نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط Gold_
  • 1 توسط smeysamhen
  • 1 توسط smeysamhen

موضوع: ایجاد پروکسی سرور در ویندوز سرور 2008 r2

نام حقيقي: میلاد

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

ایجاد پروکسی سرور در ویندوز سرور 2008 r2

سلام دوستان عزیز، خسته نباشید...
    بنده قصد دارم در ویندوز سرور 2008 یک پروکسی سرور با استفاده شخصی و کاری راه اندازی کنم. از چه راهی باید اقدام کنم؟
    با استفاده از نرم افزار ccproxy اقدام کردم و البته کار هم میکنه اما قصدم این هست که هر یوزر یک آیپی متفاوت با آیپی ویندوز سرور داشته باشه. در واقع یوزری که در ccproxy ایجاد میکنم همون آیپی ویندوز سرور رو میگیره.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. چون کل کار بنده معطل حل شدن همین قضیه هست. پیشاپیش سپاس

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حمزه

خواننده شناسه تصویری Gold_
    نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    سوالتون رو واضحتتر بپرسید.

livililad سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط livililad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، خسته نباشید...
    بنده قصد دارم در ویندوز سرور 2008 یک پروکسی سرور با استفاده شخصی و کاری راه اندازی کنم. از چه راهی باید اقدام کنم؟
    با استفاده از نرم افزار ccproxy اقدام کردم و البته کار هم میکنه اما قصدم این هست که هر یوزر یک آیپی متفاوت با آیپی ویندوز سرور داشته باشه. در واقع یوزری که در ccproxy ایجاد میکنم همون آیپی ویندوز سرور رو میگیره.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. چون کل کار بنده معطل حل شدن همین قضیه هست. پیشاپیش سپاس
    شما اگه روی سرورت چند تا IP Public داری میتونی این کار رو انجام بدی.
    توی تنظیمات همون ccproxy قسمت Options-Advanced-Network گزینه Server Bind IP Address رو استفاده کنید.

اگه بخواهی برای هر یوزر یه آیپی متفاوت قرار بدی از همون قسمتی که یوزر رو میسازی میتونی براش Outgoing IP رو تعریف کنی

ویرایش توسط smeysamhen : 2017-12-24 در ساعت 04:27 PM

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gold_ نمایش پست ها
    سوالتون رو واضحتتر بپرسید.
    بنده قصد ایجاد یک پروکسی سرور در ویندوز سرور 2008 دارم که برای کاربری شخصی و نه تجاری از اکانتهایی که میسازم داخل اپلیکیشن خاصی تحت ویندوز که روی همون ویندوز سروری که قراره باهاش پروکسی سرور بسازم اجرا شده، استفاده کنم.
    از اونجایی که نیازمند آی پی های متفاوتی برای هر اکانت پروکسی که قراره داخل اون برنامه استفاده کنم هستم راهی جز ایجاد پروکسی سرور ندارم.
    با نصب ccproxy اقدام به راه اندازی سرور کردم و البته کار میکنه اما آی پی کلاینت یا همون یوزرهایی که میسازم همون آیپی ویندوز سرور هستش در حالیکه قصد دارم هر یوزر یک آیپی خاصی داشته باشه.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    شما اگه روی سرورت چند تا IP Public داری میتونی این کار رو انجام بدی.
    توی تنظیمات همون ccproxy قسمت Options-Advanced-Network گزینه Server Bind IP Address رو استفاده کنید.

اگه بخواهی برای هر یوزر یه آیپی متفاوت قرار بدی از همون قسمتی که یوزر رو میسازی میتونی براش Outgoing IP رو تعریف کنی
    ممنونم از پاسخ واضحتون...
    مشکل دقیقا همینجاست . توی تنظیمات همون ccproxy قسمت Options-Advanced-Network گزینه Server Bind IP Address فقط دارای دو آی پی هست که یکیش 0.0.0.0 هست و یکی هم آیپی همون ویندوز سرور.
    توی قسمت ساخت یوزر هم همینطور، Outgoing IP دارای دو گزینه 0.0.0.0 و آی پی ویندوز سرور هستش فقط.
    الان باید چیکار کنم دقیقا؟

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    ممنونم از پاسخ واضحتون...
    مشکل دقیقا همینجاست . توی تنظیمات همون ccproxy قسمت Options-Advanced-Network گزینه Server Bind IP Address فقط دارای دو آی پی هست که یکیش 0.0.0.0 هست و یکی هم آیپی همون ویندوز سرور.
    توی قسمت ساخت یوزر هم همینطور، Outgoing IP دارای دو گزینه 0.0.0.0 و آی پی ویندوز سرور هستش فقط.
    الان باید چیکار کنم دقیقا؟
    دوست عزیز من
    شما سروری که داری چند تا IP براش خریدی؟
    مثلا سروری که شما خریدی 4 تا آیپی براش خریدی

Enable Multiple Outgoing IP

Use different IP for outgoing

Assign Outgoing IP to CCProxy user

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز من
    شما سروری که داری چند تا IP براش خریدی؟
    مثلا سروری که شما خریدی 4 تا آیپی براش خریدی

Enable Multiple Outgoing IP

Use different IP for outgoing

Assign Outgoing IP to CCProxy user
    راستش من اصلا آشنایی زیادی با سرور ندارم. صرفا یه سرور معمولی گرفتم که کارم راه بیفته. الان دقیقا از کجا باید مطمئن بشم که چندتا آی پی عمومی داره سرور؟

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    راستش من اصلا آشنایی زیادی با سرور ندارم. صرفا یه سرور معمولی گرفتم که کارم راه بیفته. الان دقیقا از کجا باید مطمئن بشم که چندتا آی پی عمومی داره سرور؟
    موقعی که داشتی سرور رو تهیه میکردی به ارائه دهنده سرور گفتی که فلان تعداد IP میخواهم؟
    اگه جواب مثبت هست و هزینه اش رو ازت گرفته بحثی که پیش میاد این هست که باید خود ارائه دهنده سرویس کار تنظیمات IP رو برای شما انجام بده.
    از اونجایی که طبق فرمایش خودتون که میگین 0.0.0.0 و آیپی سرور رو فقط نشون میده ، پس نتیجه میگیریم که سرور شما یک IP بیشتر نداره.

در صورتی که چند IP تهیه کردید توجه داشته باشید که IP ها همگی از یک رنج باشن چون در غیر این صورت نمیتونید داخل ویندوز سرور از همگی استفاده کنید.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    موقعی که داشتی سرور رو تهیه میکردی به ارائه دهنده سرور گفتی که فلان تعداد IP میخواهم؟
    اگه جواب مثبت هست و هزینه اش رو ازت گرفته بحثی که پیش میاد این هست که باید خود ارائه دهنده سرویس کار تنظیمات IP رو برای شما انجام بده.
    از اونجایی که طبق فرمایش خودتون که میگین 0.0.0.0 و آیپی سرور رو فقط نشون میده ، پس نتیجه میگیریم که سرور شما یک IP بیشتر نداره.

در صورتی که چند IP تهیه کردید توجه داشته باشید که IP ها همگی از یک رنج باشن چون در غیر این صورت نمیتونید داخل ویندوز سرور از همگی استفاده کنید.
    خیر متاسفانه نگفتم. چون هدف ابتدایی بنده از تهیه سرور چیز دیگه ای بود و البته اطلاع چندانی هم نداشتم از ماجرای آی پی ها. در هر صورت کاملا متوجه شدم. خیلی خیلی سپاس از توضیح جامع و مفیدتون. توی اینترنت به این بزرگی فقط شما پاسخ این سوال رو دادید. زنده باشید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع