نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط --masumeh
  • 1 توسط als_1360
  • 1 توسط farshidgb

موضوع: دستمزد رفع اشکال آیزا

نام حقيقي: farid

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8

دستمزد رفع اشکال آیزا

من دراداره مان با 25 کامپیوتر، خودم دومین و آیزا و bandwidthsplitter راه اندازی کردم و چون آیزا مشکلی داشت کسی برای رفع مشکل آمد و حدود 3 تا 4 ساعت کار کرد و خودش هم دوباره آیزا را نصب کرد ولی همون مشکل قبلی را داشت وبالاخره فهمید که اشکال کار این بوده که باید تمام یوزرهای دومین را در بخش یوزرهای آیزا add کنیم همین!!! و این کار را کرد و حالا یک فاکتور 200000 تومانی برای این کار آورده نظر شما چیست؟؟؟

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی رضا

خواننده شناسه تصویری als_1360
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام

خیلی وقتا کارشناس پول ریسک پذیری ، مسئولیت پذیری و دانشش و دانش رفع اشکال رو می گیره ، به طور مثال در این مورد ممکن بود شما پس از 1 هفته تلاش به این نتیجه نمی رسیدید ولی این شخص با 3 یا 4 ساعت کار تونسته به این نتیجه رسید .
    یه استادی داشتیم می گفت ما زمانی که دایال آپ و اینترنت تازه اومده بود می رفتیم برای آی اس پی ها دو خط روت می نوشتیم که کاربر مجبور نباشه پروکسی ست کنه و 2 ملیون تومن می گرفتیم و همه از خداشون بود براشون این کار رو بکنیم .
    با این اوصاف قیمت را یا قبل از کار با هم طی کنید و یا بعد از اون معمولاً باید بپزیرید.

نام حقيقي: فرشید

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    ضمن تایید نظر قبلی کارهای خدماتی هیچوقت قیمت مشخصی نداره هر کس برحسب محاسبات خودش قیمت میده. مخصوصا در اینجور موارد عرف مشخصی وجود نداره.

نام حقيقي: Ernesto

عضو عادی شناسه تصویری francesco
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    8
    قیمتش منصفانست، من در گذشته های دور واسه تنظیم روتر که حدودا طرف 5 دقیقه زمان صرف تنظیمش کرد 250 هزارتومن ازم گرفت و من خیلی هم راضی بودم چون خودم می خواستم تنظیم کنم و بعد از دو هفته تلاش نتونسته بودم. واسه کسب تجربه خیلی زمان هزینه کردم و زمان (وقت) طلاست پس ....

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    ضمن احترام به فرمایشات دوستان :
    1) - ما همیشه پول دانش دیگران و جهل خود ( هدف بی ادبی نیست ، هر آنچه نمی دانیم در برابرش جاهلیم ) را پرداخت میکنیم
    2)- شاید فردا خود شما هم در آن سطح وقتتان بیش از این مبلغ ارزش داشته باشد
    3)- واقعا کار پر استرس و پر مسئولیتی است
    4)- کلا در تمام کارها توافق بر اصول ، اولویت بیشتری دارد ، سعی کنید در خصوص پرداخت های اینچنینی به یک توافق دو طرفه دست پیدا کنید
    5) - در ضمن شما با این مبلغ ناچیز خود نیز صاحب تجربه ای شده اید (در نهایت دوست من زیاد سخت نگیرید ... )

hanif.farahnak [a t] gmail.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

قیمت راه اندازی آیزا

برچسب برای این موضوع