صفحه 5 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 75 از مجموع 269

موضوع: kerio winroute firewall

نام حقيقي: سعید علیمی

عضو عادی شناسه تصویری Alimi
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima-proxy
    سلام
    دوست من برای دقیق تر انجام شدن کار روت این روتها را داخل خود Kerio قسمت روتینگ وارد کن تا صحت عملکرد روتها را ببینی.
    البته داخل نرم افزار در قسمت فایروال پلیسی رول دسترسی کلاینتهات به اینترنت اول را بالاتر از رول دسترسی کلاینتهات به اینترنت دوم قرار بده
    میدونی که در اینجور فایروالها ترتیب رولها خیلی مهم هست و هنگامی که یک ریکوئیست برای یک سایتی فرستاده بشه به ترتیب رولها را چک میکنه و اگر اینترنت اولی وصل باشه درخواست دیگه به رول بعد نمیره.

پیمان
    سلام
    متاسفانه این مشکل همچنان لاینحل باقی ماند و این برنامه هم نتونست ترافیک شبکه ام رو از دو مسیر مختلف به اینترنت ارسال کنه. از برنامه دیگه ای به اسم NAT32 استفاده کردم که این کار رو انجام داد ولی بازدهی بسیار پایینی دارد و عملا سرعت آنچنان تغییری نمی کند. اگر مورد دیگه ای به نظرتان رسید حتما اینجانب را مطلع کنید.
    باز هم از زحمات شما خیلی ممنونم

نام حقيقي: peyman j

در اتتظار تایید شناسه تصویری nima-proxy
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirel
    سلام
    من یک شبکه lan دارم که یکی از کامپیوترها به ADSL متصل است و در تمام کامپیوترها xp نصب شده ودرحال حاضر توسط shair کردن ADSL تمامی کامپیوترها به اینترنت وصل هستند
    من میخواهم که کامپیوترها را کنترل کنم برای اینکار از نرم افزار winroute میخواهم استفاده کنم ولی متاسفانه اطلاعاتم از این نرم افزار کم است آیا این نرم افزار را باید روی همه کامپیوترها نصب کرد ؟ آیا رول های defult کافی است ؟ .... کلا اگر امکانش وجود دارد یک منبع آموزشی معرفی کنید متشکرم

سلام دوست عزیز

نه نیاز نیست که شما نرم افزار را روی همه سیستمها نصب کنی.

من به شما توصیه می کنم از نرم افزار Kerio winroute Firewall v6.2.2 استفاده کنی.

این نرم افزار را روی سیستمی که فقط ADSL روی آن قرار دارد نصب کن.

در ضمن شما باید این نرم افزار را ابتدا کرک و سپس کانفیگ کنی.

رولهای دیفالت کافی نیست و باید نرم افزار را دقیق و طبق نیازت درست کانفیگ کنی.
    داخل این فروم بگرد .میتونی با خوندن کاملش راهنمایی بشی
    اگه نتونستی سووالاتت را بپرس تا جوابت را بدم

پیمان

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alimi
    سلام
    متاسفانه این مشکل همچنان لاینحل باقی ماند و این برنامه هم نتونست ترافیک شبکه ام رو از دو مسیر مختلف به اینترنت ارسال کنه. از برنامه دیگه ای به اسم NAT32 استفاده کردم که این کار رو انجام داد ولی بازدهی بسیار پایینی دارد و عملا سرعت آنچنان تغییری نمی کند. اگر مورد دیگه ای به نظرتان رسید حتما اینجانب را مطلع کنید.
    باز هم از زحمات شما خیلی ممنونم
    سلام
    دوست عزیز اگر جدول روتینگ سیستمت و تنظیمات Kerio را درست انجام داده باشی درست کار خواهد کرد.
    با زدن دستور Pathping 192.9.9.3 میتونی مسیر عبور requisite ها را در حالات مختلف چک کنی.

پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2007-01-23 در ساعت 12:40 PM

عضو غیر فعال شناسه تصویری dada_morteza
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    من دو تا سرویس اینترنت adsl دارم بصورت dynamic ip.
    می خواستم این دو تا سرویس رو با هم در شبکه استفاده کنم. من یک کارت شبکه روی سرور با ip 192.168.0.1 دارم.در ضمن چطوری میتونم پهنای باند کلاینت ها رو کنترل کنم.
    از راهنمایی شما ممنون

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط dada_morteza
    سلام
    من دو تا سرویس اینترنت adsl دارم بصورت dynamic ip.
    می خواستم این دو تا سرویس رو با هم در شبکه استفاده کنم. من یک کارت شبکه روی سرور با ip 192.168.0.1 دارم.در ضمن چطوری میتونم پهنای باند کلاینت ها رو کنترل کنم.
    از راهنمایی شما ممنون

سلام

اگر شما مطالب این صفحه و مطالب صفحات قبل را بخوانید در این باب توضیح کامل دادم.

در مورد کنترل پهنای باند از نرم افزار BandwidthSplitter که روی ISA نصب میشه استفاده کنید.

یا اگه خواستی از نرم افزار Kerio winroute استفاده کن و هم بصورت کلی و هم بصورت Proxy

میتونی روی یوزرها پهنای باند را کنترل کنی.

پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2007-01-23 در ساعت 12:39 PM

نام حقيقي: Sir

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابت معرفی این برنامه ازتون ممنونم... من این برنامه رو فقط به خاطر NAT و Cach نصب کردم ولی الان یه مشکلی با یاهو مسنجر داره.
    اولا که یاهو مسنجر تو حالت معمولی کانکت نمی شه.
    ثانیا وقتی تنظیم connection یاهو مسنجر رو عوض می کنم، کانکت میشه ولی PM ها نامنظم دریافت و ارسال میشن.
    این مشکل هم برای client های LAN و هم برای Dial-in ها هست.
    خیلی از برنامه راضیم ولی تنها مشکلم همین یاهو مسنجر هست.

درضمن نمی خوام user ها تنظیم یاهو مسنجر رو عوض کنن، می خوام مال همه تو حالت default کانکت شه. منتظر راهنماییتون هستم...

ویرایش توسط sir_virtual : 2007-01-24 در ساعت 01:08 PM

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sir_virtual
    بابت معرفی این برنامه ازتون ممنونم... من این برنامه رو فقط به خاطر NAT و Cach نصب کردم ولی الان یه مشکلی با یاهو مسنجر داره.
    اولا که یاهو مسنجر تو حالت معمولی کانکت نمی شه.
    ثانیا وقتی تنظیم connection یاهو مسنجر رو عوض می کنم، کانکت میشه ولی PM ها نامنظم دریافت و ارسال میشن.
    این مشکل هم برای client های LAN و هم برای Dial-in ها هست.
    خیلی از برنامه راضیم ولی تنها مشکلم همین یاهو مسنجر هست.

درضمن نمی خوام user ها تنظیم یاهو مسنجر رو عوض کنن، می خوام مال همه تو حالت default کانکت شه. منتظر راهنماییتون هستم...

سلام
    دوست من شما به چه صورت اینترنت را ارائه میدهید ؟
    با Proxy یا VPN ؟
    اکه با PROXY با شه حتما باید در یاهو مسینجر Proxy ست بشه.
    درضمن شما دسترسی کلاینتها را در فایروال به سرور به چه صورت انجام داده اید؟
    و با چه سرویسهایی؟

پیمان

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    دوست من شما به چه صورت اینترنت را ارائه میدهید ؟
    با Proxy یا VPN ؟
    اکه با PROXY با شه حتما باید در یاهو مسینجر Proxy ست بشه.
    درضمن شما دسترسی کلاینتها را در فایروال به سرور به چه صورت انجام داده اید؟
    و با چه سرویسهایی؟

پیمان
    اولا که واقعا ممنونم به سوالم پاسخ دادی (برای اولین بار بود که کسی به سوالم جواب داد)
    ثانیا بذار از اول شبکه خودمو برات توضیح بدم:

- یک مودم (روتر) ADSL با IP: 192.168.1.1
    - یک کامپیوتر دسکتاپ با دو کارت شبکه. یکی از کارت ها با IP: 192.168.1.2 که به روتر ADSL وصل هست.
    - دیگری کارت شبکه wireless با IP: 192.168.2.1 که با استفاده از روش AdHoc به کامپیوتر لپ تاپ با IP: 192.168.2.2 کانکت است.
    من بدون مشکلی از لپ تاپ، هر دو کارت شبکه کامپیوتر دسکتاپ رو Ping می کنم. حال مشکل اینجا بود که لپ تاپ اینترنت نداشت.

برای حل این مشکل همین برنامه winroute رو نصب و از سرویس NAT اون استفاده کردم و مشکل حل شد.
    یعنی الان هم لپ تاپ و هم Dial-in ها اینترنت دارن. راستش خیلی تنظیم خاصی نکردم تو winroute و فقط wizard رو دنبال کردم. و توی HTTP Policy هم Proxy Server رو غیر فعال کردم ولی cache فعال هست.

البته باید بگم یاهو مسنجر وقتی کانکت میشه که Connection رو گزینه Firewall with no proxy هست.

ورژن winroute ام build 2027 ، 6.2.3 هست و کرکش رو هم ندارم!!

ویرایش توسط sir_virtual : 2007-01-25 در ساعت 09:54 PM

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    اولا که واقعا ممنونم به سوالم پاسخ دادی (برای اولین بار بود که کسی به سوالم جواب داد)
    ثانیا بذار از اول شبکه خودمو برات توضیح بدم:

- یک مودم (روتر) ADSL با IP: 192.168.1.1
    - یک کامپیوتر دسکتاپ با دو کارت شبکه. یکی از کارت ها با IP: 192.168.1.2 که به روتر ADSL وصل هست.
    - دیگری کارت شبکه wireless با IP: 192.168.2.1 که با استفاده از روش AdHoc به کامپیوتر لپ تاپ با IP: 192.168.2.2 کانکت است.
    من بدون مشکلی از لپ تاپ، هر دو کارت شبکه کامپیوتر دسکتاپ رو Ping می کنم. حال مشکل اینجا بود که لپ تاپ اینترنت نداشت.

برای حل این مشکل همین برنامه winroute رو نصب و از سرویس NAT اون استفاده کردم و مشکل حل شد.
    یعنی الان هم لپ تاپ و هم Dial-in ها اینترنت دارن. راستش خیلی تنظیم خاصی نکردم تو winroute و فقط wizard رو دنبال کردم. و توی HTTP Policy هم Proxy Server رو غیر فعال کردم ولی cache فعال هست.

البته باید بگم یاهو مسنجر وقتی کانکت میشه که Connection رو گزینه Firewall with no proxy هست.

ورژن winroute ام build 2027 ، 6.2.3 هست و کرکش رو هم ندارم!!

سلام

دوست من خوشحال می شم کمکت کنم.

ببین درست شما از طریق ویزارد رفتی ولی چون در طرفهای مقابلت اینترنت داری مشکلت حل شده اما این نکته را هم مد نظر قرار بده که :

ازطریق ویزارد یک مسیرش هست

که دسترسی LAN داخلت را به بیرون محدود به یکسری سرویس میکنه چک کن که دسترسی لن شما به

اینترنت که همان کارت شبکه متصل به ADSL هست درست باشد یعنی سرویس و پورتهای مربوط به یاهو مسنجر باز شده باشد.

در ابتدا برای تست در قسمت سرویسهای این رول گزینه Any را انتخاب کن.

در ضمن از Kerio با ورژن 6.2.2 با کرک درست (20 ساله) استفاده کن .

این را خوب میدونی که نرم افزار بدون لایسنس. درست کار نمی کنه.

پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2007-01-27 در ساعت 09:23 AM

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

دوست من خوشحال می شم کمکت کنم.

ببین درست شما از طریق ویزارد رفتی ولی چون در طرفهای مقابلت اینترنت داری مشکلت حل شده اما این نکته را هم مد نظر قرار بده که :

ازطریق ویزارد یک مسیرش هست

که دسترسی LAN داخلت را به بیرون محدود به یکسری سرویس میکنه چک کن که دسترسی لن شما به

اینترنت که همان کارت شبکه متصل به ADSL هست درست باشد یعنی سرویس و پورتهای مربوط به یاهو مسنجر باز شده باشد.

در ابتدا برای تست در قسمت سرویسهای این رول گزینه Any را انتخاب کن.

در ضمن از Kerio با ورژن 6.2.2 با کرک درست (20 ساله) استفاده کن .

این را خوب میدونی که نرم افزار بدون لایسنس. درست کار نمی کنه.

پیمان
    بازم ممنونم که از وقتت به منم دادی...

راستش من تو این چند روز wizard رو از اول طی کردم و تو قسمت سرویس ها تموم سرویس ها رو Allow کردم، یعنی الان تموم پورت ها بازه... می دونم کار اشتباهی هست ولی چندان واسه شبکه من مهم نیست. آخه تنظیم پورت ها رو تو این برنامه نمی دونم.

به هرحال الان اون مشکل هم حل شد.

حالا میشه یه خورده از تنظیم cach برنامه بهم بگی. مثلا HTTP protocol TTL رو چند روز بذارم؟

فقط اگه زحمتی نیست لینک دانلود اون ورژن همراه با کرکش رو بهم بده، یا واسم ایمیل بزن:
    sir_virtual@yahoo.com
    info@tabrizchat.com

ویرایش توسط sir_virtual : 2007-01-27 در ساعت 09:27 PM

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    بازم ممنونم که از وقتت به منم دادی...

راستش من تو این چند روز wizard رو از اول طی کردم و تو قسمت سرویس ها تموم سرویس ها رو Allow کردم، یعنی الان تموم پورت ها بازه... می دونم کار اشتباهی هست ولی چندان واسه شبکه من مهم نیست. آخه تنظیم پورت ها رو تو این برنامه نمی دونم.

به هرحال الان اون مشکل هم حل شد.

حالا میشه یه خورده از تنظیم cach برنامه بهم بگی. مثلا HTTP protocol TTL رو چند روز بذارم؟

فقط اگه زحمتی نیست لینک دانلود اون ورژن همراه با کرکش رو بهم بده، یا واسم ایمیل بزن:
    sir_virtual@yahoo.com
    info@tabrizchat.com

سلام
    درمورد HTTP protocol TTL باید بگم بسته به نیازت داره اما روی همون مقدار دیفالتش یعنی یک روز قرار بدی خوبه .
    ولی باید بگم این نرم افزار چندان خوب کش نمی کنه .البته از ورژن 6.2.0 به بعد کمی بهتر شده ولی بهش به عنوان یک کش خوب دل نبند.

پیمان

خواننده
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه زحمتی نیست لینک دانلود ورژن 6.2.2 همراه با کرکش رو بهم بده، یا واسم ایمیل بزن:
    sir_virtual@yahoo.com

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975

عضو غیر فعال شناسه تصویری nanoware
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgholami
    ممكنه كركش رو جداگانه آپلود كنيد؟

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    http://rapidshare.com/files/15800402/kerio.doc
    این هم نحوه کرک کردنش

صفحه 5 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع و وصل شدن کریو

قطع شدن kerio

مشکل قطع شدن کریو

مشکل قطع شدن kerio

kerio

مشکل قطع و وصل شدن کریو

دانلود Kerio WinRoute Firewall 6

قطع و وصل کریو

کریو وی پی اننرم افزار kerio vpn clientkerio winroute firewall 6.7.1 دانلوددانلود نرم افزار kerio winroute firewallرفع مشکل قطع شدن kerioقطع کریوقطع و وصل شدن kerioقطع شدن کریودانلود Kerio winroute firewall 6.2.3آموزش کرک kerioحل مشکل قطع کریوچرا کریو قطع و وصل میشه؟مشکل قطع و وصل شدن keriothe kerio vpn client service is not running مشکلhttp://forum.persiannetworks.com/f61/t10395-4.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f61/t10395-10.htmlKerio Winroute

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 2008, access, active, add, adhoc, adsl, asus, authentication, bandwith splitter, browser, cach, call, control, crack, default gateway, delete, desktop, destination, device, dhcp server, dial-up, disable, dns, dns server, domain controller, download, email, enable, endpoint, erorr, filter, firewall, forum, gateway, getway, google, gui, handycafe, home page, host, html, http, https, hub, img, invalid ip, ip address, ip dynamic, ip invalid, ip valid, ipvalid, kaspersky, kerio, kerio control, kerio control 7, kerio vpn, kerio vpn client, kerio winroute, lan, licence, license, loadbalancer, local, login, mac, man, monitoring, outlook, page, patch, php, ping, policy, problem, quota, ras, receive, remo, restart, role, round robin, route, routing, routing and remote access, rule, run, secure, security, send, share کردن, skype, smtp, software, split, start, static, static ip, stop, time, traffic, traffic policy, ttl, update, usb, user, username, فیلترینگ, فايروال, فایر وال, كمك, كارت شبكه, لپ تاپ, لاگین, مهم, مودم, مانیتورینگ, مجازی, محدود کردن, محدودیت, مدیریت, مدیریت پهنای باند, مشكل, مشکل dns, نام کاربری, ناشناس, نرم افزار, نصب, نصب نرم, نصب و راه اندازی, نصب برنامه, نصب شده, هاست, هاستینگ, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2003, ویروس, وبلاگ, ورود, یوزر, یا حق, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کنترل دسترسی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پیشنهاد, پروکسی, پرشین, valid ip, virtual, vpn, vpn server, vps, wan, web, web filter, webmail, windows, windows server, windows server 2003, winroute, آموزش, آموزشی, آی پی, آی پی ولید, آپدیت, امنیت, انجمن, اولین, اينترنت, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت adsl, اکانتینگ, اکتیو دایرکتوری, اپراتور, اتوماتیک, اتوماسیون, اتصال, اتصال به اینترنت, اجرای, استاد, اشتراک, اطلاعات, بهترین, بوت, برنامه, برای, بررسی, تلفنی, تماس, تنظیمات, تجربه, تحت وب, تخصیص پهنای باند, ترافیک, ترافیک شبکه, تست, تعویض, تغییر, حداقل, حذف, خودکار, خودش, خیلی مهم, خطا, دو کارت شبکه, دومین, دانلود, درخواست, دستور, دسترسي, دسترسی به اینترنت, روی, روی ویندوز 2003, روتر, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سویچ, سوییچ, سوئیچ, سیستم, سیستم سرور, سایت, ساخت vpn, ست کردن, سرویس vpn, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شیر کردن اینترنت, شیرینگ, شبكه, شبکه کامپیوتر, شبکه بیسیم, صفحه, غیرفعال

نمایش برچسب ها