كاربر 1 مثلا روزي 3 ساعت كار كنه ولي هر ساعتي خودش ميخواد نه اون ساعتي كه من مجبورش ميكنم ولي مجموعا 3 ساعت. مثل كارتهاي اينترنت كه تو بازار ميخريم.

نام حقيقي: یک همکار

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3

سلام دوست عزیز

شما میتونی از NTTac استفاده کنی و در اونجا برای کاربرانت Time Limit بذاری مثلا اگر 10 ساعت میخوای باید بزنی 10x60 دقیقه.

امیدوارم با nttac اشنا باشی و تونسته باشم به سئوالت جواب داده باشم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    okاز NTTacPlus استفاده ميكنمو يكخورده از كاراشم كردم ولي حالا به مشكل برخورد كردم. كار هايي كه كردم از اين قرار هست
    1- IAS را روي سرور 2000 نصب كردم. پورت و پروتكل هاشو راتنظيم كردم
    2- ISA server 2004 رو نصب كردم. روش VPN و RADIUS Server را تنظيم كردم

تا اينجا اگر من از كامپيوتري VPN بزنم به ISA وصل ميشم و اينترنت هم ميتونم داشته باشم خوب حالا اومدم NTTacPlus را وارد كردم.اونم طبق مقاله اي كه اينجا ديدم نصبش كردم .پورت RADIUS را هم با اون چيزي كه توي IAS گذاشته بودم يكي كردم. يك كاربر هم به اسم خودم تعريف كردم. حالا جالبه در اين صورت وقتي كه VPN ميزنم اين پيغام را ميگيرم.
    Verifying Username and password
    Error 930: The authentication service did not respond to the request in timely fashion

خوب من چه چيزي را اينجا اشتباه تنظيم كردم كه اول ميتونستم VPN بزنم حالا با بالا بودن NTTacPlus نميتونم VPN بزنم؟ كسي نظري داره؟

مرسي

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    vaghti nttac nasb mikoni vpn client bayad faghat chap o pap basge dar zenm dar RRAs ham bayad faghat ro hamin 2 set koni

dar morede limit kardan 2 saate ham mitoni dar nttac time quota set koni

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب من اينكارو كردمو وصل هم شدم . البته يك بار وصل ميشه يك بار وصل نميشه و هموم پيغام
    Verifying Username and password
    Error 930: The authentication service did not respond to the request in timely fashion
    رو به من ميده . نميتونم بفهمم چرا؟ اين سوال اولم بود.
    2- من يك كاربر تعريف كردم و همونطور كه گفتي توي time quota گفتم كه روزي 10 دقيقه كار كنم ولي بعد از 10 دقيقه هيچ اتفاقي نمي افته. يعني قاعدتا من بايد از سيستم بيرون انداخته بشم يا يك همچين چيزي. البته من اينو پيدا كردم
    NTTacplus Disconnector Utility : DCPlus

وفايل را توي دايركتور external كپي كردم و توي قسمت kill هم اينو نوشتم
    default=".\external\dcplus $username"
    ولي كاربر kill نميشه. جالبه كه اگر من دستي توي dos prompt برم و بنويسم dcplus nnmmss اين كاربر disconnect ميشه. ولي از توي NTTacplus هيچ اتفاقي نمي افته.log رو هم نگاه كردم اينو پيدا كردم . نميدونم ربط داره يا نه
    #28-09-2006 12:55:22 ERROR# RSH [192.168.136.19:514 user='SYSTEM' cmd='clear interface Virtual11'] Cannot connect to remote server

مرسي

ویرایش توسط nnmmss : 2006-09-28 در ساعت 12:55 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب من يك چيزي توي log پيدا كردم كه نمي دونم چرا اينو ميگه

#30-09-2006 15:06:07 DEBUG# START THREAD: 'RadiusAuthThread' handle=0xFFFFFFFE id=0x458
    #30-09-2006 15:06:07 ERROR# RAD_AUTHEN 192.168.136.19:10626[1]:Authenticate: Missing password in request
    #30-09-2006 15:06:07 DEBUG# EXIT THREAD: 'RadiusAuthThread' handle=0xFFFFFFFE id=0x458

من توي Authentication هم PAP + MS-CHAP را انتخاب كردم (هم توي RRAS, IAS,VPN) و حتي MS-CHAPV2 را هم انتخاب كردم
    اصلا كدوم يك از اينا بايد انتخاب شده باشند؟ تفاوتشان توي چيه؟ از همه مهمتر كسي ميدونم مشكله من از چيه؟

البته من اينو خوندم
    یک پیام خطا در NTTacPlus

ولي من توي NTTACPLUS نخواستم از سيستم امنيتي اون استفاده كنم. يعني نه NAS IP مشخص كردم و نه خواستم كه Global Secret key داشته باشه. يعني برگه secret در NTTACPLUS نه تيكي داره نه داده اي وارد شده

ویرایش توسط nnmmss : 2006-10-01 در ساعت 11:05 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستی آقا کوروش چرا نیست (خیلی آدم تو پری ) آقا کوروش بعد از نماز همیشه واست دعا می کنم .

عضو غیر فعال شناسه تصویری nanoware
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط nnmmss
    خوب من يك چيزي توي log پيدا كردم كه نمي دونم چرا اينو ميگه

#30-09-2006 15:06:07 DEBUG# START THREAD: 'RadiusAuthThread' handle=0xFFFFFFFE id=0x458
    #30-09-2006 15:06:07 ERROR# RAD_AUTHEN 192.168.136.19:10626[1]:Authenticate: Missing password in request
    #30-09-2006 15:06:07 DEBUG# EXIT THREAD: 'RadiusAuthThread' handle=0xFFFFFFFE id=0x458

من توي Authentication هم PAP + CHAP را انتخاب كردم (هم توي RRAS, IAS,VPN) و هم PAP + MS-CHAP را انتخاب كردم حتي MS-CHAPV2 را هم انتخاب كردم
    اصلا كدوم يك از اينا بايد انتخاب شده باشند؟ تفاوتشان توي چيه؟ از همه مهمتر كسي ميدونم مشكله من از چيه؟
    به یاد رسول عزیز:
    باکس unEncrypted Password را فعال کرده و باقی را غیر فعال کنید .

rostamiani سپاسگزاری کرده است.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

LAN Accounting

netfee 3.3

lan acconting isa

lan accounting آیزا

کنترل پهنای باند netfee

http://forum.persiannetworks.com/f62/t13485.html

116_26870.exe

{سوال} مشکل با vpn ارور 930 کمک فوری

برنامه lan accounting با active directory