صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: ادامه تحصیل برای ارشد شبکه یا به دنبال مدارک تخصصی شبکه بعد از لیسانس ؟؟!!

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    خیلی ممنون دوست خوبم به نظرت بعد ارشد و مدارک تخصصی(ccnp ccna mcitp) کارم تضمینی هست ؟ و حقوقم بالای 2 تومن میشه ؟
    بستگی به خودتون داره ، تضمین کسی نمیتونه بده

kami1234 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کامبیز

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست خوبم به نظرت بعد ارشد و مدارک تخصصی(ccnp ccna mcitp) کارم تضمینی هست ؟ و حقوقم بالای 2 تومن میشه ؟
    بستگی به خودتون داره ، تضمین کسی نمیتونه بده
    خوب یه میانگین بگین .. مثلا استخدام یه شرکت دولتی مثل شرکت نفت

نام حقيقي: M12

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    32
    [QUOTE=amirkhatam;429343]بستگی به خودتون داره ، تضمین کسی نمیتونه بده[/QUOTE
    مهندس جان میشه واضح تر بگین که چجوری بستگی یه خودمون داره؟ مثلا منی که مدرک کارشناسی دارم و دوره های مایکروسافت و سیسکو رو گذرونده ام دانشش رو هم در سطح خوبی بلدم ولی اصلا تجربه و سابقه ای ندارم باید چیکار کنم از کجا شروع کنم شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی اصلا به یه شخص فاقد تجربه اطمینان میکنن من بیشتر نگران ورودم به بازارکار هستم اگه یکی دوسال تجربه کسب کنم مطمئنا از اون به بعد دیگه خودمو بیدا خواهم کرد و یه سوال دیگه اینکه الان مبلغ دو میلیون برای یه فرد با یکی دو سال سابقه حقوق بالا محسوب میشه یا کم؟

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    دوست عزیز ، من با یک Network+ و وقتی که دوم دبیرستان بودم وارد بحث کار شبکه شدم ، خوشبختانه به خاطر نیاز مالی نبود* و یادمه تا وقتی رسیدم پیش دانشگاهی ، چند تا مدرسه و شرکت رو شبکه کرده بودم ، خیلی ساده ، البته بگم همون موقع کانفیگ سیسکو هم بلد بودم ، بعدش هم که مدرک هارو گرفتم ، خوب پروژه های بهتری میگرفتم ، از طریق شرکت ها ، هیچ جا هم پا بند نشدم ، از این شرکت به اون شرکت ، به صورت پروژه ای دیگه ، با همشون هم همین الان دارم ادامه میدم !
    این که میگم به خود شما بستگی داره همینه . خیلی هارو میشناسم ، از من بزرگتر و بلد تر هستن اما تا حالا سر جمع 10 میلیون از شبکه در نیاوردن ، و خیلی ها هم از من کوچک تر و فعال تر !!!
    این که فکر کنی با داشتن چند تا مدرک دیگه حقوق ثابتت فیکس میشه ، اشتباهه ( به نظر من ) .

*این که گفتم خوشبختانه به خاطر نیاز مال نبود ، خیلی ها شبکه رو انتخاب میکنن ، چون فکر میکنن خیلی پول توشه ، اما نمیدونن پول تو چیزیه که عاشقش باشی ، حتی نصب ویندوز !! من هم چون فقط شبکه دوست داشتم میرفتم تو شرکت ها و مدرسه ها ، و اگر هزینه کاری که میکردم 1 تومان بود ( مثال) من 0.5 تومان میگرفتم ، نه به خاطر تجربم ، به خاطر سنم !!!! و همین شد که وقتی درست و حسابی وارد بازار کار شدم ، یک رزومه تپل داشتم و هرکی میدید اولین سوالی که میکرد این بود که ، این ها رو کـــــــــــــــی گرفتی !!!!

Microcisco و kami1234 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط kami1234 نمایش پست ها
    من دانشجوی کارشناسی نرم دانشگاه شیراز هستم . علاقه زیادی به شبکه دارم و موندم بعد لیسانس برم دنبال مدارک تخصصی شبکه یا برای ارشد بخونم و بعد قبولی ارشد در کنار آن کلاسای شبکه رو بگذرونم .
    به نظر خودم حالت دوم بهتره اما راستش از درس و دانشگاه خسته شدم . به نظر شما می ارزه دو سه سال وقتمو برا ارشد بزارم ؟؟(منظورم از نظر بازار کار و درآمده )
    دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنین.
    ارشد خوندن با علاقه به شبکه ی کاری فرق زیادی داره، مقطع ارشد بیشتر تحقیقات هست و کارهای پژوهشی. اگر به شبکه به عنوان حرفه و فن کاری علاقه داری من فکر می کنم نباید به دنبال ارشد بروی چون متفاوت خواهی یافت.

پایه، لیسانس است. با لیسانس همه کار می توان کرد. ولی اگر کسی به تحقیقات علاقه داشته باشد و بخواهد و بتواند مرزهای دانش در رشته خود را گسترش دهد می تواند ارشد بخواند یا مقاطع بالاتر، که اساس کار، پژوهش هست. دیگر مثل دوره لیسانس تنها درس خواندن و پاس کردن اونها نیست. بلکه تحقیق، ارائه سمینار، پایان نامه... هست. حالا بستگی به خواست خودتون داره.

ویرایش توسط mhd-tanha : 2014-05-13 در ساعت 12:46 AM

نام حقيقي: باقری

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    14
    ای بابا گذشت اون زمانی که ارشد تحقیق و سمینار بود وقتی میری دانشگاه دولتی چیزی به اسم دانشجویان پردیس می بینی که انصافا یکی از یکی چت تر بعد می بینی اینم ارشد فلان دانشگاه معتبر رو میگیره تو هم دهنت صاف میشه میگیری و فرقی هم با هم مدارکتون نداره
    چه حسی پیدا میکنی؟ تحقیق کجا بود تموم شد رفت

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    13
    درسته اینطوریه، ولی اگه بخوای ارشده واقعی بخونی اینجوریه دیگه! حالا دیگه شرایط فرق کرده ارشدها قلابی شده و پایان نامه هم هیچ کس خودش کار نمی کنه کاملا درسته حرفش، که به نظرم ارزش نداره اصلا مدرک هم نخواستیم ...

نام حقيقي: بهرام

عضو عادی شناسه تصویری b3hrad
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط kami1234 نمایش پست ها
    این جمله رو که خوندم حیفم اومد جواب ندم شبکه یه جورایی اخر نداره شما هرچی یاد میگیری میبینی بازم کمه ... ccnp هم همچین مدرک بالایی نیست وقتی با یه شبکه بزرگ بخوای سروکله بزنی CCIE هم کم میاره ccnp که جای خود ... سعی کن رو یه مبحث تمرکز کنی و بقیه رو در حد رفع نیاز یاد بگیری

kami1234 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad-23 نمایش پست ها