نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اینترنت Share به صورت دسترسی کاربران با مجوز-اف تی پی سرور برای شیرینگ

نام حقيقي: امین مرادی

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

اینترنت Share به صورت دسترسی کاربران با مجوز-اف تی پی سرور برای شیرینگ

سلام.ببخشید می خواستم بپرسم من اگر بخواهم در شرکت خود اینترنتی که شئر است رو به کاربران بدم اما به طوری که هر کاربر بهش یک یوزرنیم و پسورد بدهم و یک کانکشن بسازه و بعد از وارد کردن بتونه استفاده کنه
    توی یه شرکتی رفتم سرویسی داشت که این کار رو می کرد یک کانکشن می ساخت .فکر کنم vpn بود بعد یه یوزنیم و پسورد می داد حل می شد.من این کار نمی دونم میشه یا نه تو روخدا راهنمایی کنید.
    ممنون می شوم
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سوال دوم این است که امکان داره در شبکه سرویسی باشه که من یه هارد رو در سرور شئر کنم بعد همه اطلاعات رو بزارن تو ی اون بعد بشه این کار رو کردکه کاربران به همدیگر بفرستن-این هم توی یه اداره دیدم که اف تی پی راه اندازی کرده بود ولی اطلاعات کافی ندارم .ممنون میشم که کمکم کنید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    هر کسی که جواب منو بده باور کنید من در مسائل نرم افزار پیشرفته نت منیجر کار کردم.که خیلی بدرد ادارات و شرکت ها میخوره -جالبه بدونین که شیرین است مسائل این نرم افزار

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    نقل قول نوشته اصلی توسط am121 نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید می خواستم بپرسم من اگر بخواهم در شرکت خود اینترنتی که شئر است رو به کاربران بدم اما به طوری که هر کاربر بهش یک یوزرنیم و پسورد بدهم و یک کانکشن بسازه و بعد از وارد کردن بتونه استفاده کنه
    توی یه شرکتی رفتم سرویسی داشت که این کار رو می کرد یک کانکشن می ساخت .فکر کنم vpn بود بعد یه یوزنیم و پسورد می داد حل می شد.من این کار نمی دونم میشه یا نه تو روخدا راهنمایی کنید.
    ممنون می شوم
    در این مورد بهتر دوستان نظر بدن من خودم تازه کارم ، اونا کاملتر راهنمایی می کنند.

سوال دوم این است که امکان داره در شبکه سرویسی باشه که من یه هارد رو در سرور شئر کنم بعد همه اطلاعات رو بزارن تو ی اون بعد بشه این کار رو کردکه کاربران به همدیگر بفرستن-این هم توی یه اداره دیدم که اف تی پی راه اندازی کرده بود ولی اطلاعات کافی ندارم .ممنون میشم که کمکم کنید.
    با یه ویندوز xp هم می تونید این کارو انجام بدید، نصب سرویس IIS و ....
    راهنمای نصب IIS

Start the Control Panel Add/Remove Programs applet (go to Start, Control Panel, then click Add/Remove Programs).
    Select Add/Remove Windows Components.
    Select Internet Information Services (IIS), then click Details.
    Select the File Transfer Protocol (FTP) Service check box, then click OK.
    Click OK to close all dialog boxes.

هر کسی که جواب منو بده باور کنید من در مسائل نرم افزار پیشرفته نت منیجر کار کردم.که خیلی بدرد ادارات و شرکت ها میخوره -جالبه بدونین که شیرین است مسائل این نرم افزار
    اگه منظورت NetSupport Manager هست من با NetSupport School کار کردم تقریبا مشابه هستند نرم افزار فوق العاده قدرتمندیه.

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

سلام.ببخشید می خواستم بپرسم من اگر بخواهم در شرکت خود اینترنتی که شئر است رو به کاربران بدم اما به طوری که هر کاربر بهش یک یوزرنیم و پسورد بدهم و یک کانکشن بسازه و بعد از وارد کردن بتونه استفاده کنه
    ممنون می شوم
    با این همه توضیح اگه سوالتون شدن یا نشدن هست ، باید بگم که میشه.!
    سوال دیگه ای نپرسیدین.

هارد رو شئر نمیکنی. فولدر رو شئر میکنی ، مجوز دسترسی ها رو بر اساس سیاست های کاری سازمان ،
    ست میکنی. بعد هر طوری که خواستین میتونین استفاده کنین. چون شبکه و دسترسی یوزر ها LOCAL
    هست ، احتیاجی به FTP نیست.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب سرویس شیرینگ اینترنت کانکشن

مجوز کارهای اینترنتی

محدود کردن دسترسی کاربران در ftp iis

دسترسی اینترنت درشبکه با کانکشن

اینترنت شیرینگ و محدود کردن در سرور

شئر كردن اينترنت سرور

مجوز share محدود کردن کاربر

اینترنت کانکشن شیرینگ

فعال کردن شیرینگ کانکشن اینترنت در policy

برای آف کردن شیرینگ شبکه