نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: سرعت اینترنت

نام حقيقي: farid

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8

سرعت اینترنت

اینترنت ما 1مگابیت است و 20 یوزریم که تقریبا 14تامون فعال هستیم آیزا و bandwidth داریم و برای هر کس فقط محدودیت حجمی 100مگ وجود دارد ولی محدودیت سرعتی نیست بعضی ساعتها اینترنت خیلی کند میشه آیا به نظر شما محدودیت سرعت هم تو bandwidth تعریف کنم ؟؟اینطوری اگه یوزرهای دیگه هم توی اینترنت نباشن سرعت اون یوزر از آن حد بیشتر نمیشه.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    با سلام
    معمولا برای بالانس کردن سرعت محدودیت سرعت هم در نظر می گیرند ( بجز مدیران ارشد ) . راه دیگری که هست می توان کاربران را به چند گروه تقسیم کرد و برایشان بازه های زمانی تعریف کنید تا همه همزمان از اینترنت استفاده نکنند .

hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: farid

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط payman007 نمایش پست ها
    با سلام
    معمولا برای بالانس کردن سرعت محدودیت سرعت هم در نظر می گیرند ( بجز مدیران ارشد ) . راه دیگری که هست می توان کاربران را به چند گروه تقسیم کرد و برایشان بازه های زمانی تعریف کنید تا همه همزمان از اینترنت استفاده نکنند .
    اگر دقت کرده باشید Bandwidth یک حداقل و حداکثر سرعت دارد حال اگر من سرعت را بین همه تقسیم کنم (مثلا 128Kb را بین 10 نفر تقسیم و به هرکس 12.8 بدم اونوقت اگه یه جز 2 نفر دیگر کسی تو اینترنت نباشه هیچکدوم نمی تونن بیش از 12.8 بکشن!!!!! کاش امکانی داشت که تعیین می کردیم سرعت را بین کاربران فعال در اینترنت تقسیم کن و در نتیجه حالت دینامیک پیدا می کرد و اگر 2 نفر تو اینترنت بودن یه هر کدوم 64 می رسید حال اگر 10 نفر بودن به هر کدوم 12.8 و این عین عدالت می شد.)

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع