صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: مسدود شدن دانلود با IDM توسط TMG.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    بله چک کردم توو tmg ظاهرا به این سادگیا نمیشه فکر میکردم مثل میکروتیک راحت بشه.
    باید پورتهایی که idm واسه دانلود فایل از udp استفاده میکنه مشخص شن و deny، فرصت بشه اگه تونستم در اختیارتون میذارم

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    بنظرم شما فعلا پسوندهای دانلود فایل رو فیلتر کن داخل رولت. رو رول کلیک راست configure http > extensions > block specified ext و پسوندهایی که معمولا دانلود میشن رو ادد کن داخلش.
    یا اینکه از bws باید استفاده کنی که مشکلات خودشو داره (کرک)

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    IDM از پروتکل HTTP در لایه 7 استفاده می کنه که این پروتکل به نوبه خودش در لایه 4 از TCP استفاده میکنه. مسدود کردن UDP هیچ کمکی به محدود کردن دانلود منیجرها نمیکنه.

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط DiGiBoY نمایش پست ها
    IDM از پروتکل HTTP در لایه 7 استفاده می کنه که این پروتکل به نوبه خودش در لایه 4 از TCP استفاده میکنه. مسدود کردن UDP هیچ کمکی به محدود کردن دانلود منیجرها نمیکنه.
    به نظر من درست نیست که جلو دانلود به هر صورت گرفته بشه. شما باید بوسیله یک سیستم اکانتینگ خوب به هر کاربری یک میزان خاص ترافیک اختصاص بدید کاری که همه جا انجام می شه اینه. حالا کاربر می خواد یک جا همه رو مصرف کنه و یک فایل دانلود کنه ( که خوب می تونه اینکار رو هر جوری دلش خواست بکنه با idm یا هر چیز دیگه ) یا اینکه بشینه سایت باز کنه. کلا تا جایی که من دیدم ادمین ها با استفاده از IDM یا هر چیز دیگه مشکل ندارند مشکل اینه که یک کاربر نتونه کل ترافیک شبکه رو مصرف کنه. من TMG رو نمی دونم ولی خود ISA که من باهاش کار کرده بودم نه اکانتینگ داشت و نه می تونست میزان bandwith رو کنترل کنه ولی شما با سیستم های دیگه مثل کریو یا سیب یا میکروتیک یا ... می تونید هم اکانتینگ داشته باشید و هم میزان پهنای باند هر نفر رو کنترل کنید. به نظر من به این صورت عمل نشه مهم نیست که چه نرم افزاری استفاده می شه اصلا استفاده از IDM و... بهتر هم هست چون ما که توی ایران ترافیکی پول می دیم لازم نیست برای دانلود یک فایل ( به عیت قطعی و ... ) 1000 با پول ترافیک بدیم.

عضو عادی
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    با عرض معذرت از دوستان چند روز پیش که داشتم این مطلب رو می نوشتم خیلی با عجله نوشتم و امروز که دوباره خوندمش دیدم یکسری غلط املایی و اشتباهات ضایع داره. این درست شدش است. باز هم معذرت:
    به نظر من درست نیست که جلو دانلود به هر صورت گرفته بشه. شما باید بوسیله یک سیستم اکانتینگ خوب به هر کاربری یک میزان خاص ترافیک اختصاص بدید کاری که همه جا انجام می شه اینه. حالا کاربر می خواد یک جا همه رو مصرف کنه و یک فایل دانلود کنه ( که خوب می تونه اینکار رو هر جوری دلش خواست بکنه با idm یا هر چیز دیگه ) یا اینکه بشینه سایت باز کنه. کلا تا جایی که من دیدم ادمین ها با استفاده از IDM یا هر چیز دیگه مشکل ندارند مشکل اینه که یک کاربر نتونه کل ترافیک شبکه و پهنای باند رو مصرف کنه. من TMG رو نمی دونم ولی ISA که من باهاش کار کرده بودم نه اکانتینگ داشت و نه می تونست میزان bandwith مصرفی هر کاربر رو کنترل کنه ولی شما با سیستم های دیگه مثل کریو یا سیب یا میکروتیک یا ... می تونید هم اکانتینگ داشته باشید و هم میزان پهنای باند هر نفر رو کنترل کنید. به نظر من اگر به این صورت عمل بشه دیگه مهم نیست که چه نرم افزاری استفاده می شه اصلا استفاده از IDM و... بهتر هم هست چون ما که توی ایران برای ترافیک مصرفی پول می دیم لازم نیست برای دانلود یک فایل ( به علت قطعی و ... ) 1000 با پول ترافیک بدیم.

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط msfsite نمایش پست ها
    با عرض معذرت از دوستان چند روز پیش که داشتم این مطلب رو می نوشتم خیلی با عجله نوشتم و امروز که دوباره خوندمش دیدم یکسری غلط املایی و اشتباهات ضایع داره. این درست شدش است. باز هم معذرت:
    به نظر من درست نیست که جلو دانلود به هر صورت گرفته بشه. شما باید بوسیله یک سیستم اکانتینگ خوب به هر کاربری یک میزان خاص ترافیک اختصاص بدید کاری که همه جا انجام می شه اینه. حالا کاربر می خواد یک جا همه رو مصرف کنه و یک فایل دانلود کنه ( که خوب می تونه اینکار رو هر جوری دلش خواست بکنه با idm یا هر چیز دیگه ) یا اینکه بشینه سایت باز کنه. کلا تا جایی که من دیدم ادمین ها با استفاده از IDM یا هر چیز دیگه مشکل ندارند مشکل اینه که یک کاربر نتونه کل ترافیک شبکه و پهنای باند رو مصرف کنه. من TMG رو نمی دونم ولی ISA که من باهاش کار کرده بودم نه اکانتینگ داشت و نه می تونست میزان bandwith مصرفی هر کاربر رو کنترل کنه ولی شما با سیستم های دیگه مثل کریو یا سیب یا میکروتیک یا ... می تونید هم اکانتینگ داشته باشید و هم میزان پهنای باند هر نفر رو کنترل کنید. به نظر من اگر به این صورت عمل بشه دیگه مهم نیست که چه نرم افزاری استفاده می شه اصلا استفاده از IDM و... بهتر هم هست چون ما که توی ایران برای ترافیک مصرفی پول می دیم لازم نیست برای دانلود یک فایل ( به علت قطعی و ... ) 1000 با پول ترافیک بدیم.
    درسته. اما چرا روی صحبت با من هست؟!!!

عضو عادی
    نوشته
    62
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    2
    وقتی هنوز توی forum لاگین نکرده باشید فقط گزینه پاسخ با نقل قول رو داره احتمالا دلیل اینکه صحبت شما توی پاسخ من بوده اینه. دلیل دیگه ای نداشته.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

بلاک کردن IDM در میکروتیک

مسدود شدن idm

بلاک کردن idm

مشکل استفاده ترافیک idm

مسدود کردن دانلود در میکروتیک

مسدود کردن تمام ipهای idm

محدود کردن دانلود منیجر با tmg

ادامه دادن دانلود توسط دانلود منیجر پس از نصب tmg

مسدود کردن دانلود با idm

تنظیمات دانلود منیجر درtmg