نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: تقاضای تنظیمات برنامه Bandwidth Controller Enterprise بطور مشروح در شبکه work group ؟؟؟؟

نام حقيقي: بابک

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تقاضای تنظیمات برنامه Bandwidth Controller Enterprise بطور مشروح در شبکه work group ؟؟؟؟

با سلام
    لطفا نحوه تنظیمات برنامه را در شبکه های work group بطور کامل توضیح دهید چون من خیلی وارد نیستم و میدونم که خیلیها این مشکل را دارند .

ممنون از لطف اعضای ماهر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    همانطور که میدونی شبکه worgroup یا گروه کاری ، تعدادی کامپیوتر به شکل نظیر یه نظیر به هم وصل می شوند و در این مدل کسی رئیس نیست . به شرطی می تونی از این نوع شبکه استفاده کنی که username شما باusername دیگری یکسان باشد . در غیر اینصورت username & Password را از شما می پرسد .
    حال نوبت آن رسیده است که نام هر کامپیوتر را در شبکه LAN تعیین کنید. شما می توانید از نام افراد برای تعیین نام کامپیوتر ها استفاده کنید تا تشخیص آنها در شبکه راحت تر و سریع تر صورت گیرد.
    جهت انجام این کار مراحل زیر را پی گیری نمائید:
    1. روی آیکن My Computer کلیک راست کرده و در پنجره ی System Properties سربرگ Computer Name را انتخاب کنید.
    2. روی دکمه ی Change کلیک کنید تا کادر محاوره ای Computer Name Change ظاهر شود.
    3. در فیلد computer Name نام شخص استفاده کننده از کامپیوتر را وارد کرده و در بخش Workgroup نام سازمان یا موسسه را به عنوان گروه کاری شبکه Lan وارد نمائید. نام کامپیوتر ها برای هر کامپیوتر باید منحصر به فرد باشد.بعد از تعیین نام کامپیوتر و گروه کاری کامپیوتر را دوباره راه اندازی کنید.
    Bandwidth Controller Enterprise نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن ها می توان بر میزان پنهای باند و استفاده از آن مدیریت و کنترل کاملی را اعمال نمود. به کمک این نرم افزار مدیریان شبکه هایی که اینترنت در آن ها به اشتراک گذاشته شده است قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای این برنامه میزان دریافت پهنای باند و سرعت ارسال و دریافت را کاهش و یا افزایش دهند.

اینم لینک دانلود نرم افزار :
    Free Download - Bandwidth Controller
    ناگفته نمونه که می تونی از Bandwidth splitter هم استفاده کنی .
    Bandwidth Splitter Download

نام حقيقي: بابک

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

درخواست توضیح کاملی از نحوه کار کردن با این نوع برنامه ها مخصوصا bandwidth controller

سلام دوباره
    ممنون از راهنمایی که برای ورکگروپ کردید ولی مسئله مهم اینه که من شنیدم نرم افزارهایی که برای کنترل پهنای باند استفاده می شوند فقط در شبکه های دومین کار می کنند چند وقت پیش شنیدم که در شبکه های ورکگروپ هم میتوان اینکار را کرد پس شروع کردم به کار کردن روی برنامه کنترل پهنای باند ولی نتیجه ای نگرفتم چون این برنامه بصورت سرور و کلاینت هست ولی نتونستم هیچ تنظیمی انجام بدم کلاینتها نمیتونن به سرور وصل بشن و تنظیمی هم پیدا نکردم . حالا میخوام که توضیح کاملی از نحوه کار کردن با این نوع برنامه ها مخصوصا bandwidth controller بدید تا بتونم باهاش کار کنم .

نام حقيقي: محمدصالح شفیعی

تازه وارد شناسه تصویری shafiee201
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

نیاز شدید !

دوستان عزیز من نیاز خیلی شدیدی به آموزش این نرم افزار دارم !
    اصلا چطوری میشه وارد محیط مدیریت شد ؟ چطوری میشه کلاینت های دیگه رو دید و کنترل کرد ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

Bandwidth Controller

http://forum.persiannetworks.com/f61/t38646.html

آموزش نرم افزار Bandwidth Controller Enterprise

دانلود نرم افزار Bandwidth Controller Enterprise

آموزش Bandwidth Controller Enterprise

آموزش کار با Bandwidth Controller Enterprise

آموزش bandwidth controller

آموزش Bandwidth

آموزش bandwidth splitter

راهنمای Bandwidth Controller Enterprise

اموزش کار با bandwidth controller enterprise

Bandwidth Controller Enterprise آموزش

برنامه Bandwidth Controller

کرک Bandwidth Controller Enterprise

آموزش کار با bandwidth splitter

آموزش تنظیمات Bandwidth Controller Enterprise

Bandwidth Controller Enterprise

bandwidth controller اموزش

نرم افزار مدیریت شبکه workgroup

Bandwidth Splitter

Bandwidth Controller دانلود

آموزش Bandwidth Controller Enterprise 1.2

دانلود برنامه bandwidth controller enterpriseدانلود Bandwidth Controller راه اندازی bandwidth.controller

برچسب برای این موضوع