صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 24

موضوع: پيش نهاد اساس نامه انجمن

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4

پيش نهاد اساس نامه انجمن

دوستان و همکاران عزيز،
    انجمن شبکه در شکل جديد، همانند تمام مجموعه های انسانی، نياز به اساس نامه ای دارد که قواعد و قوانين حرکت و رفتار در آن را تعيين کند.
    برای تهيه اين اساس نامه نياز است که همه دوستان، نظرات خود را بيان کنند. اينکه چه مطالبی و چه قواعدی در آن نوشته شود و انشاء آن چگونه باشد.
    خواهش مندم همه دوستان گرامی نظرات و پيشنهادات خود را در اين مورد مطرح نمايند تا با هم در مورد آنها تبادل نظر کنيم و در نهايت اساس نامه ای داشته باشيم که بتواند ما را از خارج شدن از خط حرکت اصلی خود حفظ کند.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    84
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری شود.

عضو غیر فعال
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    من در ذيل پاره ايي از قوانين انجمن هاي فارسي را بدون هيچ دخل و تصرف اينجا درج ميكنم
    لازم به توضيح است بنده عرض كنم كه چندين قانون از قوانين اساسي كشور ما نيز از كشورهاي بيگانه وام گرفته شدو اينكه ما بعضي از قوانين را از جاهاي ديگر وام بگيريم خللي در استقلال ما وارد نمي شود

قانون شماره 1
    بازكردن ID تحت نامهاي سياسي و يا غير اخلاقي ، کلمات رکيک و يا نام افراد منفور از قبيل بن لادن، صدام، اثامه، هيتلر و... ، به هيچ عنوان مجاز نبوده و اكانت كاربر متخلف در اولين فرصت حذف خواهد شد. در صورت امکان نام كاربري را با واژه هاي انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد . همچنين توصيه ميشود از نامهاي فارسي به جاي نام هاي عربي استفاده کنيد

قانون شماره 2
    اين سايت براي بحث هاي علمي است ، بحث سياسي (و حتا اجتماعي) ممنوع است. در صورت عدم رعايت ، اكانت کاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد .

قانون شماره 3
    مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب مسئولين سايت نمي باشد.

قانون شماره 4
    يك موضوع را فقط در يك فوروم مطرح كنيد و چند بار در چند جاي مختلف اينكار را انجام ندهيد .

قانون شماره 5
    زبان رسمي اينجا فارسي است. لطفا پينگليش ننويسيد .

قانون شماره 6
    در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، از تبليغات تجاري خودتان و ديگران جدا خودداري نماييد. از قرار دادن فايل هاي فلش با صدا خودداري کنيد .

قانون شماره 7
    با توجه به شناسايي کابران از روي IP آنها ، لطفاً از ساخت بيشتر از يک ID در سايت خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک ID از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد.

قانون شماره 8
    لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

قانون شماره 9
    لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد.

قانون شماره 10
    از ارسال SPAM پرهيز كنيد. در غير اين صورت پس از يک بار اخطار ، اكانت آن كاربر در صورت لزوم حذف خواهد شد .

قانون شماره 11
    در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

توصيه شماره 1
    در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، بهتر است منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، نام وي را ذکر نماييد.

توصيه شماره 2
    حتمن پس از دريافت فايلها و ... از اين سايت ، آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

توصيه شماره 3
    هنگام ثبت نام از يك ID با نگارش انگليسي استفاده كنيد اين امر باعث هماهنگي بيشتر در فروم شده و همينطور تشابه اسمي ( يكي به فارسي و ديگري به انگليسي ) بوجود نميايد . (اگر بعد از ساخت نام کاربري به فارسي خواستيد اون رو به لاتين تبديل کنيد از ادمين درخواست کنيد.)

كل قوانين بالا را بدون كم كاست از انجمن فارس نقل كرده ام

با تشكر

آرش
    1/4/83

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    آقا هنگام دادن لينگ به پست يكي ديگه از آيدي فرد استفاده بشه و از نام حقيقي واسه پيامهاي خصوصي استفاده بشه.
    فكر كنم اينجوري سردر گمي تازه واردا كمتر هست
    مثلا كلي من گشتن تا فهميدم صادق خان (sdsl) كيه؟
    مثلا مي خوايم ارجا بديم به پست فلاني بهره بگيم منم با نظر كوروش موافقم اينجوري بهتره تا بگم منم با نظر محمد موافقم
    چون كاربر جديد با افراد اينجا آشنايي ندارن
    حالا بدو بگرد محمد كيه و چي گفته كه اين فرد با نظر اون موافق هست
    ميشه ازش به عنوان يه قانون براي نوشتن پستها ياد كرد

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

nkm
    nkm آنلاین نیست.

نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    اقا من يكي يكي يادم مياد
    هدف بالا بردن پست نيستا.....
    در مورد تبليغات به نظر من نمايش دادن يك لينك فكر نكنم مشكلي بشه
    چون يك مرجع واسه دسترسي به من هست
    ولي اگه رو لينك تبليغ كنم كه بعله فلان و ... اين تبليغ هست و بايد براي حفظ اينجا بايد جلوش گرفته بشه

نكته بعدي نشانه يا همون Avatar هست، بايد يه قانون براي حداكثر طول و عرض و حجم اون باشه كه اول سرعت مرور و باز شدن صفحه پايين نياد و بعد صفحه بندي سايت به هم نخوره
    مثلا اگر يكي از دوستان نشانه اش بزرگتر از بهناي در نظر گرفته شده باشده صفحه يه نماي زيكزاكي پيدا ميكنه كه اين يه كم سنگين هست، همينطور در امضا

نكته ديگه مدير اينجا نميتونه تك تك پستها رو چك و اصلاح كنه، ما هم خالي از اشكال نيستيم
    اگه جايي غلطي ديدين به نويسنده اون تذكر بدين
    مثلا من يه جا اسپم و اسمپ رو اشتباه لپي غلط نوشته بودم كه جناب آرياگوهر تذكر دادن، منم درستش كردم

اگه بشه به عنوان يك خواهش قرارداد، درخواست از طرف ما در هنگام ثبت كاربر ارائه بشه فكر كنم بد نباشه

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من با اجازه رضا آريا گوهر، نوشته های نا مرتبط خودم و ايشان را حذف کردم تا بتوانيم در مورد اساسنامه بحث خود را ادامه دهيم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ظاهرا دوستان ديگر قصد شرکت در اين بحث را ندارند.
    و اما ادامه ماجرا:
    فکر ميکنم بهتر است از ساختار قوانين انجمنهای فارسی که آقای آرش ذکر کردند بهره گيری کنيم و بسته به شرايط و نيازهای خودمان در آن تغييراتی انجام دهيم.
    نظر شما چيست؟
    از دوستان خواهش ميکنم نکاتی که به ذهنشان ميرسد را يادآوری کنند که بتوانيم هر چه زود تر به يک جمع بندی مناسب دست پيدا کنيم.

nkm
    nkm آنلاین نیست.

نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    من موافقم
    چه عيبي داره از تجربيات ديگران استفاده كنيم

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    من با اجازه رضا آريا گوهر، نوشته های نا مرتبط خودم و ايشان را حذف کردم تا بتوانيم در مورد اساسنامه بحث خود را ادامه دهيم.
    آقا اقلا لينكش رو نگه مي داشتي .

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ببخشيد رضا جان،
    شرمنده ام

من هم اين قوانين رو از همون سايت انجمنهای فارسی بدون هيچ دخل و تصرفی منتقل ميکنم.

با اينكه صاحبان سايت و مديران و مسئولان قابليت پاك كردن يا تغيير دادن هر موضوعي را دارند، چك كردن تمام پست ها امري غيرممكن است. بنا بر اين شما مي بايست در جريان باشيد كه مسئوليت هر نوشته‌اي مستقيما به نويسنده آن مربوط ميشود ، نه به صاحبان يا مديران سايت و هيچ مسوليتي مورد قبول واقع نميشود ! شما موافق هستيد كه هيچ وقت پست هايي از قبيل : دشنام . فحش‌‌ ، زشت و ناپسند ، ركيك و مبتذل ، بدگويانه و افترا آميز، منفور و تهديد آميز ، درزمينه جنسي و سكس و يا هرگونه چيزي كه برخلاف قانون باشد. انجام دادن هركدام از اين قبيل كارها برابر است با محروميت سريع و ابدي از كل سايت ميشود (‌و همينطور تامين كننده اينترنت شما نيز در جريان قرار خواهد گرفت ). آدرس اينترنتي شما (آي-پي) نيز در تمامي پست هاي شما براي سهولت تحت تعقيب قرار دادن شما ذخيره ميشود . شما همچنين موافق هستيد كه رييس سايت ، مديران و مسولان سايت ميتوانند در هرزمان كه صلاح ديدند، هرموضوعي را در هر زماني پاك، تصحيح يا جابه جا و يا ببندند. به عنوان يك كاربر تمامي اطلاعات گرفته شده از شما داخل بانك اطلاعاتي ما ذخيره ميشود. درحالي كه اطلاعات شما به هيچ وجه بدون اجازه شما و يا مسولان سايت در اختيار كسي قرار نميگيرد ، ما هيچ گونه مسوليتي در قبال فعاليت هاي دزدي نخواهيم كرد ! در سيستم اين كلوپ ، ما از كوكي براي ذخيره اطلاعات استفاده ميكنيم اما اين كوكي ها به هيچ وجه شامل اطلاعات ذكر شده از طرف شما نيست و براي سهولت در نگاه كردن سايت ميباشد. پست الكترونيكي ذكر شده نيز فقط براي تاييد ثبت نام شما و همچنين زمان فراموش كردن كلمه رمز شما مورد استفاده قرار ميگيرد. با كليك كردن برروي ثبت نام در پايين ، حد و حدود فعاليت شما و ما كه در بالا ذكر شد مشخص شده است.

نام حقيقي: روح الله هروی نژاد

عضو عادی شناسه تصویری black_jack_of_black_city
    نوشته
    3,805
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من فكر ميكنم توي امضا اسم حقيقي خودمون رو بنويسيم بهتر باشه

چون اين اولين پست من اينجا هست به همتون سلام و خسته نباشيد ميگم

و يه چيز ديگه يه كلاس باحال شبكه اينجا بذاريم

نام حقيقي: داور پیرعلیلو

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    با توجه به مطالب بالا نكته اي كه ميتوان روي آن تاكيد كرد نحوه عضو شدن هستش كه به نظر مي رسدشرايط خاصي را بايستي داشته باشد اينكه كي و با چه شرايطي عضو ميشود و جايگاه او بعد از عضويت و در ادامه فعاليت چه مي تواند باشد بايد مد نظر قرار داده شود و در نهايت ارتقا سطح علمي و كيفي مجموعه تامين شده و به طرف e-learning حركت كند كه اين همكاري دوستان را مي طلبد و التزام پايبندي به يك سري اصول و قوانين تخصصي مجموعه را به اثبات مي رساند.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    پيشنهاد استفاده از اسم حقيقی پيشنهاد خوبيه. آرش هم پيش از اين پيشنهاد داده بود.

davar جان در مورد نحوه عضو شدن ميشه بيشتر توضيح بدی تا بهتر متوجه منظورت بشيم ؟

نام حقيقي: روح الله هروی نژاد

عضو عادی شناسه تصویری black_jack_of_black_city
    نوشته
    3,805
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ولي من فكر ميكنم عضويت زياد گير بهش داده نشه

بذارن همه استفاده كنند

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آرش گفته بود که نيازی نيست که اجباری برای ذکر نام حقيقی در بين باشه . . .
    اين بيشتر حالت يک درخواست دوستانه رو داره و احتمالا با استقبال دوستان مواجه ميشه

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

رضا آریا گوهر

داور پیرعلیلو

برچسب برای این موضوع