نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: گلايه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط fani
    خدا شكر كه اين بحث به خوبي و خوشي تمام شد.
    بسيار باعث خرسندي بنده شد كه ديدم آقا آرتين هم لطف کرده و جملات بي تربيتي قبلي خود را نيز حذف نموده كه جاي تقدير و تشكر را دارد.
    دوست عزيز آرتين عزيز اول از همه به دليل اشتباه نوشتن نام شما از شما عذ خواهي ميكنم .
    خواستم گلايه اي داشته باشم از دوست عزيز جناب آقاي رضا آريا گوهر .
    آقا رضا بي پرده حرف ميزنم ناراحت هم بشي اصلا برام مهم نيست اما ازت خواهش ميكنم ناراحت نشي و اگه ناراحت هم شدي من رو ببخشي . از آقاي حكيمي هم پيشاپيش عذر خواهي ميكنم كه اينطوري ميخوام حرف بزنم اما ديگه نميتونم اين مسئله رو بصورت عمومي و علني به صحنه نيارم . راستي يه چيز ديگه ازتون خواهش ميكنم اگه ارسالم جاييش مشكل داشت نه ويرايشش كنين و نه حذف كه در اينصورت از دست همتون خيلي ناراحت ميشم . شايد بگين بچه لوس . باشه بگين خيالي نيست اما بزا حرفم رو زده باشم :

مدتي پيش (حدود يك ماه) بحث بزرگي بين اعضا بوجود اومد كه باعث و بانيش خودم بودم و به اين دليل بود كه گاها برخي از دوستان به خصوص دوستاني كه مديريت فروم رو بر عهده و در اختيار دارند در انجمن كم لطفي كرده و به پاسخ هاي ديگر دوستان بی احترامی و بیشتر اوقات مورد دوستان رو مورد تمسخر قرار میدادند . در همین ترد و ترد دیگری که در قسمت بازارچه هم وجود داشت نیز دوستان با آرتین دهان به دهان شده بودند و متاسفانه باز هم دوستانی با سابقه بالا یعنی همگام با راه اندازی این انجمن کارهایی انجام داده بودند و ارسال هایی کرده بودند که من خواننده هم از این مطالب دلگیر شدم . در اتفاقاتی هم که همون یکی دو ماه پيش رخ داد نيز همين مسائل بوجود اومد و من هر روز با آقاي حكيمي بصورت پيام هاي خصوصي در ارتباط بودم اما كار به جايي نرسيد و خوشبختانه مساله به خير وخوشي ختم بخير شد . اما نتيجه اين بود : ارسال هاي من يه چيزي در حدود 50 درصدشون حذف و تقريبا 100 درصدشون ويرايش مجدد شدند كه خيلي خيلي از اينكار يكي دوتا از ميدراي انجمن دلگير شدم . در پيام هاي خصوصي به آقاي حكيمي هم چندين باز خواستار اين شدم كه در انتخاب مديران فروم تجديد نظر كنه و يا حداقل وظايف و ضوابط رو به اونها گوشزد و اعلام مجدد كنه . علي الظاهر خبري از اين موضوع هم نشد اما از اونجا كه ديدم وضعيت فروم بهتر شده بر اين اصل گذاشتم كه آقاي حكيمي با دوستان عزيز صحبت كرده . اما دوباره با بوجود اومدن اين ترد و بحث هاي موجود در اون و همچنين ترد (( كي ميتوني يه بيست گيگ آپ لود كنه )) دوباره به اين موضوع رسيدم كه خبري نيست و دوباره دوستان مدير و ساير اعضا به حالت قبلي برگشته اند . راستي يه چيز ديگه : اصلا اين اينجمن چرا درست شد ؟ اگه برا اينه كه بتونه پاسخ سوالاي دوستان رو بده پس چرا آدرس يه سايت ديگه رو ميديم ؟ نه صرفا پرشين تولز يا هر جاي ديگه من دارم كلي ميگم . از اين بابت هم به كل از دست هم مديرا و هم كاربرا شاكي و ناراحتم . همين و بس //

اميدوارم همونطوري كه ازتون خواستم اين ارسال رو دستكاري نكنين . حقيقتش ديگه نتونستم خودم رو نگه دارم .
    منتظر نظر دوستان / اعضا و مديران عزيز هستم .
    متشكرم .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    محمد رسول جان، من هم با اين موضوع مشکل دارم.
    عقيده من اين است که احترام شرط اول هر رابطه ای است.
    از دوستان خودم قبلا خواسته ام و حالا هم با استفاده از فرصت پیش آمده، باز هم خواهش میکنم در پاسخگویی به پرسشها دقت لازم را به کار گیرند.
    در مورد پرسشهایی که چند باره پرسیده میشود و با جوابی نظیر "قبلا در انجمن بحث شده است. بگرد" مواجه میشوند، راه کاری که به نظرم میرسد این است که هر کس که خواست این گونه پاسخ دهد (که خودم هم از همین دسته هستم!) با جستجوی مختصری در انجمن، لينک مطلبی که در آن بحث شده و پاسخ داده شده است را هم حتما زیر جمله خود ذکر کند.

اینجا هم چند خطی در این مورد نوشتم که امیدوارم دوستان دقت بیشتری را به کار گیرند:
    ارتباط با Yahoo Messenger و بسته بودن Port ها

ولی در مورد ویرایش نوشته هات، به هیچ وجه این حرف را قبول نمیکنم که 50 درصدشان حذف و 100 درصدشون ویرایش شده اند!
    مگر کسی با شما دشمنی شخصی دارد که بخواهد این کار را انجام دهد؟!
    اشاره ای که در مورد حذف یا ویرایش مطالب داشتی، مربوط به زمانی میشود که شهاب اقدام به تبلیغ در انجمن با انواع روشهای مختلف کرده بود و من به شدت با این کار مقابله کردم و نوشته های تبلیغاتی اش را تا آنجا که ممکن بود با ویرایش از حالت تبلیغاتی در آوردم و آنهایی را که امکانش بود به بازارچه منتقل کردم. البته قبل از تمام این کارها از خودش خواستم که این کار را انجام دهد که ظاهرا هیچ علاقه ای به این کار نداشت. حتی جواب پیغامهای خصوصی من را هم نداد. از آنجایی که شما و شهاب با هم کار میکنید و ارتباط نزدیکی دارید، او به شما گفت که همچین وضعیتی پیش آمده و شما هم در انجمن نوشتید که این چه وضعی است و چرا نوشته ها غیب میشوند و . . .
    در صورتیکه به هیچ وجه کسی با نوشته های شما (و هیچ کس دیگر) کاری نداشته است و این نوشته های تبلیغاتی هستند که تیغ ممیزی به آنها رحم نمیکند. در پیغام خصوصی هم عرض کردم که برای تبلیغ راههای مناسب تری هم وجود دارد، نظیر استفاده از مجلات و روزنامه ها و . . . که هم کم هزینه تر است و هم برد بیشتری دارد!

در کل، دو دسته از نوشته ها مورد ویرایش قرار میگیرند، دسته اول نوشته های تبلیغاتی هستند و دسته دوم نوشته هایی که در آنها رعایت ادب و نزاکت نشده باشد و وجود آنها در انجمن، جو دوستانه اینجا را تهدید میکند.

بخاطر این که این انجمن حالتی عمومی ندارد، تا بحال هیچ کس در انجمن به قصد اذیت و خرابکاری وارد نشده است و بابت این موضوع جای شکرش باقی است.
    اگر هم موضوعی است، بیشتر شبیه اختلاف سلیقه و عقیده و نظر است که تا جاییکه بشود با خواهش و جلب نظر دوستان و راههایی از این دست، سعی بر رفع مشکل میشود، ولی در صورتیکه این راهها چاره ساز نباشد، برای حفظ این جمع مجبوریم گاهی اوقات با قاطعیت بیشتری رفتار کنیم، اگر چه این رفتار باب طبع خودمان هم نباشد.

نظرات دوستان میتواند در مورد این مسائل کمک کننده باشد.

------------------
    پ.ن: این دو نوشته را با عنوان گلایه به قسمت بحث در مورد مسائل انجمن منتقل کردم.
    منتظر خواندن نظرات دیگر دوستان نیز هستیم

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    من توي اين مدت كمي كه داخل اين انجمن هستم تا به حال نديدم كه نوشته علمي و يا اموزشي حذف و يا ويرايش بشه!!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    84
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا رسول،در اين مورد خاص من با شما هم عقيده نيستم.
    من هم همانند بهزاد، موردي نديدم كه توسط مديران ويرايش شده باشه، حتي من خود شخصا جملاتي نوشتم كه بر خلاف نظر و مخالف مديران بوده ولي آنها آنرا حذف يا ويرايش نكردند.
    در مورد آقا آرتين هم علت آن حساسيتي كه ايجاد شد، استفاده ايشان از كلماتي بود كه در آن رعايت ادب و نزاكت نشده بود.
    كه خوشبختانه بعدا خود ايشان پي برد و آنها را حذف كرد. كه به خير و خوبي هم تمام شد و در لابلاي اين بحث ايشان نيز به راهنماييهاي مناسب در مورد روشهاي بهتر براي رسيدن به هدفش دست يافت.
    در مورد اعضاي اين انجمن من معتقدم كه بين همه دوستي خاصي وجود دارد.
    و نبايد نظرهايي كه به شدت مخالف هم هستن را به حساب دشمني گذاشت.

عضو غیر فعال
    نوشته
    218
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    واقعيتش من نميدونم مشكل اصلي چي بوده ولي يه مساله به نظر من مي رسه و اون اينكه تو يه محيط يا يه جمع (مثل اينجا) افراد مختلفي با خصيصه هاي متفاوت و اخلاق مخصوص به خودشون وجود دارن. كسايي هستن كه اخلاق نرم و خوشايندي دارند و كسايي هستند كه طبيعتشون يه كم خشن تر يا خشك تر هست. كسايي هستند كه واقعا آدمهاي بزرگي هستند و طبع بلندي دارند و كسايي هم هستند كه يه كم طبعشون از اونا كوتاهتره. و يه فايده چنين جمعهايي اينه كه دسته اول رو دسته دوم هم تاثير ناخوداگاهي خواهند گذاشت (البته در صورتي كه دسته دومي لم يلد و لم يولد نباشه).
    ولي به نظر من در كل وقتي وارد يه جمع ميشي بايد اي آمادگي رو داشته باشي كه با آدمهاي متفاوتي روبرو خواهي شد نه اينكه همه بايد اونجوري كه تو ميخواي باشن. منظورم از اين حرفا اصلا توجيه توهين يا تحقير ديگران نيست. ولي زود رنجي رو هم زياد خوبي نيست. به نظر من ارزشي كه يه همچين انجمنهايي داره اونقدر هست كه بعضي وقتها اغماض و گذشت و يا راهاي ديگه غير از كشمكش و ... رو بكار بگيريم. نا سلامتي ماها در دوره گفتگوي تمدنها رسد و نمو نموده ايم. (اميدوارم زياد فلسفي نشده باشه و همچنين خارج از موضوع)
    حالا يه تاپيك بزنين اونايي كه از هم ديگه ناراحتن روي هم رو ببوسن.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

Icon12

نقل قول نوشته اصلی توسط fani
    آقا رسول،در اين مورد خاص من با شما هم عقيده نيستم.
    من هم همانند بهزاد، موردي نديدم كه توسط مديران ويرايش شده باشه، حتي من خود شخصا جملاتي نوشتم كه بر خلاف نظر و مخالف مديران بوده ولي آنها آنرا حذف يا ويرايش نكردند.
    در مورد آقا آرتين هم علت آن حساسيتي كه ايجاد شد، استفاده ايشان از كلماتي بود كه در آن رعايت ادب و نزاكت نشده بود.
    كه خوشبختانه بعدا خود ايشان پي برد و آنها را حذف كرد. كه به خير و خوبي هم تمام شد و در لابلاي اين بحث ايشان نيز به راهنماييهاي مناسب در مورد روشهاي بهتر براي رسيدن به هدفش دست يافت.
    در مورد اعضاي اين انجمن من معتقدم كه بين همه دوستي خاصي وجود دارد.
    و نبايد نظرهايي كه به شدت مخالف هم هستن را به حساب دشمني گذاشت.
    بهزاد جان و دوست عزيز جناب فاني . مطلبي كه عرض كرده ايد كاملا قبول دارم اما در مورد چيزي كه تا بحال نديده ايد نيز نميبايست بحث نماييد . مدتي پيش (حدودا يك ماه پيش) ارسالي انجام شد در مورد وي پي ان و راه اندازي آن و در ادامه همين مبحث هم ترد هاي مختلفي ايجاد شدند . صبح يكي از همان روز ها من تردي باز كردم تا دوستاني كه تا بحال همچين كاري رو انجام داده اند بيان و نظر بدن . يكي دو تا از دوستان (مديران عزيز) اومده بودند و اين اتهام رو زده بودند كه دارين پست بالا مي برين و حجم فروم رو زياد ميكنين . منم در جواب اونا گفته بودم كه اگه واقعا شما با بحث آموزش مخالف نيستين تجربياتتون رو بفرمايين اگر نه كه بيخود اومدين و همچين حرفي رو زدين . ماسفانه همون روز هنوز به ظهر نكشيده نزديك به بيست و پنج پاسخ به نوشته داده شد كه حداقل ده پاسخ اول مطالبي واقعا سودمند بودند اما راس ساعت 1 عصر كل ترد حذف شد .
    نميدونم آيا واقعا شمام اين ترد رو ديده بودين يا نه اما باز هم عرض ميكنم كه در مورد چيزي كه از اون مطمئن نيستين اينطور با قاطعيت صحبت نكنين .
    در مورد دوست ديگرم كه فرموده اند زود رنجي هم بايد عرض كنم كه من به شخصه فرد زود رنجي نيستم اما اگه يه مشكل بيش از يه بار پيش بياد و بدونم كه ميتونم در رفع و حل اون موثر باشم هرگز دريغ نميكنم .
    در مورد روبوسي هم من كه با كسي دعوا نكردم و بزن و بكشي هم راه نيافتاده كه حالا روبوسي كنيم . ما مثه هميشه با هم دوستيم و در كنار هم به فعاليتمون ادامه ميديم .
    اميدوارم ديگه مشكلي پيش نياد .
    از همه دوستان علي الخصوص دوستايي كه پاسخ دادند كمال تشكر رو ميكنم .
    بازم متشكرم .
    شاد و سربلند / موفق و سر سبز باشين .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

رضا آریا گوهر

برچسب برای این موضوع