نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ارتباط میکروتیک با active directory

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

ارتباط میکروتیک با active directory

سلام
    من یک شبکه دارم که user ها در active directory تعریف شده اند و برای دسترسی به اینترنت در isa server برای گروههای کاربری روی active directory رول هایی تعریف کرده ام و ساعت دسترسی به اینترنت بر روی هر کدام از این رولها اعمال شده است
    بنابر این یک کاربر وقتی به domain لوگین می کند یا توجب به گروه کاربری که در آن قرار گرفته در زمان مورد نظر به اینترنت دسترسی می یابد
    سوال من این است که آیا می توان isa را کاملا حذف کرد و به جای آن میکروتیک گذاشت بطوریکه میکروتیک گروههای تعریف شده در ad را بشناسد و روی آن زمان دسترسی نیز تعریف نمود
    اگر نمی شود ، چطور می توان با حفظ سیستم موجود یک میکروتیک برای کنترل پهنای باند کاربران آیزا گذاشت با توجه به اینکه isa bandwidth limitter سرعت را کم می کند و زیاد جالب نیست .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    میتونید کامل جایگزین کنید اما دیگه با AD نمیتونه کار کنه.
    یعنی مجبور میشید با ip یا mac اونها رو کنترل کنید.
    اگر هم میخواید حرفه ای bw control داشته باشید توصیه میکنم از MikroTik استفاده کنید.

miladpc سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

ISa+AD+mikrotik

با تشکر از جناب غرقی که پاسخ دادند
    اگر من بخواهم AD+ISA را بصورت موجود داشته باشم و میکروتیک را بین isa , روتر قرار دهم و ضعیت route و nat به چه صورت خواهد شد؟
    یعنی یوزرها روی آیزا authenticae شوند و سپس به میکروتیک منتقل شوند تا پهنای باند مورد استفاده توسط کاربران isa کنترل شود. لطفا از لحاظ route , nat و چگونگی کنترل پهنای باند در صورت امکان توضیح دهید
    ممنون

نام حقيقي: Mahmoud Amiri

عضو عادی شناسه تصویری mamod
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    8
    با سلام خدمت جناب غرقی

در حال حاضر AD+Isa دارم ولی ISA خیلی اذیت میکنه اگه میشه راهنماییم کنین MIK رو با AD جوین کنم

نام حقيقي: اويس

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7
    سلام
    هنوز هم راهي وجود نداره؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارتباط میکروتیک با اکتیو دایرکتوری

میکروتیک و اکتیو دایرکتوری

ارتباط میکروتیک با active directory

ارتباط active directory با mikrotik

ارتباط mikrotik با Active directoryاكتيو دايركتوري ميكروتيكروتر میکروتک active directoryخواندن یوزرها میکروتیک از اکتیو دایرکتوریمیکروتیک اکتیودایرکتوریمدیریت کاربران isa active directoryميكروتيك و اكتيودايركتوريدایرکتوری میکروتیکدسترسي Mikrotik به Active Directory 2008ارتباط active directory و microtikرول دسترسی تاریخ در Active Directoryاکتیو دایرکتوری و میکروتیکارتباط. mikrotik با active directory کاربر اینترنت میکروتیک در اکتیودایرکتوری ارتباط میکروتیک و active directoryمیکروتیک اکتیو دایرکتوریجوین میکروتیک در اکتیو دایرکتوریارتباط میکروتیک با اکتیودایرکتوریارتباط میکروتیک با اکتیو دایرکتوزیکاربر اکتیودایرکتوری در میکروتیکميکروتيک و اکتيو دایرکتوری

برچسب برای این موضوع