نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: چند سوال تخصصي از طرف يك كاربر جديد ؟

عضو عادی
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    36

چند سوال تخصصي از طرف يك كاربر جديد ؟

دوستان با سلام من به تازگي افتخار پيدا كردم كه تو سايت شما عضو شوم و همين اول كاري چند تا سوال دارم :

در مورد " پورتال " اطلاعاتي ميخواستم و سوال ديگه اينكه آيا ميشود يك اينترانت داخلي را در يك سايت قرار داد ( يعني اينكه شركت ما يك سايت دارد و يك اينترانت داخلي هم دارد ،آيا ميشود كاري كرد كه اينترانت داخلي شركت را بر روي سايت آورد و چگونه) و سوال بعدي اينكه براي امنيت سرورها ميخواهم فايروال سخت افزاري و نرم افزاري نصب كنم ، لطفا بگوييد كه چه ابزاري چه سخت افزاري و چه نرم افزاري نياز است . با سپاس منتظر كمك شما دوستان هستم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    اگه سایت اینترانت شما لوکاله واینترنت پر سرعته درست وحسابی هم دارید میتونید با اضافه کردن یک کارت شبکه دیگه به سرور اینترانت و تنظیم ip valid روی اون توسط ip valid از بیرون یا از سایتی دیگر به اون لینک زد
    2- بنظر من فایروال سخت افزاری ونرم افزاری رو باید روی توپولوژی شبکه تعریف کرد چه بسا شبکه شما بروش نرم افزاری ok باشه تا توپولوژی معلوم نباشه کانفیگ فایروال بی معنی میباشد

behraniha سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    36
    دوست من با سپاس از جواب شما ،در مورد نكته اول اينكه ما در شهرستان هستيم و اصلا سرعت اينترنت بالايي نداريم و لطفا در مورد تنظيم ip valid ولينك قرار دادن بيشتر توضيح ميدهيد .ممنون

نام حقيقي: Keyvan Ghadimi

عضو عادی شناسه تصویری keyvan
    نوشته
    337
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    13
    یعنی سیستم شما IP داشته باشد که از اینترنت قابل دیدن باشد . و این در صورتی است که اینترنت شما بصورت ثابت باشد یا ADSL- leased line - wireless- خلاصه یه اینترنت جون دار

نام حقيقي: Keyvan Ghadimi

عضو عادی شناسه تصویری keyvan
    نوشته
    337
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    13
    یعنی سیستم شما IP داشته باشد که از اینترنت قابل دیدن باشد . و این در صورتی است که اینترنت شما بصورت ثابت باشد یا ADSL- leased line - wireless- خلاصه یه اینترنت جون دار

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    البته. در مورد پورتال امکان پذیر است. اول باید معلوم کنید چه نیازی برای دسترسی به پورتال داری ؟ سازمانی ؟ - برای ارسال و دریافت ایمیل ؟ برای کار در منزل ؟ برای دانلود و آپلود فایل ؟ و این که آیا در حال حاضر از برنامه خاصی در شبکه داخلی خود استفاده می کنید ؟ (پورتال یا شبه پورتال ها منظور میباشد !) اینترنت پرسرعت و به قول دوستان جوندار که حتما نیاز است.
    باید سرور اداره خود را به عنوان یه وب سرور تعریف و آدرس دومین خود را برای آن تعریف کنید. (نیاز به آی پی ولید دارید.)
    .
    .
    در مورد فایروال باید ابتدا مشخص کنید که دقیقا سرور شما بر روی چه Platform قرار دارد ؟ (ویندوز - لینوکس ؟) و چقدر می خواهید خرج کنید ؟
    .
    .
    توپولوژِی و ساختار شبکه خود را دقیقتر بیان کنید و بشکافید تا دوستان بتوانند کمک بیشتری به شما بکنند.
    .
    اگر معذوریتی ندارید بفرمایید کدام سازمان ؟
    .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع