صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 36

موضوع: معرفی و استخدام نیروی پشتیبان شبکه

نام حقيقي: ابراهیم

تازه وارد شناسه تصویری ebrahimnet
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed25 نمایش پست ها
    با دروود
    اگر همه کسانی که دنبال کار می گردند این مکان را تبدیل به موسسه کاریابی نکنند و کسانی ک کارمند نیاز دارند نیز!چون اساسا اینجا یک مکان آموزشی است و نه بازرگانی(هرچند باید بازدهیی مناسبی برای بازگشت هزینه داشته باشد)
    اگر امکان رهگیری باشد،اینگونه نباشد که امروز کابر X درخواستی را ثبت نماید اما این درخواست نادرست و دروغین باشد و همینگونه در مورد نیازمندان کار
    منم موافقم

نام حقيقي: kasra nasserifar

عضو عادی
    نوشته
    88
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    22
    من هم با امیر خاتم موافق هستم در بخش مشخص می تونیم مطالبی رو جهت کار اختصاصی معرفی کنیم که ماربرانی با تعداد حضور مشخص و پست های طبقه بندی شده و یا سپاس گذاری شده بتونن بعضی پست تجاری بزارن.
    من خودم یکی از منابع کسب اطلاعات همین تبلیغات تجاری هست. مانند تبلیغات مجله ها
    در کل کار خوبیه به شرط اینکه همه جا نباشه

نام حقيقي: علی

عضو عادی شناسه تصویری ASRCH
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    86
    سپاسگزاری کرده
    33
    نوشته های وبلاگ
    3
    موافقم

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    موافقم .

نام حقيقي: shahab

تازه وارد شناسه تصویری vahdatian
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    موافق هستم

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    مخالف.

این موضوع با عنوان و هدف این مکان متفاوت می باشد.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    این موضوع با عنوان و هدف این مکان متفاوت می باشد.
    ؟ دلیل منطقی تر دوست من بگو

کاملا هدفمنده ( اگر هدفمند اجرا شه )
    اون وقت یکی که دنبال شبکه کاره ، وقت و پولش دور ریخته نمیشه
    و اونی که شبکه میدونه اطلاعاتش خاک نمیخوره
    و اونی که شبکه نمیدونه میخواد با 4 تا PDF پروژه برداره ، میره دنبال کاره دیگه ، جو ما رو خراب نمیکنه !

بنده یک پروژه برداشتم چند روز پیش ( در حال اجرا ) نفر قبلی حدود 2500 متر کابل ، 22 سویچ ، 2 روتر سیسکو ،2 تا سرور HP یکی اینترنت یکی فایل سرور، 1 خط لیزد ، و ......
    استفاده کرده بود حالا من از اون 2500 متر کابل بیش از 1000 متر رو دور ریختم ، کلا 5 سویچ استفاده شد ، روتر ها به برق متصل شدن وکانفیگ شدن ، سویچ ها یکی شدن ، خط لیزد سر جاش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رئیس اون جا در به در دنبال شکایت از نفر قبلی هست ، چون سازمان کاملا دولتی هست ، هم اون بنده خدا اب شده رفته تو زمین هم اون شرکتی که اون رو معرفی کرده داره دست و پا میزنه که به شرکت ربطی نداره !!!!
    توی رک صحنه معادل بود با ماکارونی ، اکثر قطعات UnPack نشده بودن از جمله پچ پنل و کابل جمع کن و ..............................

خوب این درسته واقعا ؟ ؟ ؟ ؟
    این یکیش بود از این ها زیاده ! معمولا جاهایی که درخواست میاد برام برای شبکه ای که قبلا یکی کار کرده ، نمیرم ، چون همچین صحنه میبینم ، این جا هم اشتباه خودم بود به دلیل تازه ساز بودن ساختمان احتمال ندادم شبکه شده باشه قبل من ،

اها کابل ها از روی پشت بام و از تابلو های برق رد شده بودن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    کاملا موافقم

نام حقيقي: Jafar

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    12
    ببخشید آقای پدرام ، فقط من فلسفه ارتباط شبکه ای که شما کار کردین با این Page نفهمیدم ! منم مثل دوستمون با این کار مخالفم ، چون فروم جای تبلیغات نیست و شکل آموزشی خودشو از دست میدهد.
    بعد اگر که شما 1000 متر کابل اضافه آوردین دلیل بر این نشد که نفر قبل شما کارش اشتباه بوده .

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    ببخشید آقای پدرام ، فقط من فلسفه ارتباط شبکه ای که شما کار کردین با این Page نفهمیدم ! منم مثل دوستمون با این کار مخالفم ، چون فروم جای تبلیغات نیست و شکل آموزشی خودشو از دست میدهد.
    بعد اگر که شما 1000 متر کابل اضافه آوردین دلیل بر این نشد که نفر قبل شما کارش اشتباه بوده .
    اقای جعفر ، شما هم اگر با یک سری کابل بی سر و ته توی ترانک ها مواجه میشدی همین حرف رو میزدی ، کابل اومده بود تا مقصد نرسیده بود (حالا یا برش اشتباه یا اتمام باکس کابل(که بعید میدونم باکس خالی شده باشه ، اخه یک بار یا دو بار باکس خالی میشه نه 20 بار))، همان جا رها شده بود ، به جای اینکه یا کابل جای دیگر استفاده شود یا با یک کیستون و سوکت کابل اضافه کنند ! این دقیقا دلیل بر این هست که نفر قبل از کارش اشتباه بوده ! دقیقا کابل وسط کار رها شده بود !
    شما اگر این Page رو دوباره بخونید ، دوستان دلیل اوردن که موافق اند یا مخالف ،
    بنده دلیل موافقت رو با ذکر دلیل دوباره گفتم ، که این که دوستان شبکه کار اینجا معرفی شوند .....

کاملا هدفمنده ( اگر هدفمند اجرا شه )
    اون وقت یکی که دنبال شبکه کاره ، وقت و پولش دور ریخته نمیشه
    و اونی که شبکه میدونه اطلاعاتش خاک نمیخوره
    و اونی که شبکه نمیدونه میخواد با 4 تا PDF پروژه برداره ، میره دنبال کاره دیگه ، جو ما رو خراب نمیکنه !

...
    .....
    ........

judon3t سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Jafar

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    12
    آقا خوبه ، بر منکرش لعنت . ولی به قول خودتون اگر در راستای هدفمند بودن باشد ، که به وضوح میتوان گفت کنترلش تقریباً یک کار غیر عملی است.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    شخصا مخالف انجام این نوع درخواستها در انجمن هستم .
    با توجه به تجربه چند ساله در این انجمن :
    1- هیچ منفعتی برای انجمن ندارد . نه تجربه ای منتقل می گردد و نه بار علمی دارد .
    2- مبادی تبلیغات و بازاریابی بسیار زیادی در اینترنت و بازار وجود دارد که فقط در این زمینه کار می کنند . انتقال این درخواست ها و پیشنهاد ها به انجمن بار کاری کنترل مطالب را زیاد می کند و کنترل آن تقریبا غیر ممکن است .
    3- هیچ معیاری برای سنجش صحت ادعا ها و درخواست های استخدام و پیشنهاد کار وجود ندارد و انتقال آن به انجمن مسئولیت دارد .
    4- مطمئنا ادعای یک شخص در انجمن مبنی بر انجام بر کارهای فنی با برخورد و رقابت مواجه می شود که وجهه خوبی ندارد و کوچه بازاری است . و با اهداف انجمن مغایرت دارد .
    دوستانی که موافق یا مخالف این موضوع هستند لطفا در مورد دلیل تایید یا عدم تایید خود توضیح دهند . صرفا ابراز تایید کفایت نمی کند و باید دلایل خود را بیان نمایید

Hanif، mavrick، judon3t و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مصری پور

عضو عادی
    نوشته
    163
    سپاسگزاری شده
    146
    سپاسگزاری کرده
    50
    من موافقم
    چون خودم واقعا برای پیدا کردن کار شبکه مشکل داشتم چون نمی دونستم باید از کی و از کجا سراغ بگیرم.آخرش هم اون کاری که دوست داشتم گیرم نیومد! و تن به یه کار دیگه ولی تقربا مرتبط با شبکه دادم.اگه اینجا کسایی که نیرو میخان از هر شهری بیان بگند کار جالبی میشه حداقل اینه که بچه های اون شهر در جریان قرار میگیرند، رزومه ارسال می کنندو بقیه اش که حالا اوکی میشه یا نمیشه.
    هر کسی که مثلا میدونه فلان شرکت استخدام زده یا نیرو میخاد بیاد اینجا بگه.خیلی از موارد استخدامی رو اصلا ادم متوجه نمیشه.
    ولی فقط در حد این باشه که مشخصات نیروی درخواستی تاپیک زده بشه و ادرس یا ایمیل یا شماره تلفن اون شرکت متقاضی.

b3hrad سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    یه بحثی چند وقت پیش اینجا شد در مورد باز شدن بازارچه،‌ من اونجا نظرم رو دادم و گفتم شخصاً موافق نیستم چون هزار تا دلیل هست که بازارچه ایجاد تشنج میکنه توی یک انجمن و اینقدر میتونه بانی ِ شر بشه که به اون یه دونه خیرش نمیارزه

توی این مورد به نظر من خیلی کمتر به نظر میرسه که این قضیه بخواد بانی شر بشه، ولی برای اینکه بخواد بانی ِ خیر هم بشه، خیلی کار خاصی نباید انجام بشه ! نهایت یه چندتا تغییر مختصر در قوانین انجمن و استفاده از یکی دوتا امکانات این vBulliten

این قضیه 2 جنبه داره.
    یکی برای کسی که داره دنبال کار میگرده
    یکی جنبه هم برای کسی که داره دنبال کارمند، همکار یا تیم انجام پروژه میگرده

کسی که دنبال کار بگرده باید یه جایی باشه که مثلاً‌ رزومه از خودش بنویسه. که خب این کار، توی این انجمن یه کار بی‌مزه و خنده‌داریه! چون رزومه هر کس، پُست‌هاییه که داره اینجا میزنه
    یکی بیاد اینجا، یک دو روز بچره و چهار تا پُست از این و اون ببینه،‌ خیلی راحت میفهمه که چه کسی، چند مرده حلاجه و چه توانمندی‌هایی داره!
    مثلاً اینجا مشخصه که کیا میکروتیک کار هستن، با توجه به جواب‌هاشون معلومه که هر کدوم چند مرده حلاجن و کی چقدر اینکاره تره !

حالا یه نفر با 1 پُست بیاد بگه که من جد و آبادم میکروتیک کار بودن و اصلاً‌ میکروتیک رو بابابزرگه من درست کرده و این کار یه کارِ خونوادگیه، و من میکروتیکِ ناطق هستم‌ (!) ، کَسی اون رو به چیزی نمیگره!

و اینجا جنبه کسی که دنبال همکار و کارمند میگرده پیدا میشه!
    اونی که دنبال یه همچین کَسی میگرده، نمیاد که به یه آدم 1 پُستی با یه رزومه 20 صفحه‌ای نگاه کنه، چون این آدم‌ها توی وبسایت‌های دیگه بنگاه‌های کاریابی پُر هستن!
    این آدم میاد اینجا و آدم‌هایی که این پُست‌ها رو دارن رو ارزیابی میکنه و اگر دید کسی به کارش میاد،‌ میره سراغش ......

که فکر میکنم الان این اتفاق عملاً داره میافته، کسی دنبال کارمند باشه، همیشه میاد ملت رو خریدارانه نگاه میکنه و اگر شد به صورت پِخ با طرف ارتباط برقرار میکنه و اگر معامله‌شون شد، یه کارایی با هم میکنن....
    کسی هم که دنبال کار میگرده،‌ به هَــکذا‌!

نتیجه اینکه من فکر کنم بحث کار و کاریابی رو بشه به یک همچین صورتی اینجا ردیف کرد که هم مُشکلی برای انجمن پیش نیاره، و مدیرها و کاربرها درگیرش نشن، و هم اون چهار نفری که دنبال کار میگردن یا دنبال کارمند میگردن راحت‌تر به مقصدشون برسن،‌ یک همیچین تیپ کاری باید انجام بده :

1 - یه جایی، مثل پروفایل یا حتی توی امضای هر کس، یک چیزی باشه که نشون بده این طرف داره دنبال کار میگرده، یا آماده انجام پروژه هستش که خب اگر کسی دید و پسندید،‌ بدونه طرف منتظر خاستگاره !!!

2 - یه جایی باشه که کسایی دنبال کارمند یا همکار یا تیم انجام پروژه میگردن، اونجا اعلام کنن، و کسایی که علاقه‌مند بودن، درخواستشون رو به صورت پِخ بدن به طرف که مشکلی بوجود نیاد!

خوبی مورد اولی اینه که مثلاً کسی نیاد به یکی پِخ بزنه که میای با من کار کنی، و طرف بگه : ایـــش من شــــوهــ..... (ببخشید!) من کار دارم نمیتونم بیام!!!

خوبی مورد دوم هم اینه که بحث‌های نحوه و نوع همکاری و مثلاً قیمت دادن‌ها و اینا توی محیط خصوصی انجام میگیره ، چون اگر این قضیه پُشت درهای بسته انجام نشه، اگر خیری داشته باشه، مال طرفین معامله‌ست و اگر شری داشته باشه، مال انجمنه !!!!

ویرایش توسط hamed_mhk : 2012-12-03 در ساعت 01:50 AM
    fireboy007، judon3t و ahmad_it سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: roya noori

خواننده شناسه تصویری katrin
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    16
    سلام دوستان عزیز
    منم موافقم
    سال 88 من در ابتدای راه یادگیری شبکه بودم از طریق همین انجمن درخواست گذاشتم که هر کسی نیروی کارآموز می خواد من هستم!!!!!! یکی از دوستان انجمن به من کمک کرد و برای من نقطه آغازی شد و باعث شد که من خیلی از هم دوره هام جلو بیافتم.
    به نظرم ایده ی خوبی البته با قوانین و مقررات و شرایط خاص

mesripoor6، farab_65 و ahmad_it سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf43t56063-new.html

استخدام شبکه mcitpاستخدام نیروی شبکهپشتیبان شبکهکاریابی mcitpاستخدامي نيروي شبكهاستخدام در بخش شبکهاستخدام mcitpامیر خاتم پدرام شبکهامیر خاتم پدرام سیسکواستخدام پشتیبان شبکه mcitpاستخدام میکروتیک کاراستخدام نیروی mcitpاستخدام نیروی شبکه ccna ccnpنیرو شبکه پشتیبانیmcitpاستخدامتهرانکاریابی برای mcitp استخدام شبکه کار ccna ccnpاستخدام نیروی پشتیبانی شبکهامیر خاتم پدراماستخدامهای نیروی شبکه MSCEmcitpاستخداماستخدام شبکه کار mcitpاستخدام میکروتیکhttp:forum.persiannetworks.comf43t56063.html

برچسب برای این موضوع