نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 17سپاس
  • 1 توسط netnetnet
  • 5 توسط Hakimi
  • 1 توسط netnetnet
  • 10 توسط Hakimi

موضوع: شرح وظایف اعضای ویژه ؟

نام حقيقي: مهدی غفاری

عضو عادی شناسه تصویری netnetnet
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    199
    سپاسگزاری کرده
    93

شرح وظایف اعضای ویژه ؟

جناب آقای مدیریت انجمن دامت برکاته
    با سلام و عرض ادب
    همانطور که مستاحضر هستید اعضای عادی نسبت به انجمن وظایف و دستورالعلی دارند که همه موظف به رعایت آن هستند.
    لطفا در صورت امکان وظایف و شرح عملکرد اعضای ویژه را هم در اختیار اعضای دیگر قرار دهید تا خدای نکرده نسبت به این دوستان بیشتر از دستورالعمل چارت انجمنی آنها توقعی نداشته باشیم.
    با نشکر فراوان

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط netnetnet : 2014-04-21 در ساعت 09:43 AM
    mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    این انجمن بر اساس حضور آزاد و قانونمند اعضاء‌ شکل گرفته است. همه اعضاء‌ در چهارچوب قوانین انجمن به فعالیت می‌پردازند. هیچ وظیفه‌ای بر عهده اعضاء‌ عادی و اعضاء ویژه نیست. اگر کسی به انتشار دانش یا به اشتراک گذاشتن تجربیاتش می‌پردازد براساس لطف و علاقه شخصی است و از این بابت هیچ وظیفه‌ای بر عهده هیچ کس گذاشته نشده است و در نتیجه هیچ توقعی هم نمی‌تواند وجود داشته باشد. (و یادمان باشد لطف مکرر تبدیل به حق مسلم نشود.)
    تنها برای حفظ نظم و حفظ تمامیت انجمن و حرکت در مسیر اهداف انجمن قوانینی وضع شده و از همه کاربران خواسته شده که به این قوانین پایبند باشند.

اعضاء‌ ویژه گروهی از اعضاء‌ انجمن هستند که در طول زمان سطح متفاوتی از نوع فعالیت و حضورشان را به نمایش گذاشته‌اند و در نتیجه در دسته بندی خاصی قرار گرفته‌اند. این اعضاء‌ در انجمن بخش ویژه‌ای دارند و در آن بخش با هم به تبادل نظر اختصاصی در مورد مسائل مختلف فنی و غیر فنی می‌پردازند.

امیدوارم درست متوجه پرسش شما شده باشم. اگر ابهامی بود در خدمتم.

M-r-r، mehrzadmo، netnetnet و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    سپاس آقای حکیمی
    فقط آیا معیارها و پارامترهای دقیقی برای تبدیل شدن به عضو ویژه وجود داره؟ یا صرفا بنا به تشخیص شما کسی عضو ویژه میشه؟

نام حقيقي: مهدی غفاری

عضو عادی شناسه تصویری netnetnet
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    199
    سپاسگزاری کرده
    93
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها
    سلام
    این انجمن بر اساس حضور آزاد و قانونمند اعضاء‌ شکل گرفته است. همه اعضاء‌ در چهارچوب قوانین انجمن به فعالیت می‌پردازند. هیچ وظیفه‌ای بر عهده اعضاء‌ عادی و اعضاء ویژه نیست. اگر کسی به انتشار دانش یا به اشتراک گذاشتن تجربیاتش می‌پردازد براساس لطف و علاقه شخصی است و از این بابت هیچ وظیفه‌ای بر عهده هیچ کس گذاشته نشده است و در نتیجه هیچ توقعی هم نمی‌تواند وجود داشته باشد. (و یادمان باشد لطف مکرر تبدیل به حق مسلم نشود.)
    تنها برای حفظ نظم و حفظ تمامیت انجمن و حرکت در مسیر اهداف انجمن قوانینی وضع شده و از همه کاربران خواسته شده که به این قوانین پایبند باشند.

اعضاء‌ ویژه گروهی از اعضاء‌ انجمن هستند که در طول زمان سطح متفاوتی از نوع فعالیت و حضورشان را به نمایش گذاشته‌اند و در نتیجه در دسته بندی خاصی قرار گرفته‌اند. این اعضاء‌ در انجمن بخش ویژه‌ای دارند و در آن بخش با هم به تبادل نظر اختصاصی در مورد مسائل مختلف فنی و غیر فنی می‌پردازند.

امیدوارم درست متوجه پرسش شما شده باشم. اگر ابهامی بود در خدمتم.
    ضمن تشکر بابت پاسخگویی شفاف شما (البته من همیشه گفتم این منش پاسخگو بودن شما قابل تقدیره).
    دیده شده بعضا اعضای ویژه (البته به حق باید گفت اکثر دوستان ویژه واقعا زحمت میکشند برای پاسخگویی و از همه توان استفاده میکنند) به جای جواب دادن به سئوالات علمی با تمسخر به افراد تازه کار انجمن پاسخ میدهند و یا به صورت سلیقه ای جواب میدهند. (بالاخره چون از نظر علمی شاید بالاتر از دوستان دیگر باشند توقع بیشتر از دوستان میره که به سئوالات تخصصی جواب بدهند).
    ولی خوب با توجه به صحبت شما باید گفت :
    کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من
    مرحمت عالی زیاد باد.

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad-23 نمایش پست ها
    سپاس آقای حکیمی
    فقط آیا معیارها و پارامترهای دقیقی برای تبدیل شدن به عضو ویژه وجود داره؟ یا صرفا بنا به تشخیص شما کسی عضو ویژه میشه؟
    خط کش دقیقی برای این موضوع وجود ندارد. معمول و رسم بر این است که اعضاء ویژه دیگران را پیشنهاد می‌دهند و برای مدتی آن فرد با دقت بیشتری تحت نظر قرار می‌گیرد و اگر با معیارهای گروه ویژه همخوانی داشت به گروه ویژه اضافه می‌شود. معمولا افرادی که فعالیت ویژه دارند کم کم شناخته می‌شوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط netnetnet نمایش پست ها
    ضمن تشکر بابت پاسخگویی شفاف شما (البته من همیشه گفتم این منش پاسخگو بودن شما قابل تقدیره).
    دیده شده بعضا اعضای ویژه (البته به حق باید گفت اکثر دوستان ویژه واقعا زحمت میکشند برای پاسخگویی و از همه توان استفاده میکنند) به جای جواب دادن به سئوالات علمی با تمسخر به افراد تازه کار انجمن پاسخ میدهند و یا به صورت سلیقه ای جواب میدهند. (بالاخره چون از نظر علمی شاید بالاتر از دوستان دیگر باشند توقع بیشتر از دوستان میره که به سئوالات تخصصی جواب بدهند).
    ولی خوب با توجه به صحبت شما باید گفت :
    کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من
    مرحمت عالی زیاد باد.
    موردی که شما اشاره کردید از هیچ کس پذیرفتنی نیست و بعید می‌دانم کسی با تمسخر به دیگران پاسخ بدهد. شاید کسی در لحظه‌ای با عجله به پرسشی پاسخ بدهد و در نتیجه به نظر برسد پاسخ خوبی نبوده. این مورد برای خود من هم پیش آمده. ولی حتما قصد و غرضی در کار نیست.
    در مجموع انتظار اینه که پاسخ‌هایی که از اعضاء ویژه دریافت می‌شه ویژه باشه و در بیشتر موارد هم همینطور هست.

M-r-r، darklove، mehrzadmo و 7 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع