نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: فایروال سخت افزاری NetScreen

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79

فایروال سخت افزاری NetScreen

کسی از اساتید تا حالا با فایروال سخت افزاری NetScreen کار کرده .من یه مقاله اینجا پیدا کردم که در مورد امکاناتش توضیح داده ولی می خواستم ببینم شما چی پیشنهاد میکنید(من نیاز به vlan,intervlan Routing تامین امنیت بسیار بسیاربالا . برای یه شبکه با حدود 600 نود که الان با هم طبق با استفاده از سوییچ های 2950 و یه سوییچ کر 3550 به هم با فیبر نوری متصلند دارم)
    من شنیدم PIX Firewall خوب جواب نمیده ، درسته ؟؟

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری NetworkMan
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_mohagerani
    کسی از اساتید تا حالا با فایروال سخت افزاری NetScreen کار کرده .من یه مقاله اینجا پیدا کردم که در مورد امکاناتش توضیح داده ولی می خواستم ببینم شما چی پیشنهاد میکنید(من نیاز به vlan,intervlan Routing تامین امنیت بسیار بسیاربالا . برای یه شبکه با حدود 600 نود که الان با هم طبق با استفاده از سوییچ های 2950 و یه سوییچ کر 3550 به هم با فیبر نوری متصلند دارم)
    من شنیدم PIX Firewall خوب جواب نمیده ، درسته ؟؟
    با سلام

دوست عزيز يك سري به اين تاپيك بزنيد :

من احتیاج به یک Firewall خیلی قوی برای ای اس پی میخوام

شاد باشيد

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79
    از لطفتون ممنونم و متاسفم که چرا بیشتر در انجمن جستجو نکردم.
    و اگر اجازه بدید یه سوال دیگر!
    شبکه حال حاضر همون طوری که گفتم با سوییچ های 2950 (از طریق فیبر نوری ) به یه سوییچ کر 3550 وصلند ولی به دلیل توپولوژی نادرست و عدم استفاده از vlan (و شاید نکته ها دبگه که مطمئنا من نمیدونم) دارای سرعت پایین (و boradcast domain بالا هست )و به این علت ما تصمیم به خریداری یک firewall سخت افزاری کردیم که علاوه بر رفع کامل این مشکل ، امنیت را بالا ببریم .این شبکه در حال حاضر داره کار میکنه . می خواستم بدونم

1 - اضافه کردن یه فایروال سخت افزاری مثل NetScreen نیاز به عوض کردن کامل توپولوژی شبکه داره؟
    2 - ارتباط این سوییچ ها با فیبر نوری است .این با NetScreen مشکل ایجاد نمیکنه؟
    3 - این شبکه حاوی نودهای wireless با استفاده از point to point و wifi است آیا با NetScreen میتوان امنیت این نوع شبکه ها را هم تامین کرد؟

ببخشید که طولانی شد!!!!! ممنونم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon8

سلام به همگی
    مطالبی راجع به سخت افزار سرور وانتی ویروس سخت افزاری و نرم افزار سرور نیازمندیم.

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    دوست عزیز شما به جای این محصول می توانید از محصولات fortinet استفاده کنید. به سایت زیر یه سری بزنید و یا با تلفن 09125452700 آقای حیدری شرکت پویش افزار هوشمند تماس بگیر تا کمکت کنه. ولی من fortinet را خیلی بیشتر قبول دارم چون هم اینکه چند سال است که در رتبه اول قرار داره و قابلیت استفاده به شکل UTM رو داره و به علاوم تمام قابلیت های اون توسط ICSA LAB تائید شده. علاوه بر firewall ن محصول هم Antivirus هم IDS/IPS هم VPN Server هم هست که تمام اونم توسط ICSA LAB تایید شده. کسب اطلاعات کن قول می دهم که پشیمون نمیشی.,ولی اگه که Netscreen خواستی بازم قیمت عالی دارم. مطمئن باش. خواستی با خودم تماس بگیر

سایت شرکت fortinet : www.fortinet.com

نمايش امضا حذف شد.
    امضا خود را ويرايش نماييد

ویرایش توسط nkm : 2006-04-30 در ساعت 11:06 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f61/t11465.html

فایروال سخت افزاری

قیمت فایروال سخت افزاری

قيمت فايروال سخت افزاري

netscreen چیست

تحقیق فایروال سخت افزاریnet screen چيستمقاله فایروال سخت افزاریفایروال سخت افزاری ارزانفایروال netscreenتحقیق در مورد سخت افزاری utm فایروالتحقیق در مورد فایروال سخت افزاری utmمقاله درباره فایروالتوضیح کامل در مورد فایروالمقاله در مورد فایروال fortigateدرباره فایروال سخت افزاریقیمت firewall سخت افزاری فایروال netscreenمقاله درباره فایروال سخت افزاری توضيح در مورد فايروال سخت افزاريnetscreen چیست؟تحقیق در مورد فایروال چیستفایروال سخت افزاری ارزان قیمتتحقيق خوب در مورد فايروال سخت افزاريfortinet چیست ؟

برچسب برای این موضوع