صفحه 3 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 269

موضوع: kerio winroute firewall

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    bebin shoma ye rule bayad add koonid (TRAFFIC POLICY) ke toye on traffic lan be firewall va bar aks permit bashe hamin onam mizarish ye jai ke rule haye dige naghzesh nakoonan

خواننده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8

اشکال در winroute

سلام
    من نرم افزار kerio winroute 6.2.3..2027 رو نصب کردم و کرکش رو هم نصب کردم بصورت نا محدوم و مشکل با کانفیگش دارم لطفا راهنمایی کنید:
    هدف از نصب امنیت و فیلتر کردن اینترنت و همچنین محدود کردن زمان استفاده
    windows server 2003 (شبکه worldgroup) دو تا کارت شبکه یکی به اینترنت adsl وصل با ipداینامیک و dns ip و کارت شبکه دوم به شبکه داخلی و ip 192.168.0.4 ( جهت نرم افزار اتوماسیون )
    در حال حاضر با ران کردن rras و ایجاد چند کاربر در ویندوز سرور اینترنت روی شبکه استفاده میکنم و روی کلاینت ها با ایجاد vpn کانکشن به سرور وصل مشم و اینترنت رو دارم
    آیا باید قبل از نصب این سرویس رو stop کنم بعد نصب کنم و یا کاربران باید وصل باشند یا نه
    ضمنا یک نرم افزار از سایت kerio 'گرفتم به نام kerio vpn client ایا نیاز به نصب این برنامه روی کلاینت ها هست یا نه؟
    ببخشید انشا نوشتم خواستم توضیحاتم کامل باشه
    ممنون از همکاری شما

نام حقيقي: peyman j

در اتتظار تایید شناسه تصویری nima-proxy
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    دوست عزیز
    مرحله اول را درست انجام دادی همونطور که بهت گفتم در رول دوم باید IP های مورد نظرت را به صورت گروهی یا تک تک در قسمت source اضافه کن مثلا :
    IP 192.168.x.x-192.168.x.xرا به عنوان Source و IP 217.x.x.x به عنوان Distination سپس برای تست در قسمت سرویسها Any را انتخاب کن و قسمت Action را گزینه تیک سبز را انتخاب کن

برای تست راحتتر درقسمت Source و Distination و سرویسها گزینه Any را انتخاب کن و این رول را اولین رول خودت بگذار در واقع دسترسی همه را به همه باز کن اما فقط برای تست اگه مشکلت حل شد سعی کن تا اونجایی که میشه دسترسی ها را محدود کنی از IP ها گرفته تا سرویسها.

راستی چون ADSL روی سرور نصب و به عنوان یک کانکشن شناخته میشه باید کلاینتها را به این کانکشن Nat کنی تا بتونن اینترنت کار کنن مثال:
    IP 192.168.x.x-192.168.x.xرا به عنوان Source و IP 217.x.x.x به عنوان Distination سپس برای تست در قسمت سرویسها Any را انتخاب کن و قسمت Action را گزینه تیک سبز را انتخاب کن و در قسمت Translation دوبار با موس کلیک کن و گزینه (Tranclate to (tipycal setting) را انتخاب کن و ok کن
    حال برام بگو به کلاینتهات به چه صورت می خواهی اینترنت بدی؟؟؟
    1-VPN
    2-Proxy

پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2006-12-12 در ساعت 10:56 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنون پیمان عزیز . درسته Role دوم را درست تنظیم نکرده بودم .
    منظور شما از اینکه برای Destination از IP 217.x.x.x استفاده کنم چیه؟ من الان Server IP رو بهش دادم.

any بودن سرویسها تو نفوذ از بیرون شبکه LAN تاثیر میگذاره؟

در مورد دادن adsl به کلاینتها در حال حاضر بدون Kerio من adsl رو NAT کردم .آیا میشه Proxy ؟
    ولی من هیچ Proxy روی سرور Set نکردم.

ممنون.

نام حقيقي: علی

تازه وارد شناسه تصویری megatronix
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام به همه اساتید محترم . حالا که این بحث داره خوب پیگیری میشه لطف کنید و یک نسخه از برنامه رو با کرکی که درست و حسابی کار کنه (خودتون الان دارید استفاده میکنید ازش) یک جایی آپلود کنید و من و بقیه دوستان رو از شر این ورژن ها و کرک های سرکاری و غیر پایدار راحت کنید.

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام دوباره
    دوست عزیزم درمورد :
    Destination از IP 217.x.x.x همانطور که گفتم یک مثال بود . شما درست عمل کردی.

چون شما دسترسی سیستمهات را به بیرون بصورت NAT انجام دادی و از بیرون هیچ دسترسی به داخل باز نیست .در صورتی که یک آنتی ویروس آپدیت شده و خوبی داشته باشی و درست تنظیمش کرده باشی زیاد مشکلی نیست.

اما برای کاربران داخل شبکه. سعی کن تا اون حدی که نیاز و لازم دارند دسترسی ها را به سرور و بیرون باز کن
    و سرویسها و پورتهایی را که لازم نیست ببند.

حالا Proxy:
    ببین نرم افزار Kerio مخصوصا ورژن6.2.2 خیلی کامله:
    فایروال و پروکسی .انواع فیلترینگ. کنترل پهنای باند .آنتی ویروس و Route & NAT. Time ranges.ِDHCP.DNS و ....کلی چیزای دیگه
    شما میتونی در قسمت Content Filtering>>http Policy از قبلیت پروکسی اون استفاده کنی.

پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2006-12-13 در ساعت 11:31 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنون پیمان جان به خاطر راهنماییهایت.

عضو غیر فعال
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    4
    Man Noskhe 6.2.3 2072 Daram Ba Crackesh Vali Crack Nemishe License Misaze. zamani ke install mikonam ekhtar mide nemitoone bargozari kone nemidoonam az chie

عضو غیر فعال
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط TheOne1001
    سلام من با vpn winoute مشكل دارم. من مي خوام كه با winroute كاربرهاي vpn تعريف كنم كه به صورت clientlessوصل بشن ولي يه مشكل هست، من بعد از اين كه كاربر رو تعريف كردم و كاربر با استفاده از اون صفحه web وصل مي شه هيچ ip جديدي نمي گيرن منظورم از اون ip ئي كه براي vpn تعريف كرده ام ،هستش.نمي دونم كجاي كار اشتباه ، اگه مي شه يه نفر لطف كنه به صورت step by step براي ساخت vpn serverبا winroute كه client ها به صورت clienlessوصل بشن منو راهنماي كنه.ممنون
    برای وصل شدن به VPN باید از نسخه کاربر خودش استفاده کنی
    در ضمن یادت باشه که نمی تونی دسترسی اینترنت رو با VPN بدی این یکی از ایرادهای این برنامست

عضو عادی
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    15
    من winroute 6.2.3,6.12.2 را همراه کرک دانلود کردم ولی نتوانستم رجیستر کنم اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrazma
    برای وصل شدن به VPN باید از نسخه کاربر خودش استفاده کنی
    در ضمن یادت باشه که نمی تونی دسترسی اینترنت رو با VPN بدی این یکی از ایرادهای این برنامست

با سلام به همه
    دوست عزیزم با احترام باید عرض کنم که حرف شما اشتباه است و من شاید بیشتر از ده ها شبکه را با نرم افزار kerio و با استفاده از VPN بوسیله سرویس RAS راه اندازی کردم با کارایی بسیار خوب.
    و حتی روی یک سیستم که نرم افزار Kerio نصب بود به سرور اینترنت در محلی دیگر (خارج از محل) VPN کردم و از این کانکشن ایجاد شده به کلاینتهام سرویس اینترنت دادم در حالی که کلاینتها به من VPN میزدند.
    پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2006-12-19 در ساعت 12:49 PM

خواننده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR.WATSON
    سلام
    من نرم افزار kerio winroute 6.2.3..2027 رو نصب کردم و کرکش رو هم نصب کردم بصورت نا محدوم و مشکل با کانفیگش دارم لطفا راهنمایی کنید:
    هدف از نصب امنیت و فیلتر کردن اینترنت و همچنین محدود کردن زمان استفاده
    windows server 2003 (شبکه worldgroup) دو تا کارت شبکه یکی به اینترنت adsl وصل با ipداینامیک و dns ip و کارت شبکه دوم به شبکه داخلی و ip 192.168.0.4 ( جهت نرم افزار اتوماسیون )
    در حال حاضر با ران کردن rras و ایجاد چند کاربر در ویندوز سرور اینترنت روی شبکه استفاده میکنم و روی کلاینت ها با ایجاد vpn کانکشن به سرور وصل مشم و اینترنت رو دارم
    آیا باید قبل از نصب این سرویس رو stop کنم بعد نصب کنم و یا کاربران باید وصل باشند یا نه
    ضمنا یک نرم افزار از سایت kerio 'گرفتم به نام kerio vpn client ایا نیاز به نصب این برنامه روی کلاینت ها هست یا نه؟
    ببخشید انشا نوشتم خواستم توضیحاتم کامل باشه
    ممنون از همکاری شما
    لطفا راهنمای کنید.

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط DR.WATSON
    لطفا راهنمای کنید.

با سلام
    1- دوست من اول باید Kerio را روی سیستم نصب و سپس کرکش کنی
    2-باید درست کانفیگش کنی
    3-در مرحله بعدی باید سرویس RAS را راه اندازی کنی

در ضمن هم فایروال و فیلترینگ و هم به عنوان اکانتینگ(البته محدود کردن در ساعات روز) خوب برات کار میکنه

درمورد نرم افزار جانبی kerio vpn client خیر برای VPN کردن کلاینتها به سرور شما اصلا نیازی به این نرم افزار جانبی ندارید.

این کارها را انجام بده اگه موردی بود بازم بپرس.
    پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2006-12-23 در ساعت 08:43 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    249
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام.

من به تازگی از visnetic firewall به kerio سوئیچ کردم...

و اما ساختار شبکه:

ویندوز 2003 سرور که gateway اون اسکوئید هست و کاربرا از طریق مودم دیال میکند (RRAS )
    کاربرها پس از اتصال NAT میشن .

هدف من از استفاده kerio هم فقط فایروال هست نه هیچ امکان دیگه ای.

لطفا راهنمایی کنید من چه تنظیماتی در قسمت traffic policy باید انجام بدم؟

یکبار که نصب کردم همه چیز خوب بود اما کاربرها اینترنت نداشتند!!
    درضمن موقع نصب برنامه هم vpn و NAT رو غیرفعال کرده بودم.

نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranexplorer.net
    سلام.

من به تازگی از visnetic firewall به kerio سوئیچ کردم...

و اما ساختار شبکه:

ویندوز 2003 سرور که gateway اون اسکوئید هست و کاربرا از طریق مودم دیال میکند (RRAS )
    کاربرها پس از اتصال NAT میشن .

هدف من از استفاده kerio هم فقط فایروال هست نه هیچ امکان دیگه ای.

لطفا راهنمایی کنید من چه تنظیماتی در قسمت traffic policy باید انجام بدم؟

یکبار که نصب کردم همه چیز خوب بود اما کاربرها اینترنت نداشتند!!
    درضمن موقع نصب برنامه هم vpn و NAT رو غیرفعال کرده بودم.

با سلام
    دوست من شما باید در قسمت Traffic Policy در رول اول دسترسی خود فایروال را به همه با همه سرویس باز کنی
    در رول بعدی باید دسترسی کلاینتهات را به سرور اینترنت بصورت رنج آی پی های مورد نظر به آی پی سرور اینترنت باز کنی (میتونی از قابلیت NAT این نرم افزار به جای NAT ویندوز استفاده کنی) اما فقط با سرویسهای مورد استفادشون.

مثل:http-https-POP3-SMTP-FTP-port:5050-PTP & ....x

و هر دسترسی به سیستمها یا سرورهای آن طرف فایروال نیز به همین صورت و
    در نهایت رول آخر که بصورت DEFAULT موجود است که همه چیز را به همه چیز بسته.
    دوست من یادت نره که هرگز دسترسی بیرون را به داخل باز نکنی مگر در صورت نیاز آن هم با سرویسهای بسیار محدود همچنین دسترسی سیستمهای داخلت به فایروال و دیگر سرورها را نیز فقط طبق نیاز باز کن.
    چون میدونی که هزینه حملات داخلی به سرورها و اطلاعات طبق آمار حدودا 50 برابر بیشتر از حملات بیرونی است .

این کارها را که گفتم انجام بده اگه مشکلی داشتی بنویس تا راهنماییت کنم.
    پیمان

ویرایش توسط nima-proxy : 2006-12-23 در ساعت 08:47 AM

صفحه 3 از 18 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع و وصل شدن کریو

قطع شدن kerio

مشکل قطع شدن کریو

مشکل قطع شدن kerio

kerio

مشکل قطع و وصل شدن کریو

دانلود Kerio WinRoute Firewall 6

قطع و وصل کریو

کریو وی پی اننرم افزار kerio vpn clientkerio winroute firewall 6.7.1 دانلوددانلود نرم افزار kerio winroute firewallرفع مشکل قطع شدن kerioقطع کریوقطع و وصل شدن kerioقطع شدن کریودانلود Kerio winroute firewall 6.2.3آموزش کرک kerioحل مشکل قطع کریوچرا کریو قطع و وصل میشه؟مشکل قطع و وصل شدن keriothe kerio vpn client service is not running مشکلhttp://forum.persiannetworks.com/f61/t10395-4.htmlhttp://forum.persiannetworks.com/f61/t10395-10.htmlKerio Winroute

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 2008, access, active, add, adhoc, adsl, asus, authentication, bandwith splitter, browser, cach, call, control, crack, default gateway, delete, desktop, destination, device, dhcp server, dial-up, disable, dns, dns server, domain controller, download, email, enable, endpoint, erorr, filter, firewall, forum, gateway, getway, google, gui, handycafe, home page, host, html, http, https, hub, img, invalid ip, ip address, ip dynamic, ip invalid, ip valid, ipvalid, kaspersky, kerio, kerio control, kerio control 7, kerio vpn, kerio vpn client, kerio winroute, lan, licence, license, loadbalancer, local, login, mac, man, monitoring, outlook, page, patch, php, ping, policy, problem, quota, ras, receive, remo, restart, role, round robin, route, routing, routing and remote access, rule, run, secure, security, send, share کردن, skype, smtp, software, split, start, static, static ip, stop, time, traffic, traffic policy, ttl, update, usb, user, username, فیلترینگ, فايروال, فایر وال, كمك, كارت شبكه, لپ تاپ, لاگین, مهم, مودم, مانیتورینگ, مجازی, محدود کردن, محدودیت, مدیریت, مدیریت پهنای باند, مشكل, مشکل dns, نام کاربری, ناشناس, نرم افزار, نصب, نصب نرم, نصب و راه اندازی, نصب برنامه, نصب شده, هاست, هاستینگ, هزینه, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, ویندوز سرور, ویندوز سرور 2003, ویروس, وبلاگ, ورود, یوزر, یا حق, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کنترل دسترسی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گزارش, پهنای باند, پورت, پیشنهاد, پروکسی, پرشین, valid ip, virtual, vpn, vpn server, vps, wan, web, web filter, webmail, windows, windows server, windows server 2003, winroute, آموزش, آموزشی, آی پی, آی پی ولید, آپدیت, امنیت, انجمن, اولین, اينترنت, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, اینترنت adsl, اکانتینگ, اکتیو دایرکتوری, اپراتور, اتوماتیک, اتوماسیون, اتصال, اتصال به اینترنت, اجرای, استاد, اشتراک, اطلاعات, بهترین, بوت, برنامه, برای, بررسی, تلفنی, تماس, تنظیمات, تجربه, تحت وب, تخصیص پهنای باند, ترافیک, ترافیک شبکه, تست, تعویض, تغییر, حداقل, حذف, خودکار, خودش, خیلی مهم, خطا, دو کارت شبکه, دومین, دانلود, درخواست, دستور, دسترسي, دسترسی به اینترنت, روی, روی ویندوز 2003, روتر, روزانه, روش, راهنمایی, راهی, رایگان, زمانی, سویچ, سوییچ, سوئیچ, سیستم, سیستم سرور, سایت, ساخت vpn, ست کردن, سرویس vpn, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شیر کردن اینترنت, شیرینگ, شبكه, شبکه کامپیوتر, شبکه بیسیم, صفحه, غیرفعال

نمایش برچسب ها