نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: اساتید کمک......

عضو غیر فعال
    نوشته
    99
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

اساتید کمک......

با سلام و خسته نباشيد به شما عزيزان و گذاشتن وقت گرانبهاتون واسه دوستانتون...
    اساتيد محترم من يه كافي نت دارم كه اينترنت به صورت lease line از يه آي اس پي گرفته شده (64k )و مستقيما به سوئيچ داده شده است و از اونجا به استيشنا.
    من ميتونم به وسيله دو تا كارت شبكه اينترنت را روي يك كامپيوتر بيارم كه بتونم هم پهناي باند را داشته باشم و هم از كش استفاده كنم واسه استيشنا؟؟؟؟؟(چطوري)
    چه كشي استفاده كنم (من cachexpress را كه يه دفعه بهزاد جان واسه بچه ها توضيح داده بود را امتحان كردم نشد ).
    و يه سوال ديگه( البته اينا قبلا از بهزاد عزيز پرسيدم..؟) چطوري ميشه رو كامپيوتر ها كاري كرد كه بيشتر از سه تا صفحه وب باز نشه .ممنون ميشم من را راهنمايي كنيد.

موضوعات مشابه:

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابت پهناي باند با دوتا كارت شبكه روي يك سيستم . . . كمي نا مفهوم هست
    آيا ميخواهيد با استفاده از دو كارت شبكه پهناي باند بيشتري داشته باشيد ؟‌در اينصورت بايد عرض كنم كل پهناي باند روي يك زوج سيم (Leased Line ) از 2 مگابيت بر ثانيه تجاوز نميكند . حال آنكه ضعيف ترين حالت شبكه 10 مگابيت بر ثانيه است كه 5 برابر مقدار ياد شده است .

بابت محدود ردن كاربر براي جلوگيري از بازكردن تعداد خاص از پنجره هاي اكسپلورر متاسفانه راهكاري به خاطر ندارم . . .

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    فکر میکنم منظور ایشون اینه که تمام ترافیک از روی یه سیستم رد بشه تا بتونن روش کنترل داشته باشن.
    در اینصورت شما میتونید با دو تا کارت شبکه این کار رو انجام بدین.در مورد NAT تحقیق کنید.روی ویندوز XP هم به راحتی انجام میشه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    99
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    اي ول basic خوب منظورما فهميدي....
    خوب اونا تحقيق كردم(منظورم دو تا كارت بود فهميدمش (meteor دست درد نكنه ))
    كش را چيكار كنم و كنترل پهناي باند را واسه استيشنا....؟/

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    بعد از اینکه NAT کردین احتمالا باید بتونین رو همون سیستم کش اکسپرس هم نصب کنید برای کش.(این یکی رو خودم تست نکردم تا حالا که ببینم مشکلی پیش میاد یا نه ولی درباره اش هزاران پست وجود داره که به احتمال 99% به این مورد هم توشون اشاره شده )
    برای کنترل پهنای باند هم به نظرم Bandwidthcontroller کارتون رو راه میندازه که باز هم باید روی همون سیستم نصب بشه.(و درباره این نرم افزار هم به کرات اینجا بحث شده.)

موفق باشید

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    با خط 64K زیاد جالب نمیشه اگر بخوای کنترل کنی پهنای باند رو. مگه به هر station چقدر میخوای پهنای باند بدی ؟؟؟ از dialup هم بدتر میشه که !!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    99
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    خوب گفتي professor واقعا به هر استيشني چقد بدم.
    آخه اينجا هنوز Adsl نيومده(شهركرد..ميدونين يه جورايي نمي زارن بياد...) خودتونم كه قيمتاي مخابراتا خوب ميدونين واسه يه خط 128 ماهي سيصد و ده هزار تومان ميگيره انگار نوبرشا آورده.
    ميگين ما چيكار كنيم اي كاش يه بحثي در اين مورد ميشد و اين بحث به گوش بالايا ميرسيد تا اين همه هي ادعاي it و فن آوري اطلاعات نكنند و مشكل را بر طرف ميكردن (حالا به خيالتون همين 128 هم كه ازشون ميگيري هر روز يه بامبولي سرت در ميارن يه روز data مشكل داره يه روز فيلترينگ قاتي كرده و هزاران كوفت ديگه ..... چي بگم ......)
    بازم ممنونم ازتون اسا تيد

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    به نظر من کنترل نکنی بهتره. بذار خود server ترافیک رو تقسیم کنه !

کلمات کلیدی در جستجوها:

خطای اکتیو دایرکتوری 188

natتحقیق 10 صفحه ای

برچسب برای این موضوع