نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 7سپاس
  • 2 توسط mirbod
  • 5 توسط aryagohar

موضوع: ایا برای مهاجرت مدرک تحصیلی الزامیست؟؟

نام حقيقي: kazem

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1

ایا برای مهاجرت مدرک تحصیلی الزامیست؟؟

سلام دوستان...
    من 18 سالمه مدرکم دیپلمه و علاقه زیادی به شبکه و سیسکو دارم میخوام برم خدمت بیام ی 3 سالی در صورت نیاز بیشتر کار کنم در همین حین سرتیفیکت ccna و ccnp رو بگیرم.
    هدفم مهاجرت هستش میخوام بدونم برای مهاجرت حالا علاوه بر ایلتس و تخصص که من سیسکو رو خواهم داشت تا چه حد مدرک دانشگاهی اهمیت داره؟؟با دیپلم اونم من که تازه مکانیکه میتونم توی اروپا یا ترجیها امریکا شاغل بشم؟؟
    پیشاپیش بسیار سپاس گذارم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: M

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    27
    دوست عزیز بحث مهاجرت که پیش میاد اصولا کشورهای مثل استرالیا و کانادا تو ذهن ادم میاد و این کشورها هم بر اساس مهارت و تجربه کاری مهاجر قبول میکنن و شما باید یه حداقل امتیازی برای اینکه بتونین کاراتون بکنین داشته باشین
    که این امتیازها از قسمت های مختلفی تشکیل شده از جمله سن ُ مدرک تحصیلی سابقه کاری و ......
    در حال حاضر شما فقط امتیاز سن و دارین وبقیه رو باید روش کار کنین .
    در مورد کشورهای اروپایی که خوداشون الان مشکل دارن و رفتن اونجا سادتره ولی مشکل اینکه که کار نیست و باید شما خرح کنی
    کشوری هم که مثل امریکا داستان خودشو داره و مهاجر به این راحتیا قبول نمیکنه
    البته اگه پول داشته باشین که در همه جا به روت بازه
    شاد باشی

sayrus2010 و kazem zp سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    سلام به همه دوستان قدیمی
    شاید تعداد کمی منو به یاد داشته باشید، 7 سالی هست که ترک وطن کردم و همین موضوع باعث شده که نتونم به اینحا سر بزنم. به هر حال می خام قصه رو کوتان کنم . بعد از 5 سال کار کردن با یکی از بزرگترین پارتنر های سیسکو تو استرالیا و به قول اینوری ها APJ ( Asia-Pacific & Japan) d به فکر افتادم تا خودم شروع بکار کنم و بد نبود به لطف خدا - شرکت Hyundai Motor استرالیا رو تونستم تو سال اول به عتوان یکی از کلاینتهام بگیرم و فکر کنم تنها کسی بودم که بهشون تا حالا Mikrotik فروخته :دی
    بهر صورت، دیدم صحبت از مهاجرت هست خواستم بگم اگه کسی سوالی داره من تا جایی که بتونم کمک می کنم، جدیدا با یه آقایی فامیل که نمی شه گفت باجناق شدیم ایشون افسر اداره مهاجرت استرالیا هستن و کم و بیش سوالات دوستان رو منتقل می کنم و جواب رو بهشون می رسونم. اگه سوالی بود لطفا به ایمیل arya{@}outlook.com.au یه پیام بدید تا براتون مشخصات تماس خودم رو بفرستم.
    البته ایمیل بالا آی دی اسکایپ بنده هم هست ولی اگه دوستان تمایل به تماس داشتن لطفا تفاوت ساعت رو در نظر بگیرن من از ساعت 6 تا 12 ظهر ایران تو تابستون و از 4 صبح تا 11 در فصل زمستون در خدمت هستم البته تا جایی که بتونم اونهم به علت درگیر بودن تو کار اصلی خودم که همون شبکه هست.

فقط دوستان لطف بفرمایند اگه توانایی گرفتن نمره آیلتس 6 رو ندارن فکر استرالیا یا کانادا رو از ذهنشون بیرون کنن چون این یکی دست هیچ کس نیست و لازمه شروع کاره،
    موفق و موید باشید

M-r-r، Reza.D، halvaei و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سلام برادر، خوبی ؟
    اوضاع براهه انشالله ؟
    قطعا زحمت خواهیــــم داد.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: mohsen khan

خواننده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    7
    سلام مهندس خیلی مخلصیم
    اقا مگه میشه شما رو یادمون نیاد کلی از شما یاد گرفتیم خیلی وقته سر نمیزنید به فروم
    براتون بهترنها رو ارزو دارم

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع