نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: ایجاد ProxyServer بر روی WindowsServer2003 با قابلیت یشتیبانی از +5000 کانکشن همزمان

نام حقيقي: فرید عقیلی

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ایجاد ProxyServer بر روی WindowsServer2003 با قابلیت یشتیبانی از +5000 کانکشن همزمان

سلام به همه دوستان؛ وقتی داشتم ثبت نام می کردم ازم سوال جالبی پرسیده شد، "Ping از چه پروتکلی استفاده می کنه؟". حرکت جالبی بود

اجازه بدید شرایطم رو براتون شرح بدم. بنده در حال حاضر یه VPS ایران با سیستم عامل Windows Server 2003 از دیتاسنتر پارس آنلاین دارم، با 512 مگابایت رم.
    رو این وی پی اس CCProxy نصب کردم و با Keymaker های موجود اقدام به رجیستر کردنش کردم. تنظیمات لازم رو انجام دادم و یک اکانت ساختم. این اکانت و بطور کلی CCProxy رو طوری کانفیگ کردم که فقط با استفاده از پروتکل SOCKSv5 سرویس بده. تمومه این ها کارهای معمولی بودن که معمولا انجام می شن، تنها نکته ای که باید بهش اشاره کنم اینه که از این Proxy برای وب گردی های معمول استفاده نمی شه، بنابراین تو تنظیمات CCProxy یه قسمتی که مشخص می کنه کانکشن ها چه مدت بعد از Idle بودن باید دراپ شن رو، روی صفر (یعنی کانکشن ها نباید هرچقدر هم که Idle بودن دراپ شن) قرار دادم؛ دراپ نشدن کانکشن های آیدل برای کاره بنده واقعا ضروری و لازم هست.

خب، تا اینجا راستش هیچ مشکلی نبود، داشتیم با CCProxy و مشتری ها و اهل محل تو صلح و صفا زندگیمونو می کردیم تا اینکه تعداد مشتری ها بالا رفت و تعداد TCP Connection های همزمانی که توسط CCProxy سرویس دهی می شد از مرز 1400 گذشت و در نتیجه CCProxy بنده خدا شروع کرد به هنگ کردن و تراوش کردن Error های عجیب! که خب با ریست کردن سرور حل می شد و با رسیدن مجدد کانکشن ها به 1400 و خرده ای روز از نوع روزی از نوع.

درخواستم از اساتید اینه که اگه ممکنه بنده رو تا حدی راهنمایی کنن، با چه نرم افزاری می تونم یک ProxyServer راه اندازی کنم (رو ویندوز سرور 2003) که بتونه حداقل تا 4000-5000 کانکشن همزمان رو ساپورت کنه و سرویس بده؟

جسارتا چند تا نکته رو در مورد چیز هایی که خودم تست کردم خدمتتون عرض کنم:
    - نسخه های مختلف CCProxy رو (6.63، 7.3، 8.0) با Keymaker و کد های مختلف اکتیو و تست کردم، این مشکل رو همشون وجود داشت.
    - سیستم رم و CPU کم نمی یاره شکر خدا، 512 مگابایت رم وجود داره، و CCProxy وقتی به اوج خودش می رسه (1450 تا کانکشن) از کل رم سرور حدود 200 مگابایتش فقط استفاده می شه و بقیه خالی می مونه. مقدار مصرف CPU هم به ندرت از 10 الی 15 درصد بالا می ره.
    - مشکل از پورت سرور یا سرعت پایین نیست، به این دلیل که حداکثر ترافیکی که در ثانیه سند و رسیو می شه اینطور که بنده مانیتور کردم از 100 الی 200 کیلوبایت بالا نرفته.
    - نکته دیگه اینه که بنده تو سایت CCProxy تو قسمت FAQ خوندم که این نرم افزار در تئوری می تونه حدود 1200 کانکشن همزمان رو ساپورت کنه، این یعنی ضعف از برنامه هست که توانایی بیشتر از این نداره، در واقع اینطوری ساخته و پیاده سازی شده.

و در آخر، ضمن تشکر فراوون و عذرخواهی به خاطره طولانی بودن تاپیک، خواهشی که دارم اینه که نرم افزاری که معرفی می کنید و سروری که راه اندازی می شه، بشه با Proxifier بهش وصل شد (یعنی SOCKSv4 SOCKSv5 HTTPS یا HTTP باشه).

سپاس...