نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 8سپاس
  • 1 توسط Gold_
  • 6 توسط Hakimi
  • 1 توسط sargis

موضوع: پخش اینترنت در شبکه دامین.

نام حقيقي: حمزه

خواننده شناسه تصویری Gold_
    نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128

Arrow پخش اینترنت در شبکه دامین.

با سلام خدمت دوستان.
    بنده در شبکه دامین با 20 کلاینت و ویندوز سرور 2003 نیاز دارم که اینترنت رو بین کاربران پخش کنم.
    بعد از تحقیق و پیگیری متوجه شدم که باید یه vpn سرور بر روی سرورم ایجاد کنم و یه برنامه nttac ، که اومدم و یه پست ایجاد کردم ، که دوستان منو راهنمایی کنند ، که مدیران عزیز پستم رو ، چون اسم vpn توش بود حذف کردند.
    موندم چه خاکی بر سر کنم. اومدم و یه ccproxy رو سرور نصب کردم و روی همین شبکه ، برنامه proxifire رو به تک تک کلاینتهام دادم.
    با هر بد بختی بود روی همین شبکه لوکال تونستم اینترنت به کلاینت ها ، با این روش بفرستم.
    اما مشکل اینجاست که ccproxy اذیت میکنه:
    مثلا من یوزر رو از تو برنامه حذف کردم ، اما هنوز کلاینت میتونه از اینترنت استفاده کنه ، و مشکلات دیگه ...
    حالا میخاستم دوستان منو راهنمایی کنند ، که بتونم اینترنت رو به کلاینتهام بدم ، البته با محدودیتهایی که نیاز دارم: از جمله : یوزر و پسورد : هر روز تو چه ساعتی بتونند کانکت بشوند . در چه تاریخی کلا این یوزر از کار بیوفته و از این قبیل محدودیت ها.
    البته برنامه ccproxy همه نیاز های منو میتونست در بر بگیره ، اما حیف که قاطی میکنه.
    ممنون از پاسخ دوستان.

msafari سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست گرامی
    برای به اشتراک گذاری اینترنت بین کاربران در شبکه داخلی، ساده ترین کار NAT کردن است. اگر از سرویس ADSL استفاده می کنید به سادگی با تعریف NAT بر روی آن می توانید این کار را انجام دهید. رفتن سراغ مواردی که نام بردید بیراهه است و شما را به هدف نمی رساند. از خودتان روش ابداع نکنید. CCProxy و Proxifier و VPN و ... را کنار بگذارید.
    حال می گویید محدودیت می خواهید اعمال کنید. سرویس هایی هستند که می توانند این کار را برای شما انجام دهند. مثلا ISA، TMG، Kerio و مانند این ها.

ابزارهایی که نام بردید ابزار اشتراک اینترنت در شبکه داخلی نیستند و برای دور زدن محدودیت های فیلترینگ در ایران مورد استفاده قرار می گیرند و بحث در مورد آنها در صورتی که به سمت استفاده دوگانه تمایل داشته باشد (که در مورد شما دارد) به هیچ وجه مجاز نیست و موجب مسدود شدن دسترسی شما به انجمن خواهد شد.

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    بهترین گزینه برای شبکه شما isa یا mikrotik هستش به نظر من اول isa رو یاد بگیر بعد برو سراغ mikrotik
    1 سرچ کن تو گوگل pdf ایزا هست خیلی خوب یاد میده کارتو راه میندازه

نام حقيقي: masoud

عضو عادی شناسه تصویری masoud_X2
    نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    همونطور که آقای حکیمی فرمودند

nat کردن روی 2003 سرور
    از میکروتیک هم میتونید استفاده کنیدبا راه اندازی pptp server

نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    صورتی که به سمت استفاده دوگانه تمایل داشته باشد (که در مورد شما دارد)
    شما علم غیب هم دارید انگار.
    به کی ما قسم بخوریم ، آی مسلمون ، من فقط میخام اینترنتم رو با محدودیتهای مورد نیازم پخش کنم تویه شبکه داخلیم.
    حالا هی میبندمت ، قطعت میکنم و ... این حرفا چیه دیگه.
    مگه فروم مایکروسافت دستته.
    منم مثل یه یوزر معمولی یه سوال پرسیدم. دیگه بد جلوه دادن ، من جلوی دوستان ، واسه چیه.
    گاهی حرفا ، از گاهی آدمهای فهیمی مثل شما بعیده.

- - - Updated - - -

به دلایلی ، استفاده از میکروتیک میسر نیست.
    اگه دوستان محبت کنند، و قدم به قدم بفرمایند ، بنده باید چیکار کنم ، خیلی عالی میشه.
    ممنون.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gold_ نمایش پست ها
    شما علم غیب هم دارید انگار.
    به کی ما قسم بخوریم ، آی مسلمون ، من فقط میخام اینترنتم رو با محدودیتهای مورد نیازم پخش کنم تویه شبکه داخلیم.
    حالا هی میبندمت ، قطعت میکنم و ... این حرفا چیه دیگه.
    مگه فروم مایکروسافت دستته.
    منم مثل یه یوزر معمولی یه سوال پرسیدم. دیگه بد جلوه دادن ، من جلوی دوستان ، واسه چیه.
    گاهی حرفا ، از گاهی آدمهای فهیمی مثل شما بعیده.
    دوست گرامی
    سخن گفتن آدابی دارد و فکر نمی کنم ضرورت داشته باشد تاکید کنم حفظ این آداب در جمعی عمومی با هزاران عضو بسیار ضروری است.
    طبق قوانین انجمن (که لینکش بالای همه صفحات هست) حتی اگر اعتراضی به تصمیمات مدیران دارید، اجازه انتشار آن در محیط عمومی انجمن را ندارید.
    حال که برای رسیدن به خواسته خود قانون را برای چندمین بار زیر پا گذاشتید، لازم است برای همه دوستان توضیح بدهم.

بنده شما را نمی شناسم که بخواهم خصومت شخصی داشته باشم. این هم سلیقه شخصی بنده نیست. دستور مستقیم دادستانی و وزارت ارشاد است و مستند به قانون. همه ما موظف به پیروی از آن هستیم و در صورت بی توجهی و سرپیچی از آن علاوه بر این که موجودیت انجمن دچار مشکل خواهد شد، مجموعه مدیریتی انجمن نیز به عنوان مسوول انجمن می بایست در برابر قانون پاسخگو باشد.

اگر فکر می کنید در این زمینه مشکلی وجود دارد و توضیحی دارید، می توانید در ساعات اداری به معاونت رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد به آدرس تهران - خیابان سمیه - روبروی برج سپهر - شماره 76 مراجعه کنید و نظراتتان را به ایشان منتقل کنید.

این انجمن قوانینی دارد و ما بر اجرای بی چون و چرای این قوانین پافشاری می کنیم. در این انجمن قوانین به صورت سخت گیرانه اجرا می شود.
    این موارد پیش از عضویت به اطلاع شما رسانده شده و شما با پذیرفتن قوانین و مقررات به عضویت این جمع در آمده اید.
    در صورتی که تمایل به ادامه حضور و فعالیت در انجمن دارید، لطفا قوانین را یک بار دیگر با دقت مرور کنید و در چهارچوب قوانین به فعالیت بپردازید.

با سپاس
    مدیریت انجمن

mehrzadmo، Reza.D، sma.ffcc و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    ممنون.
    انشا الله دیگه پستی که سایت رو دچار مشکل کنه ، نمیدم.
    اگه ممکنه بنده رو بیشتر راهنمایی کنید.

خواننده
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gold_ نمایش پست ها
    البته برنامه ccproxy همه نیاز های منو میتونست در بر بگیره ، اما حیف که قاطی میکنه.
    ممنون از پاسخ دوستان.
    آقا جان اگر اهل ISA و Kerio و میکروتیک نیستید ، از ccproxy 6.62 استفاده کنید اصلا و ابدا قاطی نمیکنه و مشکل از اینه که ممکنه نتونسته باشید درست باهاش کار کنید.
    5 سالی هست که روی ویندوز xp , server 2003 و الان هم server 2008 r2 دارم باهاش کار میکنم و هرگز قاطی نکرده ، شاید توی این چند سال یکی دوبار Uninstall/Install کرده باشم اونم خاصیت همه برنامه های ویندوزی هست !
    مشکلی داشتید بپرسید.

Gold_ سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    ای دمت گرم.
    بله ، الانم من نسخه 6.22 رو نصب کردم.
    البته : یه نکته رو بگم.
    من وقتی ccproxy رو نصب میکنم . پشت سرش کیجن رو اجرا و سریال رو به برنامه میدم و بعدش، برنامه کرک میشه.
    بعدش میرم و تیک آپدیتشو بر میدارم . همین
    دیگه دست به جاییش نمیزنم.
    البته سیستمهای کلاینتم رو ، دیفالت گتوی شون رو آی پی سرور رو میدم. و با پروکسی فایر وصل میشوند.
    اما همونطور که در پستهای قبلیم عرض کردم.: کاربر رو از برنامه حذف کردم ، اما بازم میتونه اینترنت بگیره.
    آیا تنظیمات دیگه ای نیازه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

پخش اینترنت در شبکه

نرم افزار ccproxy اعمال محدودیت

اینترنت روی شبکه داخلی

پخش اینترنت در دامین

مشکل اینترنت ccproxy ویندوز سرور 2008نحوه تنظیم ccproxy در دامینپخش اینترنت در شبکه دامینتنظيم سرور دومين براي پخش اينترنتنحوه پخش اینترنت در دامینپخش اینترنت با سرور2003شبکه دامین توسط میکروتیکمشکل تو برنامه ccproxyپخش اینترنت با tmgدادن اینترنت به صورت ساعتی با tmgپخش اینترنت روی شبکه داخلیطریقه برداشتن محدودیت کلاینت توسط سرور در دامیناشتراک اینترنت در شبكه دامينپخش اینترنت با vpn در شبکه داخلی با سرور 2008کرک ccproxy forum.persiannetworks.comاشتراك اينترنت در شبكه دامينnatکردن در ویندوز سرور 2008اینترنت دادن به یوزر ها در دامین از طریق adslCCPROXY ران كردن سرويس با Proxifierتنظیمات CCProxy 6.62 روی سیستم کاربراناینترنت درشبکه برای یوزر از سرور

برچسب برای این موضوع