نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: لطفا کمک اورژانسی! چرا فایل wspsrv.exe تمام cpu رو گرفته؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon5 لطفا کمک اورژانسی! چرا فایل wspsrv.exe تمام cpu رو گرفته؟

چند روزیه که هر 24 ساعت یکبار اینترنت برای یوزرام قطع میشد. فهمیدم که مشکل از آیزا هستش. به این صورت که فایل wspsrv.exe تمام وقت cpu رو به خودش معطوف کرده بود تمام ram هم اشغال شده بود و سیستم خیلی کند کار میکرد . و چاره ای جز restart کردن سیستم رو نداشتم. بعد از Restart کردن همه چیز رو به راه میشه. چند جا سوال هم کرده ام ولی اونا هم با restart کردن مشکل خودشون رو حل میکنن. ممنونم اگه زودتر کسی جواب بده.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14

سلام دوست عزيز. من مدت هاست isa‌ دارم و تو اين مدت يك بار هم اين مشكل پيش نيومده . حدس ميزنم يا مشكل از config‌ ته يا از آنتي ويروس مخصوص isa ‌ت . مثلا با norton antivirus for isa server ‌اين مشكل خيلي پيش مياد. در ضمن ممكنه هك هم شده باشي. به log‌ فايل هاي ويندوز و isa ‌ت يه سري بزن.
    من هم از خيلي ها شنيدم ولي تا حالا خودم اين مشكل رو نداشتم. !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Modem
    چند روزیه که هر 24 ساعت یکبار اینترنت برای یوزرام قطع میشد. فهمیدم که مشکل از آیزا هستش. به این صورت که فایل wspsrv.exe تمام وقت cpu رو به خودش معطوف کرده بود تمام ram هم اشغال شده بود و سیستم خیلی کند کار میکرد . و چاره ای جز restart کردن سیستم رو نداشتم. بعد از Restart کردن همه چیز رو به راه میشه. چند جا سوال هم کرده ام ولی اونا هم با restart کردن مشکل خودشون رو حل میکنن. ممنونم اگه زودتر کسی جواب بده.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ISA 2000 دارید؟ آن را Update کرده اید؟ به احتمال زیاد اگر Service Pack 2 را رویش نصب کنید این مشکل برطرف می شود:
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

کلمات کلیدی در جستجوها:

wspsrv.exe چیست

ویروس wspsrv.exe

wspsrv.exe چیست؟

wspsrv.exe چرا

برچسب برای این موضوع