صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 30

موضوع: ضعيف بودن سيگنال

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    محمد جان وقتي اين سرويس روي شر باشه , صبح ها تا ساعت 11-12 سرعت تا 35 كيلو بايت در ثانيه هست((ولي بعدازظهر افتضاح ميشه))
    من هر وقت دانلود ميكنم توي وب هم مي چرخم و سرعتم كم نميشه حتي در يك زمان 2 تا فايل دانلود ميكنم اولي را با سرعت 30 تا 35 و دومي را با سرعت 20 تا 25 ميگيره!!!!
    فكر كنم نكته اينجاست كه اگه 10 تا كاربر مثل من اينجوري ازش كار بكشن ديگه به كاربرايي مثل تو چيزي نمرسه!!!

كيما جان ممنون از زحماتي كه ميكشي خواهش ميكنم نتيجه را زود اعلام كن ببينيم درست شدني هست يا نه؟؟
    راجب سرويسهاي VPN بايد بگم متاسفانه قيمتهاي بالايي داره مخصوصا همين NSS6 512kbps VPN
    البته بنظر مياد خيلي عالي باشه ولي گرونه!!!!! يعني براي كافي نت صرف نداره وگرنه اي اس پي ها بايد رو هوا بزننش!!!
    فقط اميدوارم كه سرويسهاي شر opensky دوباره مثل گذشته بشه چون واقعا با اين قيمتي كه داره ارزش داره
    ولي من كه چشم آب نميخوره كه دوباره مثل روز اول بشه بنابراين بايد بفكر تعويض سرويس باشم((البته ارزون)) كه كيما خان هم گفتن سرويسهاي NSS6 SatSpeeder كيفيت خودش را از دست داده!!((پامو لبه دريا بزارم دريا خشك ميشه)) حالا كه لازمش داريم كيفيتش سوت شود رفت هوا!!!!!!
    نميدنم اينجا جاش هست يا نه ولي ميگم
    از دوستان خواهش ميكنم سرويسي پيشنهاد كنن براي 12 كاربر
    ممنون از همگي

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzad65
    محمد جان وقتي اين سرويس روي شر باشه , صبح ها تا ساعت 11-12 سرعت تا 35 كيلو بايت در ثانيه هست((ولي بعدازظهر افتضاح ميشه))
    من هر وقت دانلود ميكنم توي وب هم مي چرخم و سرعتم كم نميشه حتي در يك زمان 2 تا فايل دانلود ميكنم اولي را با سرعت 30 تا 35 و دومي را با سرعت 20 تا 25 ميگيره!!!!
    فكر كنم نكته اينجاست كه اگه 10 تا كاربر مثل من اينجوري ازش كار بكشن ديگه به كاربرايي مثل تو چيزي نمرسه!!!

كيما جان ممنون از زحماتي كه ميكشي خواهش ميكنم نتيجه را زود اعلام كن ببينيم درست شدني هست يا نه؟؟
    راجب سرويسهاي VPN بايد بگم متاسفانه قيمتهاي بالايي داره مخصوصا همين NSS6 512kbps VPN
    البته بنظر مياد خيلي عالي باشه ولي گرونه!!!!! يعني براي كافي نت صرف نداره وگرنه اي اس پي ها بايد رو هوا بزننش!!!
    فقط اميدوارم كه سرويسهاي شر opensky دوباره مثل گذشته بشه چون واقعا با اين قيمتي كه داره ارزش داره
    ولي من كه چشم آب نميخوره كه دوباره مثل روز اول بشه بنابراين بايد بفكر تعويض سرويس باشم((البته ارزون)) كه كيما خان هم گفتن سرويسهاي NSS6 SatSpeeder كيفيت خودش را از دست داده!!((پامو لبه دريا بزارم دريا خشك ميشه)) حالا كه لازمش داريم كيفيتش سوت شود رفت هوا!!!!!!
    نميدنم اينجا جاش هست يا نه ولي ميگم
    از دوستان خواهش ميكنم سرويسي پيشنهاد كنن براي 12 كاربر
    ممنون از همگي
    سلام . ممنون از توضيحاتت . چيزي كه من از اين مشكل جديد فهميدم اينه كه : حداكثر تعداد كانكشن هايي كه ميتونيم همزمان روي ماهواره داشته باشيم ده تا كانكشنه كه البته و البته با توجه به حجم كاري ديگر كانكشن ها تعدا كم و زياد ميشه . براي مثال اگه يه فايل داري ميگري كه از يه جا ساپروت ميشه اما حجمش زياده سرويس اپن اسكاي مياد و اتوماتيك تعداد كانكش هاي فعال و همزمانت رو روي چهار تا ثابت نگه ميداره . اما اگه مثلا بخواي يه سايت يا يه جستجو رو انجام بدي كه تعداد آيتم هاش بالاس اما كم حجم مياد و مثلا بيست تا كانكشن بهت ميده .
    در مورد اينكه گفته بودي اگه شما روي خط باشي ديگه چيزي گير من نمياد هم بايد عرض كنم كه برعكس اگه من روي سرويس اپن اسكاي باشم گير شما كه هيچ گير هيچ يوزر ديگه اي از اپن اسكاي چيزي نمياد .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    محمد جان اگه اينطوريه پس هواي مارو هم داشته باش!!!
    من فقط دعا دعا مي كنم كه اين opensky لعنتي و ...... درست بشه تا بريم سر كار و زندگيمون
    الان كه فقط اميدم به كيما جان هستش منتظرم بياد يه چيزي بگه خياله منو راحت كنه!!!

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    آقا با سلام خدمت همه
    من يه احتمال ديگه ميدم كه اين وضعيت سرويس اپن اسكاي رو توجيه ميكنه : اگه توجه كرده باشين موقعي كه داريم كار ميكنيم سرعت كم و زياد ميشه و گاها بهتر از حدود دو هفته پيش ميشه . درسته ؟ براي من كه اين نكته دقيقا جا افتاده و در شرايطي كه حداكثر ميتونستم بيست كيلو بر ثانيه بكشم (عصر ها حدود 5 تا 7) حالا تا سقف 50 كيلو !!!! هم ميتونم دانلود داشته باشم . استدلال من براي اين بهم ريختگي سرويس ها اينه كه اپن اسكاي داره آپ گريد ميكنه . بهمين دليل هم چون دارن سرويس ها رو تغيير ميدن اين مشكلات پيش اومده / (خداكنه كه همين طور باشه والا بايد بريم بميريم ) / و كاهش و افت سرعت هم بهمين دليله .
    دوستان نظري ندارن ؟ راستي خبري نشد ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    محمد جان موافقم
    منم اينو حس كردم يه دفعه سرعت ميره بالا!!!
    خدا كنه وقتي سرعت من را ميبرن بالا يادشون بره ديگه نيارنش پائين همونطوري بمونه!!!!

خبرا الان دست كيما هست ولي نميدونم چرا هنوز چيزي نگفته!!!
    الان يه ميل بهش ميزنم ببينم دنيا دسته كيه!

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    سلام
    امیدوارم حال همگی خوب باشه
    معذرت خواهی می کنم از بابت اینکه مقداری دیر کردن در جواب دادن
    اول بگم که این مشکل برای یک گروه از کاربران اپن اسکای پیش آمده
    البته بهتره بگم یک گروه بزرگ
    اما هستن دوستانی که هیچ مشکلی براشون پیش نیامه دارن مانند گذشته در حالت اشتراکی از این سرویس ها استافده می کنند
    چون امروز و فردا در روزهای تعطیل اپن اسکای قرار داره متاسفانه نتونستم جواب درستی بگیرم و شخص معتبری پیدا نکردم برای جواب
    اما خود برود ست یا اپن اسکای یک فروم داره که داخل اون همه در مورد این شرکت و محصولاتش و کلا هر چیزی که می تونه ارتباطی با اپن اسکای داشته باشه صحبت می کنند و آدرسش هم http://forum.broadsat.com/ هست
    مسئله بعد هم این که ما امروز موفق به همکاری با کمپانی آی ای بی جی یا تاپرت شدیم که روی 6-7 تا ماهواره سرویس داره و یکی از معروفترینش هلاس ست هست و از این به بعد می تونید با کیفیت عالی و ساپورت خوب سرویس های هلاس رو تقدیم دوستان کنیم
    این رو هم بگم که سرویس ها 24 ساعت تست دارند
    البته نه به این صورت که بشه مثل آب خوردن سرویس تست روشون اضافه کرد اما کسانی که واقعا نیاز به سرویس قوی دارند می توانند یک روز تست استفاده کنند از سرویس و سرویس رو کاملا تست کنند
    عرض کنم هم که ارزانترین سرویس که این ماهواره داره 128 اشتراکی هست که البته خیلی خوب روی این سرویس کار می کنه و قیمتش هم مناسب هست و یک آی پی هم ارائه میشه روی سرویس و در صورت نیاز میشه تعداد بیشتری نیز آی پی گرفت روی برای این سرویس ها
    نمی دونم میشه برای اسنکه کار دوستان رو راحت کرد قیمت داد اینجا یا نه اما در کل هم قیمت سرویس 384 ان اس اس 6 هست البته مقداری پایین تر اما کیفیتش خیلی بهتره
    در کل هلاس ست برای آی اس پی ها استفاده میشه و هم به خاطر اینکه آی پی ولید داره ه اندازه کافی (تا 512 عدد ) و هم اینکه کیفیتش خوبه و روی برس خیلی خوب کار می کنه
    البته ان اس اس 6 هم روز اول خیلی خوب بود اما خودش رو خراب کرد
    در مورد اپن اسکای هم اینکه این سرویس ها نسبت یه قیمت هاشون واقعا سرویس سهای خوبی بودن
    اما باید منتظر بود و دید که چی میشه در نتیجه
    من خودم شدیدا پیگیر این مسئله هستم
    فقط امیدوارم Request access policy نگذاشته باشن برای سرویس
    که در اون صورت واقعا دیگه پرسونال میشه
    این رو هم در این مورد ببینید لطفا
    http://forum.broadsat.com/viewtopic.php?t=506

ویرایش توسط kima : 2004-09-11 در ساعت 11:42 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    کيما جان،
    لطفا مباحث تبليغاتی و اينکه چه سرويسهایی داری و چه مشخصاتی دارن و . . . رو در بازارچه بنويس.
    اجازه بده مباحث داخل انجمن صرفا فنی باشه.

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    کوروش جان برای من هیچ اشکالی نداره
    اما این چند روه به هر کسی که از اپن اسکای سرویس داشت میگی مشکل پیدا کرده همگی بلا استثنا سوالشون این هست که به جز این چه چیز دیگه ای هست و میشه استفاده کرد
    وگرنه من اصلا قصد تبلیغات نداشتم

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    حرفت رو قبول دارم کيما جان،
    ولی ميدونی بعضی ها منتظر سوء استفاده هستند و تا بهشون ايراد ميگيری، ميگن چرا فلانی مينويسه و . . .

ميدونم که خودت حواست هست

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    امروز من با اپن اسکای صحبت می کردم در مورد این موضوع اظهار بی اطلاعی کردن و گفتن تا به امروز در مورد محدود کردن ریکوئست کاربران و غیره در اپن اسکای اقدامی انجام داده نشده
    حالا ما منتظریم ببینیم کیفیت ها بهتر میشه یا اینکه وضعیت همش همینطور می مونه

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

تغيير و بالاخره بازگشت

سلام . سرويس هاي اپن اسكاي از ديشب دوباره راه اندازي شده اند و به حالت قبلي بازگشته اند . اين مشكل رو اينجوري كه من خبردارم از اين بود كه روي فركانس هاي 11262 داشتن كار ميكردن و يه فركانس ديگه . اون فركانس رو راه اندازي ميكنند و اين فركانس ميمونه تا اينكه ديشب تو همونسايت برود ست مشكل رو نوشته بودند كه حل شده . حالا بهزاد جان ميتونيم بريم و حالش رو ببريم .
    اميدوارم كه مشكل همگي حل شده باشه .
    موفق باشيد .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    اين اولین مطلب من هست که دارم اینجا می نویسم
    اگه درست متوجه شده باشم سوال این بود که باید چند بار refresh کنه تا صفحه بیاد
    من هم این مشکل رو دارم ولی فکر می کنم مشکل از مخابرات هست به خاطر فیلترینگ نه به خاطر اپن اسکای

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasi1356
    سلام
    اين اولین مطلب من هست که دارم اینجا می نویسم
    اگه درست متوجه شده باشم سوال این بود که باید چند بار refresh کنه تا صفحه بیاد
    من هم این مشکل رو دارم ولی فکر می کنم مشکل از مخابرات هست به خاطر فیلترینگ نه به خاطر اپن اسکای
    دوست عزيز پيشاپيش ورود شما به انجمن شبكه فارسي خوش آمد ميگويم . در مورد صحبت شما بايد عرض كنم كه اين مشكل رو يه سري بوجود اومد كه از جانب مخابرات آدرس و پورت هاي پروكسي مربوط به ماواره بسته شده بود كه مقداري فعاليت آي اس پي هايي كه از سند زميني و رسيو هوايي استفاده ميكردند رو با مشكل مواجه كرد . اما اين مشكل اخيرا بوسيله وي پي ان حل شد . تا اينكه پس از گذشت تقريبا سه هفته سرويس هاي پروكسي مجددا باز شده و براه افتادند .
    مشكل فعلي از طرف خود شركت اپن اسكاي اعلام شده بود كه بنابر اين دال بر اينه كه ربطي به مخابرات نداره . همچنين با توحه به اينكه تا زماني كه يه كاربر از ديش استفاده ميكنه هيچ مشكلي وجود نداره و با ورود كاربر دوم براي هيچ يك اطلاعات دريافت نميشه پس مشكل بطور قطع از طرف شركت اپن اسكاي بوده كه اين مورد هم به سلاكمتي از شب گذشته تا كنون رفع و حل شده است .
    اميدوارم مشكل شما هم رفع و حل شده باشد .
    موفق باشيد .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    حالا یک سوال
    من خط leased line دارم و سرعت 256k از مخابرات ولی گاهی اوقات وقتی درخواستی ارسال میشه نوار پروگرس پایین در حال پر شدن هست ولی هیچ دریافتی انجام نمیشه مگر اینکه صفحه رو چند بار رفرش کنم

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasi1356
    حالا یک سوال
    من خط leased line دارم و سرعت 256k از مخابرات ولی گاهی اوقات وقتی درخواستی ارسال میشه نوار پروگرس پایین در حال پر شدن هست ولی هیچ دریافتی انجام نمیشه مگر اینکه صفحه رو چند بار رفرش کنم
    اين مورد ديگه بستي به شركت مخابرات داره و دلايل متعددي ميتونه عامل اينمشكل باشه :

اول از همه نويز رو امتحان ن . ببين روي خطت نويز نباشه
    بعد برو سراغ مودم هاي ليزد و اونا رو هم يه تست بزن
    ببين مودم هات نو سيگنا نميشن ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf61t7826.html

transonderهای جدید برای استفاده ازsky star2

پائين بودن سرت دانلود broadsat

علت ضعیف بودن سیگنال ماهواره