نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشکل در شبکه اینترنت و غيره

نام حقيقي: سالار باقری اصل

عضو غیر فعال شناسه تصویری salarblacklove
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7

مشکل در شبکه اینترنت و غيره

سلام دوستان
    من يك سيستم شبكه رو تازه برای کنترل دست گرفتم البته با شبکه آشنایی نه چندان کامل دارم ؟ سیستم ما بصورت زیر هست
    یک اداره که با وایر لس به 3 منطقه دیگه وصل هست و کل کامی ها هم که بصورت بیسم شبکه هستند . در ضمن اکتیو دایرکتوری هم داریم یادم رفته بود و از یک برنامه مالی هم استفاده می کنیم
    حالا مشکلات !
    1 - تو این شبکه از من خواستند که براشون اینترنت راه بندازم خوب حلش کردم با یک خط Adsl و از کش اکسپرس هم برای دادن اینترنت استفاده کردم -البته بصورت پراکسی حالا مدیر عامل میگه که کاربر ها برای استفاده محدودیت زمانی داشته یاشند یعنی فقط تو زمان کاری برن اینترنت و تو حالت اضافه کاری یعنی بعد از ظهر اینترنت نداشته باشند
    من روی سرور وی پی ان راه اندازی کردم و یوزرها می تونند کاننکت بشند اما نمیتونم بهشون اینترنت بدم شما چه راهی پیشنهاد می کنید ممنون میشم ؟ در ضمن نمی خوام هم که اینترنت رو Share کنم میشه کمکم کنید
    البته اگه راهی بهتر هم سراغ دارید ممنون میشم راستی چون از روتینگ استفاده می کنم و ایزا میخوام نصب کنم باز جواب نمیده؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    برو Squid نصب کن

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط darklove
    برو Squid نصب کن
    عجب !!‌! خدايا توبه . . . آدم چه چيزا كه نميشنوه !

نقل قول نوشته اصلی توسط darklove
    اگه کمک خواستی میتونی به IDمن Pm بدی
    چي ميشد همينجا توضيح ميدادين ؟ دوتاي ديگه هم استفاده ميكردند ؟ بخدا صواب داره ها . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط salarblacklove
    سلام دوستان
    من يك سيستم شبكه رو تازه برای کنترل دست گرفتم البته با شبکه آشنایی نه چندان کامل دارم ؟ سیستم ما بصورت زیر هست
    یک اداره که با وایر لس به 3 منطقه دیگه وصل هست و کل کامی ها هم که بصورت بیسم شبکه هستند . در ضمن اکتیو دایرکتوری هم داریم یادم رفته بود و از یک برنامه مالی هم استفاده می کنیم
    حالا مشکلات !
    1 - تو این شبکه از من خواستند که براشون اینترنت راه بندازم خوب حلش کردم با یک خط Adsl و از کش اکسپرس هم برای دادن اینترنت استفاده کردم -البته بصورت پراکسی حالا مدیر عامل میگه که کاربر ها برای استفاده محدودیت زمانی داشته یاشند یعنی فقط تو زمان کاری برن اینترنت و تو حالت اضافه کاری یعنی بعد از ظهر اینترنت نداشته باشند
    من روی سرور وی پی ان راه اندازی کردم و یوزرها می تونند کاننکت بشند اما نمیتونم بهشون اینترنت بدم شما چه راهی پیشنهاد می کنید ممنون میشم ؟ در ضمن نمی خوام هم که اینترنت رو Share کنم میشه کمکم کنید
    البته اگه راهی بهتر هم سراغ دارید ممنون میشم راستی چون از روتینگ استفاده می کنم و ایزا میخوام نصب کنم باز جواب نمیده؟
    شما VPN سرور رو با يه اكانتينگ مستقل از ويندوز كه پيشنهاد روي NtTacPlus هست راه اندازي كن . بابت اينكه فرمودي يوزر هات اينترنت ندارند بايد يا آدرس IP وليد به يوزر ها (كلاينت ها) اختصاص بدي يا ترتيبي بدي كه فرايند NAT بر روي درخواست هاي ارسالي از طرف كلاينت ها اعمال بشه .
    با اين كار اينترنت شير نشده و يوزر فقط بعد از كانكت ميتونه از اينترنت استفاده كنه كه دقيقا همون مطلوب شماست.
    اما بابت نصب ISA بر روي همين سرور . از نظر نصب مشكلي نخواهيد داشت / اما ISA با سرويس RRAS نميتونه روي يك سيستم قرار داشته باشه . اين رو خود آيزا موقع نصب بهتون گوشزد ميكنه .

اگه باز هم مشكلي بود بفرمايين .

نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    ممن.ن از راهنمایی شما
    البته من مشکل رو حل کردم نمی دونم شاید هم شانسی حل شد رو سرور 2003 راس رو راه انداختم بعد از ISA 2004 استفاده کردم Isa قبلی که داشتم با Ras مورد داشت تو سایت مایکروسافت تو یک مقاله دیدم که این مشکل با 2004 حل شده البته حالا وی پی ان که راه انداختم یوزرها بعد کاننکت شدن اینتر نت دارند ولی راستش رو بخواهید نمی دونم که از کش ایزا استفاده می کنند یا نه تو مانیتورینگ کش که استفادشون رو می بینم توی کش اکسپرس وقتی لاگ می کردم میتونستم درصد استفده یوزرهارو ببینم ولی ایتجا که گزارش میگیرم همشون خالی هستند راستی یک مطلب دیگه من واسه وی پی ان کاننکتیون یوزرها تو اکسپلورشون پراکسی ایزا رو تو پورت 8080 تنظیم کردم این کار لازم هست یا نه
    با زهم مرسی از راهنماییهاتون در ضمن این تنضیمات Squid رو همینجا بزارین که همه استفاده کنند همه نه تنها من از شما ممنون میشن

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد تنظيمات پروكسي كه فرمودين .
    ميشه يه Rule به عنوان TransparentProxy ايجاد كرد كه ديگه نيازي به تعريف پروكسي بر روي سيستم ها نباشه.
    بابت گزارش گيري هم از قسمت Report آيزا استفاده كنيد .

نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط PatoMat
    در مورد تنظيمات پروكسي كه فرمودين .
    ميشه يه Rule به عنوان TransparentProxy ايجاد كرد كه ديگه نيازي به تعريف پروكسي بر روي سيستم ها نباشه.
    بابت گزارش گيري هم از قسمت Report آيزا استفاده كنيد .
    آقا ممنون اين رول كه فرمودين حتماً اسمش TransparentProxy باشه يا هر اسمي ميتونيم بهش بديم اگه لطف بكني تنظيماتش رو بگي ممنون ميشم

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع