نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 14سپاس
  • 11 توسط Hakimi
  • 1 توسط taghikarim
  • 1 توسط nahvi18
  • 1 توسط kavehashoori

موضوع: انتقاد به پرسش‌های زمان عضویت در انجمن

نام حقيقي: ahmadreza

عضو عادی شناسه تصویری ahmadrezan
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78

انتقاد به پرسش‌های زمان عضویت در انجمن

با سلام

من یه انتقاد به انجمن داشتم. چرا این قدر ثبت نام توی این انجمن سخته.سوال هایی که در هنگام ثبت نام میپرسین واقعا سخته
    لطفا از کپچا های استاندار استفاده کنید یا حداقل یه راهنمایی در باره حروف و کاراکتر های جواب سوال بدید

در کل سوالات خیلی تخصصی هست اصلا تخصصی هم نباشه چون طرف نمی دونه جواب باید فارسی باشه یا انگلیسی یا عدد یا چند حرفی

خیلی سردرگم کننده هستش

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    سوالاتی که در لحظه ثبت نام پرسیده‌ می‌شوند از پایه‌ای ترین مفاهیم مربوط به شبکه است و اگر کسی با مفاهیم این حوزه آشنایی داشته باشد، حتی اگر پاسخ سوال را در ذهن نداشته باشد، با جستجوی ساده‌ای می‌تواند پاسخ را بیابد.

هدف از این پرسش‌ها، تنها جلوگیری از حمله روبات‌ها نیست. بلکه با این کار از عضویت افراد عام و غیر متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه نیز تا حد قابل قبولی جلوگیری می‌شود.

در مورد پاسخ‌ها هم نگرانی وجود ندارد. سیستم همه انواع پاسخ‌هایی که می‌توان به یک پرسش ارائه داد را می‌شناسد. پاسخ درست به هر صورت ممکن شامل عددی یا با حروف، با حروف کوچک یا بزرگ و چه به صورت عبارت کامل و یا به صورت اختصاری پذیرفته می‌شود.

چند سالی است که از این شیوه برای فیلتر کردن ورود افراد به انجمن استفاده کرده‌ایم و نتیجه مثبتی به دست آمده است. برای نمونه دیگر شاهد حضور افراد خانه داری نیستیم که به دنبال راه‌های افزایش حجم دانلود اینترنت خانگی شان باشند.

mehrzadmo، EVERAL، greatcyrus و 8 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    جناب حکیمی به این تاپیک عنایت می فرمائید ؟

nahvi18 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    من اصلا موافق با شما نیستم...یک سری از سوال ها اینقدر خواص و کم یابه که یافتنش توی اینترنت خیلی سخته مثلا من برای عضویت توی این انجمن

مجبور شدم یه فیلم اموزشی و یک فایل متنی رو دانلود کنم تا تازه اون سوال امنیتی رو جواب بدم

یعنی این همه سایتی که از کپچا های معتبر یا همین کپچافا ایرانی استفاده می کنن باز هم مشکل امنیتی و روبات دارن؟؟

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezan نمایش پست ها
    یعنی این همه سایتی که از کپچا های معتبر یا همین کپچافا ایرانی استفاده می کنن باز هم مشکل امنیتی و روبات دارن؟؟
    جناب حکیمی فرمودن هدف از این نوع کپچا فقط جلوگیری از ورود ربات نیست!

چند سالی است که از این شیوه برای فیلتر کردن ورود افراد به انجمن استفاده کرده‌ایم و نتیجه مثبتی به دست آمده است. برای نمونه دیگر شاهد حضور افراد خانه داری نیستیم که به دنبال راه‌های افزایش حجم دانلود اینترنت خانگی شان باشند.

نام حقيقي: مهدی غفاری

عضو عادی شناسه تصویری netnetnet
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    199
    سپاسگزاری کرده
    93

مجبور شدم یه فیلم اموزشی و یک فایل متنی رو دانلود کنم تا تازه اون سوال امنیتی رو جواب بدم
    هاهاهاهاهاهاهاها جالب یود

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها

با اینکار موافقم..
    من یه پیج تخصصی تو ف.ب درست کردم و اولش اپن بود، طرف میومد وسط بحث تخصصی شعر میذاشت..! یه مدت گذشت هرچی خاهش و التماس که دوستان این چیزا جاش رو تایم لاین خودتون یا انجمنایی که برا فان و خنده هستند نه اینجا ..! افاغه نکرد. مجبور شدم غ متخصص ها که البته از دوستان هم بودن بندازمشون بیرون و عضویت رو ،رو حالت درخاست گذاشتم ...

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    به هر حال هر انجمنی سیاستهای خواص خودش رو داره
    مثلا بعضی از انجمن ها وقتی عضو هستید اگر مطلبی رو پاسخ بدید بعد از اینکه به تایید
    مدیریت برسه توی انجمن قرار میگیره و بعد از اینکه تعداد پستهاتون بره بالا این محدودیت برداشته میشه

netnetnet سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    من اصلا موافق با شما نیستم...یک سری از سوال ها اینقدر خواص و کم یابه که یافتنش توی اینترنت خیلی سخته مثلا من برای عضویت توی این انجمن

دوست عزیز فکر نمیکنی دانلود کردن اون فیلم و دیدن به طور دقیق باعث شد شما چیزهای جدید یاد بگیری و با سرچ کردن دقیق آشنایی بیشتری پیدا کنی . ؟
    یکی از دلایل سوالات این هستش که دوستان آمادگی سرچ جستجو و خود آموزی رو پیدا کنن

تا مثلا از ایجاد تاپیکهای مشابه در تعداد بالا نشن

قبلا داشتیم در مواردی که در همین چندتایی که در صفحه اصلی نشون میده 4, 5 تا موضوع دقیقا مضمون یکسان داشتن اما بجای سرچ دوستان راحت ترین کار رو انجام دادن و یه موضوع جدید ایجاد کردن اینجوری پراکندگی زیادی در فروم بوجود میاد

و از شما ممنون که زحمت سرچ رو کشیدید .

امیدوارم در همه مراحل همینگونه پیگیر باشید

ahmadrezan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست عزیز ممنون از جوابتون اما بازم کار خوبی نیست که سوال امنیتی این قدر سخت باشه من فقط توی این انجمن اومدم تا از مطالب اموزشی استفاده کنمپس فک کنم اگر دانلود فایل ها رو بدون ثبت نام و ورود به انجمن باز بزارید خیلی بهتره چون اکثر دوستان گفتن که افراد بی تجربه و علاف میان وسط بحث رو خراب می کننلطفا دانلود را باز بگذارید

- - - ادامه - - -

والا من از بحث دوستان فهمیدم که اصلا صلاح نیست که این پرسش ها رو عوض کنن پس این دانلود کردن رو برای مهمانان ازاد کنید این که دیگه مشکلی نداره

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    این دیگه بر میگرده به سیاستهای مدیریت گروه برای باز گذاشتم دانلودها

نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    78
    من به سیاست های سایت کار ندارم اگ این انجمن برای عموم افراد هستش وهمه حق استفاده از اون رو دارن لطفا یه تجدید نظر بکنی در غیر این صورت حق با شماست

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع