نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: شیر اینترنت برای کاربران شبکه

نام حقيقي: samaneh

خواننده
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0

شیر اینترنت برای کاربران شبکه

باسلام
    من یک پهنای باند اختصاصی برای شرکت گرفتم و می خواستم آن رو برای کاربران شبکه شیر کنم لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم این کار رو انجام بدم.

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    بهترین پیشنهاد از نظر من خرید یک روتربرد میکروتیک برای انجام این کار هست.
    درسته که بصورت نرم افزاری چنین کاری میشه کرد ، حتا میشه سیستم عامل روتر او اس میکروتیک رو در یک کامپیوتر نصب کرد و به عنوان روتر این کار رو انجام داد.
    یا بعضی از دستگاه های مودم بر اساس ip میتونن پهنای باند رو تقسیم کنن .
    اما میکروتیک خیلی فرق میکنه ، هر کار و ایده ای که در شبکه بنظرتون میرسه و نیاز هست رو میتونید روی اون پیاده کنید و خرید روتر شما رو از روشن بودن دائم یک کامپیوتر ، دردسر های نگهداری سیستم عامل و یا مشکلات عملکرد ضعیف راحت خواهد کرد.
    سرعت ، پهنای باند ، و ترافیک مصرفی رو تقسیم و مانیتور کنید و هر کار دیگه ای که دلتون میخواد.
    به کاربرها اولویت بدین و یا تنظیم کنید یک گروه کاربر در جمع باهم در لحظه حداکثر چه مقدار پهنای باند را میتونن استفاده کنند (همزمان اینکه هر کدومشون نیز تک به تک محدودیت حداکثر مجاز مصرف میتونن داشته باشن)
    یا مثلا الان که تلگرام فیلتر شده من با روتر خودم از روی بستر اینترنت به یک روتر دیگه خارج از مرزها یک اتصال رمز گذاری شده مخصوص برقرار کردم و این اتصال دائم و همیشگی برقراره .
    تمام کاربران بدون اینکه هیچ برنامه جداگانه ای روی گوشی داشته باشن زمانی که مشغول استفاده از تلگرام هستند ارتباط اونها مستقیم با خارج از کشور و بدون هیچ محدودیتی برقراره .
    اما برای مابقی ارتباطات معمولی از اینترنت داخلی استفاده میکنند که سرعت بالاتری داره .
    اصلا متوجه نیستند که همزمان از دو اینترنت مختلف استفاده میکنند ، این توانایی میکروتیک هست پاکت های داده برنامه تلگرام و دیگر برنامه ها و وب سایت های تحریم شده مارک گذاری میشه و به اینترنت نامحدود برای کل کاربران شبکه هدایت میشه .
    درحالی که مابقی اتصالات غیر تحریمی بدون با سرعت بسیار بالا مستقیم به اینترنت وصل است .
    یک کاربر در گوشی موبایل خودش هرگز چنین کاری نمیتواند بکند به محض اینکه از برنامه دور زدن تحریم استفاده کند ، سرعت کل اتصالات ، برنامه ها و بازی های اون کم میشه و همه داده هدایت میشه ، و اگه قطع باشه پشت فیلتر گیر میفته ....

یک کلام ختم کلام اگه یک روتر قوی داشته باشید توانایی ها و امکانات شما بینهایت خواهد بود.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع