صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: طریقه راه اندازی یه شبکه داخلی با سرور

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    اولا شما چی را برای این کار پیشنهاد می کنید
    پیشنهاد من : میکروتیک 750 معمولی حدود - 60-70 تومن -
    ثانیا آیا من با این بی اطلاعی می تونم با اون کار کنم یا نه ؟؟

آموزش خاصی جائی هست؟
    میکروتیک خوشبختانه در عین قدرتمندی بسیار بسیار ساده است . اگر به تاریخچه سوالات من دقت کنید ، من کمتر از 8-9 ماهه که کلا باهاش آشنا شدم !!!! و دو امتیاز دیگه که نسبت به دیوایس های دیگه داره (به نظر من ) آموزش های خیلی خوب به فارسی ، که خوشبختانه روز به روز داره زیاد تر میشه . و بعد هم نمایندگی رسمی تو ایران . هم پشتیبانی ، فروش و آموزش .

برای شروع پیشنهاد می کنم یه میکروتیک 750 بگیرید . (خیلی ارزونه و کافی برای نیاز شما ) - این آموزش رو ببینید و برای توضیحات بیشتر بخش میکروتیک سایت رو واکاوی کنید . چند صفحه از تاپیک ها که در مورد میکروتیک و تاریخچه و موارد کاربردشه رو حتما بخون ...

تنظیم و راه اندازی یک PPPoE Server بر روی میکروتیک – تیرماه
    این لینک کارت رو راه می اندازه .

میکروتیک چیست ؟
    اینم در مورد تاریخچه میکروتیک و ...

نام حقيقي: محمد رضا شکری

عضو عادی
    نوشته
    215
    سپاسگزاری شده
    131
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط sobhans نمایش پست ها
    من میخوام کلاينتها را از نظر برنامه هاي نصبی، سایتها، مقدار مصرف اینترنت، و ... کنترل کنم
    همین
    با احترام به نظراتی که همه دوستان ابراز کردند نظر من هم اینه که از ویندوز سرور 2008 برای کنترلهایی نظیر برنامه های نصبی و در واقع مسائل مربوط به Policy ها استفاده کنی و از TMG که همون نسخه جدید ISA هست برای مدیریت اینترنت کاربران استفاده کنی.
    شاید شبکه کوچک شما با ابزارهایی کمتر از این و یا با Mikrotik کار کنه و یا با ccproxy بتونی کارهای اینترنتت رو انجام بدی ولی شما که نمیخای همیشه admin یه شبکه 10 کامپیوتری باشی که؟ میخای؟!
    حکیمی میگه : کارها رو هر چند که کوچک باشند با یک دید بزرگ نگاه کن!

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    شاید شبکه کوچک شما با ابزارهایی کمتر از این و یا با Mikrotik کار کنه
    یه کم متعصبانه نگاه کنیم این جمله تون توهینه به میکروتیک ! ولی خوشحال میشم دلیلی اگر دارید که "میکروتیک برای شبکه های کوچیک مناسبه " اونو بشنوم .

شما که نمیخای همیشه admin یه شبکه 10 کامپیوتری باشی که؟
    این حرفتونم به نظر من احساسیه !!! بعضا یه شبکه هست که تا چند سال دیگه از ده کامپیوتر خیلی تجاوز کنه بشه 15 کامپیوتر ، حالا من بیام کلی سرور و سرویس ران کنم که نمیخوام مدیر یه شبکه ده کامپیوتری باشم ؟ بهتره بعنوان مدیر یه شبکه دید منطقی تری به شرایط داشته باشید .

نام حقيقي: محمد رضا شکری

عضو عادی
    نوشته
    215
    سپاسگزاری شده
    131
    سپاسگزاری کرده
    83
    از توهینی که به Mikrotik کردم عذر میخام ولی نهایتا نظرم استفاده از ویندوز 2008 با فایروالی نظیر TMG، Kerio و نظایر اونه.
    شاید یک شبکه از بدو تاسیس 10 تا کامپیوتر داشته باشه و دهها سال هم با همون تعداد کارکنه ولی آیا او دوست عزیز هم میخان همیشه ادمین همین شبکه باقی بمونن؟

نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    از توهینی که به Mikrotik کردم عذر میخام
    این تیکه رو خوب اومدی !

ولی آیا او دوست عزیز هم میخان همیشه ادمین همین شبکه باقی بمونن؟
    نگاه کن دوست من ، بحث تعصب نیست . بحث ابزار و من چی میخوام نیست . بحث انجام کار به بهترین نحو ، ساده ترین و کم هزینه ترین راه حله . بعد محل کار محل تمرین و یا آزمون و خطای شما نیست . شما حق نداری شبکه یه شرکت رو هر چقدر هم که کوچیک و ساده باشه و کم اهمیت باشه محلی برای تمرین خودت بدونی .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی شبکه داخلی

ایجاد شبکه داخلی

شبکه داخلی

نصب شبکه داخلی

آموزش راه اندازی اینترانت داخلی

نحوه ایجاد شبکه داخلی

تنظیمات سرور شبکهايجاد شبكه داخلي طریقه ایجاد شبکه داخلیتنظیمات سرور شبکه داخلی راه اندازی یک شبکه داخلی راه اندازی شبکه با ویندوز سرورساخت شبكه داخليراه اندازی شبکه داخلي در ویندوز 7ساخت شبکه داخلیطریقه بستن شبکه داخلیراه اندازی یه شبکه با سرورتنظیمات شبکه داخلی طریقه نصب شبکه داخلیایجاد شبکه داخلی ویندوز 7راه اندازی شبکه داخلی با ویندوز سرور 2008آموزش کار با tmg نحوه ایجاد شبکه داخلی برای ویندوز 7ساخت سرور در شبمه داخلیست کردن ایمیل داخلی با اکتیو دایرکتری

برچسب برای این موضوع