صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: لطفا به تاپیک زیر نگاه کنید و به عملکرد مدیران نمره بدید.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARM نمایش پست ها
    من فکر میکنم باید اصلاحی در نوع تفکرمون داشته باشیم .
    عضو بودن در یک گروه به معنی پایدار بودن در اون گروه نیست .
    این امتیاز برای افرادی که فعالیت بیشتری در انجمن دارند اعطا میشود .
    منتی هم در این امتیاز دادن نیست ولی یک برچسب است برای 1- تقدیر از آن شخص -2 داشتن محیط های خاص این گروه و ...
    اگر به هر دلیلی این کاربر شرایط عضو بودن در این گروه را از دست بدهد ، این حق برای گروه مدیران انجمن محفوظ است که این برچسب را بردارند .
    منطق حکم میکند که شخص از این قضیه نرنجد و فقط روند کاری خود را اصلاح نماید .
    سلام

روندی که در این ماجرا پیش آمد باعث این فکر شد(بسته شد پست و همه باهم) کاری هم ندارم که عضو ویژه بودن چه مزایا و محاسنی دارد .

در همین جا از مه دوستان تشکر می کنم ازتون خواهش می کنم این بحث رو همین جا تموم کنیمو بیشتر از این منو خجالت ندین.

ولی از مسئولین سایت یه خواهشی دارم که در صورتیکه مطابق با صلاح دیدشون بود اجراش کنن.

چطوره یه بخشی مطابق با قوانین کاری فروم و قوانین کشوری برای بحث و گفتگو برای مشکلات کاری به این شکل که در پست آقای کلاهی مطرح شد اجرا بشه و در اونجا مطالب به این دست باشه برای انتقاد. اسمشم "بدون شرح" باشه.

نظرتون چیه؟

نام حقيقي: ساسان ب

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    138
    سپاسگزاری کرده
    35
    به جای این بحث ها بیشتر به فکر روند نزولی بار علمی انجمن باشیم که چند ماهه به دلیل رعایت نکردن قوانین توسط اعضای جدید و ایجاد مباحث تکراری ، تاپیکهای بدون محتوا ، و شروع مباحثی که به درستی نتیجه نمیگیرند و یا توسط کسی که شروع کرده ادامه پیدا نمیکند ، تاپیکهایی که وعده ی انجام کاری داده شده و ...
    این روند چند ماهه ایجاد شده و هر روز هم شدیدتر میشه بطوریکه تاپیکهایی من میبینم که شاید به جرات میگم 15 بار همینجا ایجاد شده و باز هم ایجاد میشه !
    به نظر من باید اجازه ایجاد مباحث جدید بر حسب تعداد پست ها محدود بشه ( این باعث میشه عضو جدید تاپیک رو سرچ کنه و در همون تاپیک سوالشو بپرسه ) و یا اینکه اعضای جدید رو با وفقه زمانی بگیرید یا قوانین رو به شیوه ای اعلام کنید که رعایت بشود !

در ضمن یه مشکل دیگه که البته باید توی تاپیک دیگه گفت اما من اینجا میگم قبلا میشد تمامی پست های یک کاربر رو با سرچ نام کاربر دید این کار الان امکان پذیر نیست ( تاپیکهای ایجاد شده رو میشه دید ) و اگر چند روز به سایت سر نزنید امکان دنبال کردن برخی تاپیکها رو ندارید چون ممکنه پیداشون نکنید .

ویرایش توسط masterweb : 2010-07-27 در ساعت 12:56 PM

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    تمام حرفها ی عزیزان محترم است اما این حرفها بر اساس منطقی که خودمان در ذهن پرورده ایم منطقی است نه در دنیائی که منطق آن زور است و فکر میکنم اگر سه مطلب مد نظرمان باشد مشکلاتی از این نوع نخواهیم داشت
    1- محیط مجازی که متعلق به دیگران است و افراد دیگر پاسخگوی آنند را صحنه ابراز نظرات درست و عاقلانه خود نکنیم
    2- کاسه داغتر از آش نباشیم و خود را جلو تر از قانون نیاندازیم تا به اصطلاح احتیاط و پیشدستی کرده باشیم
    3- در مقام مدیر وقتی مطلبی میبینیم خودرا بجای کاربر و وقتی کاربریم و حرکتی ناروا از مدیر میبینیم خود را بجای مدیر فرض کنیم تا علت بسیاری از کارها بر ما معلوم شود

pardis11 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سحر خاكپور

خواننده
    نوشته
    326
    سپاسگزاری شده
    63
    سپاسگزاری کرده
    302
    لطفا بحث رو ادامه ندید.

Zahmatkesh و ping سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2