نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط Mask
  • 1 توسط Mask
  • 1 توسط Mask
  • 1 توسط Mask

موضوع: مشکل با برنامه pr.ox.y cap و انتقال اینترنت نرم افزار BlueStacks به یک ip

نام حقيقي: امیر

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4

مشکل با برنامه pr.ox.y cap و انتقال اینترنت نرم افزار BlueStacks به یک ip

با سلام

دوستان من با برنامه pr.ox.y cap مشکل دارم

می خوام اینترنت نرم افزار bluestacks رو به یه ip داخلی رو پورت 1080 انتقال بدم

یه پروک سی براش تنظیم می کنم از نوع ساکس5 بعد تو قسمت رول 3 تا فایل از برنامه رو اضافه می کنم

اما هیچ اتفاقی نمیفته تو قسمت گزارش برنامه هم چیزی نشون نمی ده

البته این روش رو یه سیستم دیگه اجرا کردم مشکلی نداشت اجرا شد

ولی رو سیستم خودم هر کار می کنم اجرا نمی شه فکر می کنم یه برنامه یا تنظیم تو سیستم خودم مانع کار برنامه می شه ولی هر کاری کردم نتونستم پیدا کنم

آنتی ویروس کسپر داشتم که پاکش کردم و هر نرم افزار ی که رو سیستم بود و مربوط به ip و شبکه می شد رو پاک کردم

ممنون می شم راهنمایی کنید

اینم توضیح انگلیسی هستش در مورد این مشکل:

Errors and solutions.

1) First you need to check whether Pr.oxyCap intercepts packets coming from the program. This is easily done by looking at the Connections tab in the main window Pr.oxyCap. There must be lighted game. Also useful for the diagnosis of the last tab, Error Log. In case of problems - they will be there described.

2) Further check whether in proksikape specified address and port to forward packets. The destination address is the address of your machine, it starts with one of the three combinations of numbers - "192.168.", "10", "172.16." Port 1080

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط MraMir : 2016-01-03 در ساعت 01:02 PM

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    یعنی چی ایترنت
    bluestacks .تا اونجا که من میدونم bluestacks یه مجازی سازه واسه اندروید که اینترنتش رو از خوده اون سیستمی که روش نصبه میگیره و برنامه های نصب شده روی bluestacks هم از خودش اینترنت رو میگیرند. میشه بیشتر توضیح بدید.

MraMir سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mask نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    یعنی چی ایترنت
    bluestacks .تا اونجا که من میدونم bluestacks یه مجازی سازه واسه اندروید که اینترنتش رو از خوده اون سیستمی که روش نصبه میگیره و برنامه های نصب شده روی bluestacks هم از خودش اینترنت رو میگیرند. میشه بیشتر توضیح بدید.
    ببینید من می خوام یه بوت مربوط به یه بازی رو اجرا کنم

(امیدوارم توضیحات خوب باشه چون توضیحات اصلی روسی بودن و درک من این طوری هستش)

نرم افزار های ما بلواستک ، بوت ، pr.ox.ycap و cha.rles هستش

ما کل پهنای باند مصرفی بلواستک رو به وسیله ی پروک سی کپ به چار.لس منتقل می کنیم و چا.رلس به بوت

حالا مرحله اول کار که همون پروک سی کپ هستش درست کار نمی کنه البته به جای پروک سی کپ از پروک سی فایــــر هم استفاده کردم ولی جواب نداد مثلا اگه این برنامه درست کار کنه باید نت برنامه بلواستک کلا قطع بشه در حالی که وصل هستش

اینم توضیحاتی که در مورد خطایابی دادن
    Errors and solutions.

When setting up a bot there are not data, the problem is not difficult to find.

1) First you need to check whether Pro.xyCap intercepts packets coming from the program. This is easily done by looking at the Connections tab in the main window Pr.oxyCap. There must be lighted game. Also useful for the diagnosis of the last tab, Error Log. In case of problems - they will be there described.

2) Further check whether in proksikape specified address and port to forward packets. The destination address is the address of your machine, it starts with one of the three combinations of numbers - "192.168.", "10", "172.16." Port 1080.

3) Next we have comes in Charles. It is necessary to check whether the receipt of data from our network. Allow the preparation can be in the first turn, if everything is configured correctly, then Charlie will see the flow of data and asks whether to allow it. Answering "yes". Also in the settings you can adjust it manually to solve everything at once, which would then be sure to skip this item and in case of problems. It is necessary to check the tick Windows Proxy, sometimes it somehow slips. Without it can not function.

4) Turning off the firewall in windows. This is best done through a "Control Panel", "Administrative Tools", "Services", "firewall .." -> Stop. In the case of KIS or ESS - make sure that really stopped network services. In the case of Avasta, Avira, AVG and the like - I recommend to remove them and forget as a bad dream. But first, they must be completely stopped. Many times seek help people faced with problems because of these wonderful products. I usually recommend them to those who wish to harm. Anyway.

5) checks whether Proxy mode in bot, whether there is a designated location.

All the instructions are there, I have everything tuned the first time. In case of any problems - I try to read everything slowly, thoughtfully, without skipping any steps and check that the previous steps have been performed correctly.

ویرایش توسط MraMir : 2016-01-03 در ساعت 01:40 PM

نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    بجای استفاده از پروکسی کپ از نسخه نصبی پروکسیفایر استفاده کنید. احتمالا مشکلتون حل بشه.
    البته اگه
    bluestacks برای دریافت اینترنتش از سرویس استفاده کنه کار سختتر میشه.
    چک کنید پروکسیفایر نصبی رو فعلا.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    بجای استفاده از پروکسی کپ از نسخه نصبی پروکسیفایر استفاده کنید. احتمالا مشکلتون حل بشه.
    البته اگه
    bluestacks برای دریافت اینترنتش از سرویس استفاده کنه کار سختتر میشه.
    چک کنید پروکسیفایر نصبی رو فعلا.
    امتحان کردم ولی نشد

همه ی این کار ها رو رو یه سیستم دیگه انجام دادم رو اون سیستم به خوبی کار کرد

ولی رو سیستم خودم اصلا کار نمی کنه من احتمال دادم شاید کسپر اجازه کار رو نمی ده پاکش کردم ولی باز نشد

نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    چرا از vpn استفاده نمیکنید. اینطوری مدیریت ترافیک راهتتره.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    چرا از vpn استفاده نمیکنید. اینطوری مدیریت ترافیک راهتتره.
    والا راستش رو بخواین من طبق آموزش نویسنده جلو رفتم

می شه در مورد نحوه کار و باید از چه نرم افزاری استفاده کنم توضیح بدید؟

ممنون

نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    لینک اموزش و برنامه هایی که میفرمایید نویسنده داده رو بدید تا منم اینجا تست کنم.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    لینک اموزش و برنامه هایی که میفرمایید نویسنده داده رو بدید تا منم اینجا تست کنم.
    سلام دوست عزیز

خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که کردین

مشکل از کیجن برنامه پروکسی کپ بود و دلیل اینکه توی سیستم دیگه کار می کرد این بود که اونجا از نسخه آزمایشی استفاده می کردم ولی در سیستم خودم به دلیل اتمام زمان آزمایشی بودن نمی شد

با تعویض برنامه و استفاده از نسخه های پایین تر مشکل حل شد

خیلی ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

برنامه pr

برچسب برای این موضوع