صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: آیا cyberoam هات اسپات دارد؟

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120

آیا cyberoam هات اسپات دارد؟

با سلام.
    من تو یه پروژه ای میخواستم از میکروتیک برای هات اسپات و مدیریت پهنای باند اینترنت و اینجور کارا استفاده کنم که متاسفانه اون مدل روتربردی که من میخواستم تو بازار موجود نیست فعلا و چند هفته ای اومدنش طول میکشه ، یکی از دوستان محصولات cyberoam رو بهم پیشنهاد داد ، من سایتش رو دیدم و محصولاتش رو هم دیدم ، قابلیتهای خوبی، هم در زمینه امنیت و هم مدیریت پهنای باند و انواع v p ان داره. اما متوجه نشدم ، این بحث مدیریت کاربران و accounting ای که ازش صحبت کرد به چه صورت هست؟یعنی مانند هات اسپات میتونم توش یوزر تعریف کنم و اون یوزرها رو به کاربران وایرلسم بدم ؟ اگر میشه یعنی اون یوزر مانند همون یوزر هات اسپات تو مرورگر وارد میشه؟در کل من میتونم به جای میکروتیک و اون کارهایی که میکروتیک انجام میده ، رو cyberoam حساب باز کنم و ازش استفاده کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    به نظر من منتظر اون روتر بورد بمونيد بهتره ! اگر هم خيلي عجله داريد و يه اكسس پوينت قابل قبول هم تو دسترس داريد ، مي تونيد از يه نسخه كرك شده ايكس 86 استفاده كنيد تا اون روتر بورد موجود بشه ..

fireboy007 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    ممنون از جوابتون ، اما خیلی نمیتونم صبر کنم تا اون روتربرد برسه ، استفاده از اون نسخه کرک شده هم در مرحله آخر ناامیدی هست :d میخواستم ببینم یعنی واقعا cyberoam به دردم نمیخوره؟اصلا هات اسپات داره یا نه؟من باید اینها رو قانع کنم که این به درد کار ما نمیخوره.چه دلیلی داری که میگی همون صبر کنم بهتره؟plz یه جواب علمی و منطقی ممنون

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    cyberoam امکان این رو داره که مثل هات اسپات عمل کنه ، یعنی وقتی کاربر Browser رو باز میکنه ازش User,pass بخواد . اما امکاناتش تو زمینه اکانتینگ خیلی خیلی محدودتر از میکروتیک هست . کار راه انداز هست اما ارزش نداره که برای مبحث اکانتینگ یک UTM خریداری کنید .

من نمیدونم شما دنبال چه مدل میکروتیک میگردید اما تا اومدن اون میتونید یک rb750 بخرید (حدود 70 تومان )و کارتون رو با اون شروع کنید . این مدل هم که تو بازار ریخته .

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    بسیار ممنونم از پاسخ هاتون.من خیلی با محصولات cyberoam آشنایی نداشتم و چیزی هم که تو سایتش دیدم ، بیشتر همون بحث امنیتی و فیلترینگ و در اصل یه فایروال خوب بود تا اکانتینگ و اینجور قضایا.
    من دنبال مدل 1100ah یا 1100u بودم ، که اکثر جاها نداشتن.آره اون کار رو هم میتونم بکنم ، اما چون با 750 جواب نمیگیرم ، ممکنه مدیران بگن این چیه ، به درد نمیخوره ،حتما مدل های دیگشم همینه و .... یهو میبینی کل پروژه میکروتیک تعطیل شد به هرحال خودتون بهتر از من در جریان این قضایا هستید.
    پس تقریبا میشه گفت "واسه این کار" ، سمت cyberoam نرم بهتره.
    حالا اصلا یه سوالی برام پیش اومده که البته میدونم جاش اینجا نیست ، حالا میپرسم ، اگر لازم بود بگید یک جا دیگه و تو یه تاپیک جدید مطرح کنم.
    من این مدل rb1100ah که میخوام بگیرم بیشتر بخاطر اینه که من تو این محیطم ممکنه بالای 300 تا یوزر بخوان از طریق وایرلس به هات اسپات میکروتیک وصل بشن.خوب تو مدلهای پایین تر مثل rb750 چون لایسنس level 4 هستش ، طبق چیزی که تو سایت خود میکروتیک زده ، رو این لایسنس تا 200 تا یوزر هات اسپات بیشتر به ما نمیده.اما رو level6 که 1100ah داره ، بالای 500 تا یوزر هات اسپات(unlimited) به ما میده ، ضمن اینکه خوب cpu و ram و امکانات سخت افزاریه بهتری هم داره.حالا میخوام بدونم آیا واقعا راجع به تعداد یوزرها تو level های مختلف این اختلاف ها وجود داره؟و اینکه آیا میشه رو همین 750 ، level6 ریخت و اینکار رو با همونم انجام داد و کارمون راه میوفته؟و واسه اینکار باید دوباره لایسنس level6 رو بخرم یا همینجوری رایگان میشه آپدیتش کرد؟یا با این تفاسیر مدل دیگه ای هم میتونم استفاده کنم جای 1100ah ؟
    ببخشید دیگه اگر بدجا سوالم رو مطرح کردم

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    اگه میتونید بیشتر هزینه کنید میتونید 2800 بگیرید 750 CPU ضعیفی داره و با لایسنس هم نمیتونه این تعداد Client رو بهتون جواب بده

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    آره واسه همون هم میخواستم 1100ah بگیرم که cpu , ram و سخت افزار قوی تری داره.اما موجود نیست تو بازار.اینی که گفتی rb2800 هست؟من همچین مدلی تو سایت خود میکروتیک ندیدم،یا منظورت rb800 بود؟مسئله پولی ندارم ، فقط میخوام یه چیزی باشه که جواب این تعداد یوزر من رو بده و تو بازار هم گیر بیاد و دوباره یک ماه علاف نشیم.
    از همه هم معذرت میخوام دیگه ، ادامه بحث این تاپیک به بخش میکروتیک مربوط میشه ، اما دیگه پیش اومد لااقل به یه نتیجه ای برسیم.ببخشید

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    يه لايسنس لول 6 بگير روي يه سيستم نصب كن . يه پنتيوم فور عادي جوابتو ميده . اين بهترين راهه .

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    آخه من شنیده بودم مثل اینکه رو هارد sata جواب نمیده.وگرنه اگر جواب بده ، سیستم جور کردنش کاری نداره ، یه لایسنس میخریم بره پی کارش.البته اگر جواب نده هم میشه یه هارد IDE گیر آورد.به هر حال از راهنمایی و کمک همه ممنونم دوستان

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    دستگاه ٢٨٠٠ ايران مونتاژ ميشه توي سايت نيست از ١١٠٠قويتره

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    نقل قول نوشته اصلی توسط fireboy007 نمایش پست ها
    آخه من شنیده بودم مثل اینکه رو هارد sata جواب نمیده.وگرنه اگر جواب بده ، سیستم جور کردنش کاری نداره ، یه لایسنس میخریم بره پی کارش.البته اگر جواب نده هم میشه یه هارد IDE گیر آورد.به هر حال از راهنمایی و کمک همه ممنونم دوستان
    روی ورژن 3 به بالا هارد Sata هم قابل استفاده می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط DaNi_84 نمایش پست ها
    دستگاه ٢٨٠٠ ايران مونتاژ ميشه توي سايت نيست از ١١٠٠قويتره
    یعنی چی؟
    میشه بیشتر از سخت افزار و جزئیات این محصول برامون بگید.

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    یعنی محصول ایرانیه؟؟ مشخصاتش چیه؟کجاها دارن؟

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    البته اسم شركت هاي ايراني رو بردن كلا جيزه ! اما خوب ...
    كلا ميكروتيك اجازه ميده به شركت هاي ثالث كه ابزارهايي رو با كمك ميكروتيك يا براي ميكروتيك توليد كنند . توي خود سايت ميكروتيك هم اين موضوع با عنوان "made for mikrotik " عنوان شده و محصول توليدي يا شركت اونجا معرفي ميشه . مثلا شما مي تونيد باكس توليد كنيد يا ...
    يكي از شركت هاي ايراني -اسمشو بريد توي سايت ميكروتيك ببينيد - اومده يه سري روتر با سيستم عامل ميكروتيك توليد كرده كه از نظر قدرت و كيفيت قابل توجه هستند . و يه سري هم پكيج هاي آماده براي استفاده توي لينك هاي وايرلس .

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    یه برند MT 2800 GT از یکی از نمایندگی های میکروتیک پیدا کردم شاید به درد دوستانی که سوالشون مشابه سوال من بود بخوره:

MT-2800GS:
    1 Rack Mountable
    Six (6) Front Mounted Gigabit Ethernet Ports
    Two (2) Front Mounted SFP Ports
    All Ethernet / Console Connections are mounted on the front for easy access
    Intel Core2Quad 2.8 Ghz Processor
    Custom Designed System Board
    Industrial Board and Power Supply Design
    Space for 2.5 inch HD, great for a caching Mikrotik Box
    2Gb DDR2 RAM - Crucial RAM
    16Gb Compact Flash Card
    Level 6 Mikrotik License Installed
    Plug it in, connect, start configuring
    MTBF of Over 100,000 Hours
    One 16*2 LCM
    Dimension (W*D*H) 440mm (W) *425mm(D) *44mm (H) (17.3"W * 16.7"D * 1.7"H
    Operration Temperature 0 ~ 40C
    Storage Temperature -20 ~ 75C
    Certification CE/FCC

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    مثل اینکه از همون مدل هاییه که دوستان تو پست های بالا معرفی کردن.چیز خوبی به نظر میرسه.میشه لطف کنید بگید کدوم نمایندگی این رو داره؟از کجا میشه تهیه اش کرد؟اگر اینجا تبلیغ میشه ، تو پیغام خصوصی هم بگید ممنون میشم

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دور زدن cyberoam

cyberoam دور زدن

دور زدن سایبروم

دور زدن نرم افزار cyberoamدور زدن سايبرومrb2800 mikrotikروش دور زدن cyber roamدور زدن فایروال cyberoamتمام firewall و utm های موجود در بازار ایرانهات اسپات در میکروتیک 750gدور زدن نرم افزار mikrotikcyberoamچگونگی دور زدنutm dukd ]dcyboram vpnاکانتینگ سایبرومدورزدن سايبرومدور زدن محدودیت cyberoamدور زدن دستگاه cybromنحوه دور زدن سایبرومراههای دور زدن سایبروممشکلات دستگاه cyberomميخواهم سايبروم بخرمنرم افزار اکانتینگ خوب تو بازار چیهcyberoam پروکسیpersiannetworks.com cyberroam

برچسب برای این موضوع