نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: nttac+ admin password در کجا ذخیره میشه ؟

d_s
    d_s آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

nttac+ admin password در کجا ذخیره میشه ؟

با سلام...
    یکی از دوستانم اینجارو به من معرفی کرده. تا شاید بتونم جواب سوالم رو ÷یدا کنم...
    فرض کنید به یک accounting server وصل شدید که nttac+ روی اون نصب شده. چطور می تونم پسورد کوسول nttac+ را پیدا کنم؟ با توجه به این که توی فایلC:\NTTacPlus2\Users\admin.usr این محتویات :
    Name=Administrator
    Passwd=admin
    Groups=Admin
    هست واین هم میدونم که :
    user=admin
    است.
    ولی هرچی پسوردشو طبق محتوای فایل وارد می کنم access Denied می دهد ؟
    قبلا پسوردش را داشتم ولی مثل اینکه چنج شده از کجا می تونم وقتی به اون ماشین ریموت کردم پیدا کنم ؟ و این چه سیستمی هستش که اینها برای این نرم افزار استفاده کردند ؟!
    با تشکر.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    این چیزی که نوشتید حتما یه secret key تعریف شده .
    آدرس میلت را بفرست و اگر می توانی nttac plusتا درستش کنم
    بای

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7
    با سلام خدمت دوستان
    بعضی از مسائل امنیتی از این دست را در انجمن مطرح نکنید و یا اگر مطرح کردید به صورت عمومی جواب ندید چون از این مورد مسائل به صورت دیگر استفاده می شود اگر کسی واقعا سر و کارش با سرویس دهنده است این مسائل را باید بداند و مسئله باید محرمانه بماند

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    بعيد ميدونم كسي بتونه كاري از پيش ببره . من خودم آدرس آي پي سرورهايي كه دوستم كار كرده + شناسه و مرز ادمين سرورهاش رو دارم . اما از بيرون از شبكه اش كاري نميشه انجام داد . . .
    اگه شما امنيت سيستمهاتون بالا باشه به اين سادگي ها نميشه كاري از پيش برد . . .

بابت مشكل شما . . .
    فولدر nttc\users رو باز كنيد . يك كاربر در صورتي كه نام اون رو تغيير نداده باشيد با نام admin.usr بايد ببينيد . اون رو با استفاده از notepad باز كنيد . ميبينيد كه يه جا تو يكي از سطرها نوشته شده : password=xxx كه بجاي سه تا x رمز كاربر admin هست . در حالت معمولي و بدون دستكاري كلمه عبور و شناسه كاربري هر دو عينا admin ميباشند .
    اما اگه باز هم نتونستيد به ان تي تك پلاس وصل بشين . (كنسول) چك كنيد كه اولا admin را بصورت ريز (يعني admin نه ADMIN) درست وارد ميكنيد ؟‌آدرس آي پي سيستم را بصورت صحيح وارد كرده ايد ؟
    و نيز اينكه آيا اصلا سرويس ان تي تك پلاس بر روي سيستم اجرا شده و راه اندازي گرديده است ؟

حال اگر باز هم مشكل داريد و يا اينكه ميبينيد نميتوانيد ادمين ان تي تك پلاس را بيابيد . از Search ويندوز كمك بگيريد . در فيلد مربوط به نام فايل ها *.usr را وارد كنيد تا به دنبال تمامي فايل هاي با پسوند usrباشيم و در قسمت text contain يا containing text وارد كنيد : Privilege=15 . در اين حالت تمامي كاربراني كه دسترسي مدير داشته باشند براي شما نمايش داده خواهند شد . پس از پايان جستجو اگر موردي يافت شد مثل روشي كه بالا توضيح داده شد و خودتون هم بهش واقف هستيد عمل كنيد .
    اما اگه باز هم پيدا نشد :
    دوباره جستجو رو شروع كنيد با اين تفاوت كه اينبار براي جستجو در متن از group=admin استفاده ميكنيد .
    . . .

توجه داشته باشيد . زماني از اين روش استفاده ميكنيم كه بخواهيم با كمترين دستكاري در سرور وارد كنسول ان تي تك پلاس شويم . و الا ميتوان با استفاده از notepad و كپي پيست كردن دو سطر زير يك مدير براي ان تي تك پلاس تعريف كرده و با استفاده از آن وارد كنسول شد :
    Name=Administrator
    Passwd=admin

اما بابت نفور از خارج از محدوده سرور و در واقع بدون دسترسي فيزيكي به سرور . . . تقريبا كاريست نشود .

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزيز
    اگه مسئله تون خيلي حاده ريموت بديد تا براتون پسورد رو در بيارم

کلمات کلیدی در جستجوها:

پسورد شبکه کجا ذخیره میشه