نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: رد نشدن با فيلترشكن در شبكه lan

نام حقيقي: payam

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 رد نشدن با فيلترشكن در شبكه lan

با سلام. از من خواسته بوديد مطلبي بنويسم من هم اجابت كردم. فقط مثل قبل نباشه كه جوابي نداديد.! آقامن ميخام بدونم چرا با فيلترشكن توي شبكه اي غير از خط تلفن (dialup ) مثل lan نميشه كار كرد يعني جواب نميده. من با adsl امتحان نكردم . ميشه هم توضيح بديد و اگر ميشه هم راه حل بديد.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سوال شما کمی نا مفهوم است . در شبکه میتوان پورت برخی فیلتر شکن ها را بست . این بستگی به ساختار شبکه شما و تنظیمات فایروال های آن دارد

نام حقيقي: payam

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ردنشدن با فيلترشكن در شبكه lan

سلام. فكر ميكنم واضح مطرح كردم. به هرحال منظورم اينه كه من با اينترنت ديال آپ ميتونم از فيلتر با فيلترشكن عبوركنم(با آدرس پروكسي كه ايجاد نرم افزار ايجاد ميكنه)ولي در شبكه lan همون تنظيمات رو نرم افزار اعمال ميكنه ولي كاننكت نميشم. من فقط براي زياد شدن اطلاعاتم اين سوال رو مطرح كردم.ممنون ميشم براي adsl هم جوابم رو بديد. ياعلي.

کلمات کلیدی در جستجوها:

فيلترشكن 2010

خاطرات سک

فيلترشك

فیل شکن2010

فيلترشكن

http://forum.persiannetworks.com/f61/t32879.htmlفيلتر ش كفيلتر شكن 2010جديدترين فيلت شكن 2010جديدترين فيلترشكmssفيلترشك جديدفيلترشك شهريور89فيلت شك كه فيلتر نباشهجديدترين فيلتر شكنجديدترين فيلتر2010فيلتر2010cockkفيلترسك2010ف ی لترش کفیلت شک آنلاینجديدترين فيلت شك 89 در مورد مفاهيم فيلتر شكنفيلترش.كن آنلاينفيلترشك جديدترين

برچسب برای این موضوع