نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12

موضوع: استفاده از یک ای پی ولید روی چند کامپیوتر بصورت همزمان

نام حقيقي: مهدی رفیعیان

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon12 استفاده از یک ای پی ولید روی چند کامپیوتر بصورت همزمان

باسلام

ما در مجموعه کاری خود یک اپی ولید داریم و مجبور هستیم از این اپی ولید روی کامپیوترهای مختلف استفاده کنیم و همه کامپیوترها باید بصورت همزمان این اپی ولید روی آن ست باشد در ضمن در مجموعه isa server هم داریم راه حلی وجود دارد که بتوان همزمان از این ای پی ولید بصورت همزمان با پورتهای خاص استفاده کرد

اگر امکان دارد یک راحل کاربردی ارائه دهید با ذکر یک مثال

با سپاس فراوان

موضوعات مشابه:

VHR
    VHR آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Hamidreza Hasheminejad

عضو غیر فعال شناسه تصویری VHR
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    31
    سلام من زیاد با آیزا کار نکردم اما فکر کنم داخل میکروتیک با استفاده از Distination NAT میشه با پورت ها این کارو انجام داد
    مثلا آیپی 1.1.1.1:4023 را Redirect کنه رو آی پی اینولید 10.10.10.2 و الی آخر

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط Informatic نمایش پست ها
    باسلام

ما در مجموعه کاری خود یک اپی ولید داریم و مجبور هستیم از این اپی ولید روی کامپیوترهای مختلف استفاده کنیم و همه کامپیوترها باید بصورت همزمان این اپی ولید روی آن ست باشد در ضمن در مجموعه isa server هم داریم راه حلی وجود دارد که بتوان همزمان از این ای پی ولید بصورت همزمان با پورتهای خاص استفاده کرد

اگر امکان دارد یک راحل کاربردی ارائه دهید با ذکر یک مثال

با سپاس فراوان
    سلام
    من منظور شما رو متوجه نشدم...لطفا موضوع رو باز کنید

نگاه کنید
    به طور کلی یک سیستم به اینترنت وصل میشه و اینترنت رو در شبکه شیر می کنه تا بقیه هم بتونن استفاده کنن
    این سیستم ایپی ولید می گیره و nat رو انجام میده یعنی آیپی های اینولید رو به ولید ترجمه می کنه پس درکل تمام سیستم ها با ایپی ولید به اینترنت وصل میشن...

به طوری که من پای هر سیستمی که تو شبکه خودم میرم و ایپی رو تو اینترنت چک می کنم همون ایپی ولید نشان داده می شود...
    در صورتی که ایپی رو روی مودم ست کردم و nat رو به وسیله isa انجام میدم...

مسدود شده شناسه تصویری pc_helper
    نوشته
    333
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام
    با استفاده از پورت فورواردینگ یا ری لن میشه اینکارو کرد...اگه روتر داری تو قسمت پورت فورواردینگ 1 پورت رو به یک آی پی داخلی اختصاص بده و مشکل حله...ولی اگه بگی هدفت چیه راحت تر میشه جواب داد..یعنی اینکه میخوای ریموت دیکتاپ کنی یا میخوای دوربینی رو ببینی یا دستگاه دیگه ای رو از بیرون ریموت کنی...

نام حقيقي: ابراهیم

عضو عادی شناسه تصویری EMSebi
    نوشته
    276
    سپاسگزاری شده
    171
    سپاسگزاری کرده
    21
    نیازی به این کارها نیست شما اگه روی سرور اینترنت رو شیر کنید و همتون هم ایپی invalid داشته اشید شما تو اینترنت با همون ایپی ولید مشهده میشید ...
    ولی اگه میخواید ایپی ولید روی همه باشه برای موارید خاص مثلا سرور ftp یا ریموت شدن فکر نکنم با روش route در mikrotik یا روتر هم امکان داشته باشه در کل ایپی ایکتیو برای یک سیستم خواهد بود

نام حقيقي: mahmood salehi

عضو غیر فعال شناسه تصویری kkei
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    43
    سلام دوست عزيز
    با استفاده از تكنيك any cast مي توني مشكلتو حل كني
    موفق باشي

نام حقيقي: مهدی رفیعیان

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط pc_helper نمایش پست ها
    سلام
    با استفاده از پورت فورواردینگ یا ری لن میشه اینکارو کرد...اگه روتر داری تو قسمت پورت فورواردینگ 1 پورت رو به یک آی پی داخلی اختصاص بده و مشکل حله...ولی اگه بگی هدفت چیه راحت تر میشه جواب داد..یعنی اینکه میخوای ریموت دیکتاپ کنی یا میخوای دوربینی رو ببینی یا دستگاه دیگه ای رو از بیرون ریموت کنی...

می خوام ریموت به یک کا مپیوتر وصل بشم مثل 78.39.200.210:2023

نام حقيقي: محمد مهدی شریف مشهدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری sharif12
    نوشته
    317
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    52
    سلام
    چاره کار شما برای این مسئله portmapping است به این صورت که روی کامپیوتری rras را راه اندازی کنید سپس پورت مپ را کانفیگ کنید بطوری که هر کس به ای پی ولید با پورت 200 وصل شد redirect شود به ادرس 192.168.1.1 با پورت 6128 یا هر پورت دیگر بدین طریق شما با داشتن یک ادرس ولید می توانید چندین کانکشن ریموت دسکتاپ به شبکه داخلی خود از طریق اینترنت بزنید
    اگر در مشهد بودید خودم براینتان راه اندازی می کردم وگر نه کار سخت و پیچیده ای نیست
    این کاررا با ایزا سرور نیز می توان انجام داد اما من با rras تست کردم به سراغ قسمت پورت مپینگ بروید

موفق باشید

نام حقيقي: saeed tamis

خواننده
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    7
    عزیز این کاری می خوای بهش می گن DNAT شما با nat را هم با isa انجام می دی؟
    با rras می کنی؟

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharif12 نمایش پست ها
    سلام
    چاره کار شما برای این مسئله portmapping است به این صورت که روی کامپیوتری rras را راه اندازی کنید سپس پورت مپ را کانفیگ کنید بطوری که هر کس به ای پی ولید با پورت 200 وصل شد redirect شود به ادرس 192.168.1.1 با پورت 6128 یا هر پورت دیگر بدین طریق شما با داشتن یک ادرس ولید می توانید چندین کانکشن ریموت دسکتاپ به شبکه داخلی خود از طریق اینترنت بزنید
    اگر در مشهد بودید خودم براینتان راه اندازی می کردم وگر نه کار سخت و پیچیده ای نیست
    این کاررا با ایزا سرور نیز می توان انجام داد اما من با rras تست کردم به سراغ قسمت پورت مپینگ بروید

موفق باشید
    سلام
    می تونید این موضوع رو باز کنید
    تو کدوم قسمت من هر چی گشتم port mapping پیدا نکردم...

نام حقيقي: محمد مهدی شریف مشهدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری sharif12
    نوشته
    317
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    52
    سلام
    port map یا port forwarding را در قسمت تنظیمات nat در rras می توانید پیدا کنید یعنی شما باید ابتدا نت را راه اندازی کنید و اینترنت شرکت را با نت ویندوز شیر کنید سپس به سراغ این خاصیت بروید

موفق با شید

نام حقيقي: منصوری

عضو غیر فعال شناسه تصویری katsi_ppp
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    17
    آیزا این کار رو عالی انجام میده

کلمات کلیدی در جستجوها:

پورت مپینگ

استفاده از آی پی ولید

http://forum.persiannetworks.com/f61/t27358.html

استفاده از ای پی ولیداستفاده از آي پي وليدروش استفاده از ای پی ولیدتنضیمات ریموت دسکتاپ کامپیوترپورت مپینگ در ویندوزاستفاده از اي پي وليد ریدایرکت به آی پی ولیداپی ولیدپورت مپينگپورت فورواردینگ در bm8301چگونگی پورت مپینگیک کامپیوتر با چند ای پیاستفاده از یک آی پی ولید برای چندین سروراستفاده از چند آی پی ولید کار کردن همزمان روی یک دسکتاپچگونگی استفاده از ای ولیدنحوه کانفیگ پورت مپ در میکروتیکست کردن اپی ولید با اپی داخلیکاربرد پورت مپینگريموت ويندوز با ميكروتيك و اي پي وليدروش استفاده از روش آی پی ولیدفعال کردن ریموت دستکاپ چند کاربر همزمان

برچسب برای این موضوع