صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 43 از مجموع 43

موضوع: امضا - Signature

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    and so, can i ask what did you mean about VIRTUAL CHARACKTER ? Hey ! take care , this characters arn't virtual and you have not permission to say this , , , it's our history . please take care again

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad583
    Iranian love their virtual characktr - But not me
    من ممکنه بتونم به انگلیسی بنویسم و به انگلیسی حرف بزنم. ولی حتی اگه سالها در محیطی انگلیسی زبان زندگی کرده باشم، باز هم موقع فکر کردن به فارسی فکر می کنم.
    فارسی زبان مادری ماست. این حروف هم سالهاست که برای نگارش زبان فارسی مورد استفاده قرار می گیرند.
    من هم متوجه منظورتان از Virtual Character نشدم!

عضو غیر فعال شناسه تصویری hero
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد امضا باید بگم
    چیزی که به عنوان امضاء تو سایت های فروم دار دیگه دیدیم اینجا ندیدیم
    اینجا کاربرا اومدن و بیشتر ایمیل یا سایتشونو معرفی کردن در صورتی که میشه این چیزا را توی مشخصاتشون به راحتی قرار بدن
    معمولا امضا باید یه پیام کلی باشه که دیدگاه کاربر را یه جورایی برسونه (درسته که اینجا تقریبا یه سایت علمیه ولی این دلیل بر این نمیشه که خیلی هم رسمی رفتار کنیم ؟ به نظر من اینجا همه بیش از حد دست و رو شسته و کروات زده هستن من مدت هاست با این سایت آشنا هستم ولی کمتر رغبت به حضور میکنم )

از نظر فونت هم معمولا ایتالیک میذارن و با یک رنگ دیگه غیر از مشکی ولی توی این سایت همش امضا ها با نوشته های کاربر قاطی میشه

قبول دارین که طراحی صفحات هم تا حدی شلوغ هستن ؟ و چون بیشتر پستا به زبان فارسی هستن بهتره آی دی و عکس و سایر مشخصات کاربر در طرف راست صفحه باشه

نام حقيقي: جواد احمدزاده

عضو غیر فعال شناسه تصویری javad583
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    Dear reyhane you know here is a scientific forum not a romantic one
    so please

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    به Forum های دیگر اشاره کردید. باید در مقایسه تان، محتوا و نوع فعالیت و نوع کاربران را هم در نظر بگیرید.
    اینجا انجمنی عمومی با کاربران عام نیست. بلکه انجمنی تخصصی است و کاربران آن کسانی هستند که در سطوح مختلف در زمینه شبکه فعالیت می کنند.

در مورد امضاء:
    امضاء می تواند شامل نام و نام خانوادگی، آدرس email، آدرس وب سایت و عنوان شغلی باشد.
    برخی از کاربران به دلخواه از جملاتی که به قول شما نشان دهنده دیدگاه کاربر هستند استفاده می کنند.
    تنها موردی که در امضاء منع وجود دارد، جملات و شعار های تبلیغاتی است.

گفتید که "میشه این چیزا را توی مشخصاتشون به راحتی قرار بدن"
    فکر می کنم حق با شماست. نام و نام خانوادگی و آدرس وب سایت و عنوان شغلی و جملات مورد علاقه و پیام ها و ... را می توان در مشخصات نوشت. پس چه دلیلی دارد که امضاء وجود داشته باشد؟!
    باید ببینیم کارکرد واقعی امضاء چیست.
    اگر بتوانیم کارکرد های فعلی امضاء را به گونه ای دیگر پوشش دهیم، دیگر دلیلی برای بودن امضاء وجود نخواهد داشت!

به این نکته اشاره کرده اید که معمولا رسمی هستیم. هرچند که هیچ گاه 100 درصد اینگونه نبوده است، ولی قبول دارم که جو حاکم بر انجمن رسمی تر از بسیاری از انجمن های فارسی زبان است. ولی هر چه فکر کردم نتوانستم دلیلی برای مشکل داشتن این رفتار پیدا کنم.
    به نظر شما این یک ایراد است؟
    این کاربران هستند که خود انتخاب می کنند چگونه رفتار کنند. به خاطر شرایط خاص این انجمن معمولا جنس مکالمات جدی است. معمولا وقتی در مورد موضوعی کاملا جدی صحبت می کنیم، لحنمان هم جدی می شود.

در مورد طراحی صفحات با شما موافق نیستم. نحوه چیدمان المان ها در صفحه، توسط گروهی از طراحان حرفه ای وب صورت گرفته و نتیجه کارشان مورد استفاده هزاران انجمن قرار گرفته است.

در مورد قرار گرفتن نام کاربری و تصویر و مشخصات و ... در سمت راست، من موافق نیستم. علتش هم کاملا فنی است. وقتی یک کاربر به یک صفحه وب نگاه می کند، ناخودآگاه اولین قسمتی که می بیند سمت راست صفحه است، بنابراین در طراحی باید قسمتهایی که می خواهیم در اولین نگاه به چشم آیند را در این ناحیه قرار دهیم. اهمیت مشخصات کاربران پایین تر از اهمیت نوشته هاست. به همین دلیل تصور می کنم شکل فعلی بهتر و کارا تر است.

البته در Style ی دیگر، حالت مورد نظر شما هم آماده شده است و در صورت دلخواه می توانید از پایین صفحه، سمت چپ، از منوی Quick style chooser گزینه PN - Blue - V3.5 - RTL را انتخاب کنید تا مشخصات در سمت راست قرار گیرند.

امیدوارم توانسته باشم دیدگاهم را درست انتقال داده باشم. اگر موضوعی مانده که فکر می کنید می توانیم در موردش تبادل نظر کنیم، بفرمایید.

نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    این که طراحی صفحات حرفه ای هستن را قبول دارم

من نمونه این طراحی را زیاد دیدیم

ولی ترکیب انگلیسی و فارسی اون به نظر من جالب از آب در نیموده

البته این فقط نظر شخصی منه قصد جسارت ندارم

ویرایش توسط hero : 2006-06-13 در ساعت 07:27 AM

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    فکر نمی کنم هیچ کس قصد جسارت داشته باشد! ممنون که دیدگاه خود را بیان می کنید. با بیان همین دیدگاه هاست که می توانیم ذره ذره وضعیت را بهبود دهیم.

آن یکی Style را دیدید؟ قرار گرفتن مشخصات در سمت راست؟ به نظرتان آن بهتر از حالت فعلی است؟

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    فکر نمیکنم زیاد جالب باشه آواتار سمت راست.
    چون فارسی از سمت راست نوشته و خونده میشه با هر بار رفتن چشم به ابتدای سطر چشم آدم به تصویر آواتار منحرف میشه. اما اگه آواتار مثل همین الان سمت چپ باشه به این خاطر که متن داره چشم رو پیش میبره تصویر آواتار چشم رو منحرف نمیکنه.
    نظر شما چیه؟

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    من چند روزی Style دوم را پایین صفحه میدیدم ولی در حال حاضر دیگر نیست!
    البته همان بهتر که نیست زیرا اصلا خوب نبود.

نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    من style که شما گفتین را را اینجا تست نکردم ولی شاید چون من به سایتایی عادت دارم که که عکس شخص در طرف راست صفحه است تا حدودی باز شدن صفحه با این ظاهر برای من غیره منتظره هست .

طراحی این صفخات منو خیلی به یاد ویندوز 98 میندازه توی اکس پی طراحی ها از این سبک و این رنگ و لعاب کمی متفاوت تر است

آیا امکانی هست که بشه در این سایت رنگ style را عوض کرد ؟

نام حقيقي: جواد احمدزاده

عضو غیر فعال شناسه تصویری javad583
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    PatoMat عزيز گويا شما منظور منو درست متوجه نشدين! منظور من از Virtual ..... شخصيت مجازی بود یعنی اينکه بعضی دوستان در محيط شبکه دوستان دارن شخصيتی مجازی داشته باشن. بنظر شما اين چه ربطی به تاريخ ما داره که می گيد: take care , this characters arn't virtual and you have not permission to say this , , , it's our history

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad583
    با سلام
    PatoMat عزيز گويا شما منظور منو درست متوجه نشدين! منظور من از Virtual ..... شخصيت مجازی بود یعنی اينکه بعضی دوستان در محيط شبکه دوستان دارن شخصيتی مجازی داشته باشن. بنظر شما اين چه ربطی به تاريخ ما داره که می گيد: take care , this characters arn't virtual and you have not permission to say this , , , it's our history
    در ثانی شما چرا اينقدر داغ می کنی؟ سکته می کنی خدا نکرده .........!
    بابا یه خورده با هم مهربون باشید تو رو خدا.

نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله به قول دوستمون بیا تا قدر یکدیگر بدانیم

ویرایش توسط hero : 2006-06-17 در ساعت 08:27 PM

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

قرار دادن عكس در مطالب