نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: محاسبه اشتباه کارکرد کاربران در Kerio

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

محاسبه اشتباه کارکرد کاربران در Kerio

آقا من یه سری باگ توی Kerio پیدا کردم،
    Kerio WinRoute Firewall 6.2.0 patch 1 build 1382

1- هنگامی که یوزر لاگین میکنه و شروع به دانلود یک فایل میکنه، اگه در حین دانلود logout کنه دیگه حجم دانلود جزو ترافیکش حساب نمیشه!
    2- بدون لاگین کردن به Kerio میشه با برنامه های FTP مثل CuteFTP یا Smart FTP وارد سرور های FTP شد و فلیل دانلود کرد!

*-حالا من چندتا سوال داشتم، آیا Kerio مشکلات دیگه ای چه به خاطر عدم کانفیگ درست برنامه چه به خاطر خود برنامه داره؟
    *-دیگه اینکه آیا راهی وجود داره که یک کاربر بدون اسنفاده از حساب کاربری و ترافیکش به اینترنت وصل بشه و حتی صفحه های اینترنت رو هم باز کنه؟
    *-و سوال اخرم اینکه ادمین Kerio ترافیک رو بر حسب یوزر میبینه یا IP؟ یعنی اگه یه یوزر با استفاده از روش های بالا بدون استفاده از اکانتش از اینترنت استفاده کنه ادمین میتونه حجم Send/Receive فرد رو ببینه؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: peyman j

در اتتظار تایید شناسه تصویری nima-proxy
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mimidi نمایش پست ها
    آقا من یه سری باگ توی Kerio پیدا کردم،
    Kerio WinRoute Firewall 6.2.0 patch 1 build 1382

1- هنگامی که یوزر لاگین میکنه و شروع به دانلود یک فایل میکنه، اگه در حین دانلود logout کنه دیگه حجم دانلود جزو ترافیکش حساب نمیشه!
    2- بدون لاگین کردن به Kerio میشه با برنامه های FTP مثل CuteFTP یا Smart FTP وارد سرور های FTP شد و فلیل دانلود کرد!

*-حالا من چندتا سوال داشتم، آیا Kerio مشکلات دیگه ای چه به خاطر عدم کانفیگ درست برنامه چه به خاطر خود برنامه داره؟
    *-دیگه اینکه آیا راهی وجود داره که یک کاربر بدون اسنفاده از حساب کاربری و ترافیکش به اینترنت وصل بشه و حتی صفحه های اینترنت رو هم باز کنه؟
    *-و سوال اخرم اینکه ادمین Kerio ترافیک رو بر حسب یوزر میبینه یا IP؟ یعنی اگه یه یوزر با استفاده از روش های بالا بدون استفاده از اکانتش از اینترنت استفاده کنه ادمین میتونه حجم Send/Receive فرد رو ببینه؟؟؟
    با سلام
    با کمال احترام باید بگم اگه kerio را درست کانفیگ کنی هیچ یک از مشکلات بالا را نداره.
    شما با کانفیگ درست هر لحظه می تونی کل شبکه را مانیتور کنی و تمام اعمال یوزرها را ببینی به صورت log
    و دیگه اینکه ترافیک را هم برحسب یوزر میشه مانیتور کرد و هم بر حسب آی پی.

پیمان

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکلات kerio

kerio مشکلات

mimidi تاریخkerioآیاایا keiroآیا kerioمشکل تاریخ یوزر ها در keriokeiro اشکالات آیا kerio چند کاربرروش کانفینگ کردن kerio مشکل دانلود در kerioروش كانفيگ kerioادمین و لاگین kerio

برچسب برای این موضوع