صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 از مجموع 36

موضوع: معرفی و استخدام نیروی پشتیبان شبکه

نام حقيقي: rasool taheri

عضو عادی
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    115
    موافقم

نام حقيقي: بهرام

عضو عادی شناسه تصویری b3hrad
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    73
    موافقم

نام حقيقي: babak

عضو عادی
    نوشته
    282
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    79
    موافقم.

نام حقيقي: masoud

عضو عادی شناسه تصویری masoud_X2
    نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    موافقم

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    یه بحثی چند وقت پیش اینجا شد در مورد باز شدن بازارچه،‌ من اونجا نظرم رو دادم و گفتم شخصاً موافق نیستم چون هزار تا دلیل هست که بازارچه ایجاد تشنج میکنه توی یک انجمن و اینقدر میتونه بانی ِ شر بشه که به اون یه دونه خیرش نمیارزه

توی این مورد به نظر من خیلی کمتر به نظر میرسه که این قضیه بخواد بانی شر بشه، ولی برای اینکه بخواد بانی ِ خیر هم بشه، خیلی کار خاصی نباید انجام بشه ! نهایت یه چندتا تغییر مختصر در قوانین انجمن و استفاده از یکی دوتا امکانات این vBulliten

این قضیه 2 جنبه داره.
    یکی برای کسی که داره دنبال کار میگرده
    یکی جنبه هم برای کسی که داره دنبال کارمند، همکار یا تیم انجام پروژه میگرده

کسی که دنبال کار بگرده باید یه جایی باشه که مثلاً‌ رزومه از خودش بنویسه. که خب این کار، توی این انجمن یه کار بی‌مزه و خنده‌داریه! چون رزومه هر کس، پُست‌هاییه که داره اینجا میزنه
    یکی بیاد اینجا، یک دو روز بچره و چهار تا پُست از این و اون ببینه،‌ خیلی راحت میفهمه که چه کسی، چند مرده حلاجه و چه توانمندی‌هایی داره!
    مثلاً اینجا مشخصه که کیا میکروتیک کار هستن، با توجه به جواب‌هاشون معلومه که هر کدوم چند مرده حلاجن و کی چقدر اینکاره تره !

حالا یه نفر با 1 پُست بیاد بگه که من جد و آبادم میکروتیک کار بودن و اصلاً‌ میکروتیک رو بابابزرگه من درست کرده و این کار یه کارِ خونوادگیه، و من میکروتیکِ ناطق هستم‌ (!) ، کَسی اون رو به چیزی نمیگره!

و اینجا جنبه کسی که دنبال همکار و کارمند میگرده پیدا میشه!
    اونی که دنبال یه همچین کَسی میگرده، نمیاد که به یه آدم 1 پُستی با یه رزومه 20 صفحه‌ای نگاه کنه، چون این آدم‌ها توی وبسایت‌های دیگه بنگاه‌های کاریابی پُر هستن!
    این آدم میاد اینجا و آدم‌هایی که این پُست‌ها رو دارن رو ارزیابی میکنه و اگر دید کسی به کارش میاد،‌ میره سراغش ......

که فکر میکنم الان این اتفاق عملاً داره میافته، کسی دنبال کارمند باشه، همیشه میاد ملت رو خریدارانه نگاه میکنه و اگر شد به صورت پِخ با طرف ارتباط برقرار میکنه و اگر معامله‌شون شد، یه کارایی با هم میکنن....
    کسی هم که دنبال کار میگرده،‌ به هَــکذا‌!

نتیجه اینکه من فکر کنم بحث کار و کاریابی رو بشه به یک همچین صورتی اینجا ردیف کرد که هم مُشکلی برای انجمن پیش نیاره، و مدیرها و کاربرها درگیرش نشن، و هم اون چهار نفری که دنبال کار میگردن یا دنبال کارمند میگردن راحت‌تر به مقصدشون برسن،‌ یک همیچین تیپ کاری باید انجام بده :

1 - یه جایی، مثل پروفایل یا حتی توی امضای هر کس، یک چیزی باشه که نشون بده این طرف داره دنبال کار میگرده، یا آماده انجام پروژه هستش که خب اگر کسی دید و پسندید،‌ بدونه طرف منتظر خاستگاره !!!

2 - یه جایی باشه که کسایی دنبال کارمند یا همکار یا تیم انجام پروژه میگردن، اونجا اعلام کنن، و کسایی که علاقه‌مند بودن، درخواستشون رو به صورت پِخ بدن به طرف که مشکلی بوجود نیاد!

خوبی مورد اولی اینه که مثلاً کسی نیاد به یکی پِخ بزنه که میای با من کار کنی، و طرف بگه : ایـــش من شــــوهــ..... (ببخشید!) من کار دارم نمیتونم بیام!!!

خوبی مورد دوم هم اینه که بحث‌های نحوه و نوع همکاری و مثلاً قیمت دادن‌ها و اینا توی محیط خصوصی انجام میگیره ، چون اگر این قضیه پُشت درهای بسته انجام نشه، اگر خیری داشته باشه، مال طرفین معامله‌ست و اگر شری داشته باشه، مال انجمنه !!!!

من با این دلایل موافقم.اما به نظر من ، میشه یه کار بهتر و حرفه ای تر و بی درد سر تر کرد.میشه تو بخش مشخصات هر فرد که در کنار پستش نشون داده میشه (مثل نام حقیقی - تاریخ عضویت - محل سکونت و ...) دو تا گزینه اضافه کرد. یک گزینه اینکه کاربر از تو بخش تنظیمات مشخصاتش بتونه از بین مثلا 3 گزینه ی جویای کار ، جویای همکار ، کارآموز (یا حالا هر اسم دیگه ای که نشون دهنده این باشه که طرف چی میخواد) یک گزینه رو انتخاب کنه که تو این بخش مشخصات کنار پست هاش نشون داده بشه و یک گزینه دیگه هم با عنوان مثلا سطح علمی یا تجربه کاری یا یه همچین اسم هایی مثلا با انتخاب های تازه کار ، متوسط ، پیشرفته که اون هم تو این بخش مشخصات اضافه میشه.با این کار اگر کسی دنبال کار میگرده ، سطح علمی اش رو هم میزنه ، و بعد هرکس دنیال کسی برای همکاری میگرده ، وقتی تو مشخصات این فرد میبینه که جویای کار هست ، میتونه پست های طرف رو یه مرور بکنه و ببینه طرف چند مرده حلاجه ، و حالا بعدش هم با پخ با هم در ارتباط باشن.به نظر من اینجوری الکی هم انجمن به انحراف کشیده نمیشه با پست های تبلیغاتی و کلا دردسر کار کم میشه. ضمن اینکه اینجوری اون نتیجه ای که میخوایم رو هم میتونیم بگیریم.وگرنه به نظر من اونجوری که بچه ها بیان پست بزنن که ما دنبال کار هستیم ، یا بگن فلان جا نیروی کار میخواد ، به قول دوستان ، تو اینترنت و سایت های کاریابی پر هست و اینجور کارها اونجا انجام بشه بهتر هست.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    روزنامه همشهری بهتره
    اینجا بنظرم تمرکز آموزشیش از بین میره

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf43t56063-new.html

استخدام شبکه mcitpاستخدام نیروی شبکهپشتیبان شبکهکاریابی mcitpاستخدامي نيروي شبكهاستخدام در بخش شبکهاستخدام mcitpامیر خاتم پدرام شبکهامیر خاتم پدرام سیسکواستخدام پشتیبان شبکه mcitpاستخدام میکروتیک کاراستخدام نیروی mcitpاستخدام نیروی شبکه ccna ccnpنیرو شبکه پشتیبانیmcitpاستخدامتهرانکاریابی برای mcitp استخدام شبکه کار ccna ccnpاستخدام نیروی پشتیبانی شبکهامیر خاتم پدراماستخدامهای نیروی شبکه MSCEmcitpاستخداماستخدام شبکه کار mcitpاستخدام میکروتیکhttp:forum.persiannetworks.comf43t56063.html

برچسب برای این موضوع