نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: راه اندازی سرویس SMS

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730

راه اندازی سرویس SMS

با سلام خدمت تمامی مدیران و اساتید گرامی
    یه پیشنهاد داشتم که با اجازتون مطرح میکنم :
    بسیاری از عزیزان (چه قدیمی ، چه کسانیکه برای بار اول وارد این سایت میشوند) مشکلات و یا سوالاتی رو مطرح میکنند که دوست دارند راه حل و یا جواب سوالشون رو از اساتید دریافت کنند . برای این کار وقتی مشکلشون رو مطرح میکنند ، باید مدتی صبر کنند تا کسی پیدا بشه که جوابشون رو بده . این مدت ممکنه در حد دقیقه ، ساعت و یا روزها باشه .و طی این مدت اون شخص برای گرفتن جوابش بارها به سایت مراجعه میکنه تا ببینه کسی جوابی داده یا نه که این یه مقدار خسته کنندست .

حالا پیشنهاد من اینه که یه سرویس ارسال SMS راه اندازی بشه که هر کسی که جوابی برای سوالش پیدا میشه توسط SMS با خبر بشه و به سایت مراجعه کنه . این سرویس بنا به درخواست خود کاربر میتونه در هر بحث فعال یا غیر فعال بشه و هزینه اون هم میتونه توسط شخص درخواست کننده تامین بشه (بالاخره هر چیز یه بهایی داره دیگه) . اینجوری دیگه کسی برای گرفتن سوالش نیاز نیست مرتب به سایت سر بزنه و ...
    این سرویس رو من ندیدم توی سایر انجمن ها فعال باشه (اگه هست من نمیدونم) و این میتونه وجه تمایز خوبی برای این انجمن با سایر انجمن ها باشه .

ببخشید زیاد حرف زدم .
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ممنون از پیشنهادتان.
    ولی سیستم اطلاع رسانی توسط ایمیل هم اکنون نیز وجود دارد. اگر کسی به نوشته شما پاسخ دهد، برای شما ایمیلی ارسال می شود که متوجه شوید.
    با این وجود فکر می کنید به SMS نیازی هست؟

نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    اطلاع رسانی توسط ایمیل هم به همون صورتی است که گفتم ، تنها فرقش اینه که شخص به جای اینکه هر روز به سایت سر بزنه باید به میلش سر بزنه . خوب چه کاریه سایت شما که سریعتر باز میشه تا سایت های میل ، پس بازم بر میگرده سر جای اولش که هر روز به سایت سر بزنه . ولی با SMS دیگه نیازی به مراجعه به اینترنت نیست و هنگامی که SMS رسید به سایت مراجعه میشود .

ویرایش توسط al1p0ur : 2010-05-06 در ساعت 10:12 AM

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    اطلاع رسانی توسط ایمیل هم به همون صورتی است که گفتم ، تنها فرقش اینه که شخص به جای اینکه هر روز به سایت سر بزنه باید به میلش سر بزنه . خوب چه کاریه سایت شما که سریعتر باز میشه تا سایت های میل ، پس بازم بر میگرده سر جای اولش که هر روز به سایت سر بزنه . ولی با SMS دیگه نیازی به مراجعه به اینترنت نیست و هنگامی که SMS رسید به سایت مراجعه میشود .
    دوست عزیز چند مورد را شما به آنها توجه نکردهاید .
    1- هزینه راه اندازی این سرویس
    2- همه پستها را اگر قرار باشد در ایمیل و یا وب و یا SMS بخوانیم چه فرقی میکند ؟! منظور این است که مشترک تاپیک و یا انجمن خواص بشویم و از اطلاعاتی که در زده میشود را به صورت جداگانه دریافت کنیم.

در کل اینقدر دسترسی به اینترنت فعلا باز است که به راحتی بتوانیم در صورت نیاز این مورد را داشته باشیم و حداقل از نظر من توجیه اقتصادی خواصی ندارد و با استفاده از یک mail client بدون زدن هیچ دکمه و یا رفرش صفحه خواص ایمیل های جدید را در باکس خود داشته باشید و در صورت نیاز به سایت مراجعه نمایید.

نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    2- همه پستها را اگر قرار باشد در ایمیل و یا وب و یا SMS بخوانیم چه فرقی میکند ؟! منظور این است که مشترک تاپیک و یا انجمن خواص بشویم و از اطلاعاتی که در زده میشود را به صورت جداگانه دریافت کنیم.
    عذر میخوام ، متوجه این جمله نشدم !

در ضمن اطلاعات قرار نیست در میل و sms خوانده شود . فقط از این طریق دوستان با خبر میشوند که جواب آنها داده شده و باید به سایت مراجعه نمایند .

تو سازمانی که کار میکنم یه پورتال داخلی داریم که یکی از قسمتهاش اطلاعیه ها و بخشنامه های مهم قرار داده میشود این بخشنامه ها در بورد قسمتهای مختلف هم قرارا داده میشود . اما کارکنان که نمیتونند دم به ساعت وارد پورتال بشن و یا به بورد مراجعه کنند که ببینن خبری هست یا نه . ما براشون این سرویس رو راه انداختیم که هر خبری میشه بهشون sms زده میشه که به پورتال مراجعه نمایند تا مطالب جدید را بتوانند دریافت کنند . به نظر شما این روش بهتره یا روش اول ؟

در هر صورت از شما و سایر مدیران ممنون و متشکر
    موفق باشید

ویرایش توسط al1p0ur : 2010-05-06 در ساعت 12:47 PM

نام حقيقي: مهدی کوشش

عضو غیر فعال شناسه تصویری MaKo
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    2
    منم با این SMS موافقم ولی گرفتن یه درگاه SMS اینترنتی یه 400 هزارتومنی خرج داره تازه بعدشم مدیریتش مشکله چون باید دائم شارژش کنی و اگه زیادی هم شارژ کنی SMS هات رو میسوزونن بعدش می شه ضرر. تازه دردسر پول گرفتن از اعضا و Accounting حسابهای SMS اونها بماند.
    پیشنهاد خیلی خوبیه ولی سخته.
    از نظر من مدیرا یه نظر سنجی بزارن ببینن چی میشه.
    مثلاً بپرسین در مورد راه اندازی سرویس SMS با فلان مشخصات و پرداخت هزینه نظرتون چیه؟
    و پاسخها می تونه این باشه
    1- مفیده و شرکت خواهم کرد
    2- مفیده ولی شرکت نخواهم کرد
    3- مفید نیست
    یا چیزی شبیه این

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    دوست خوبم یه فرق خیلی بزرگ اینجا با سازمان شما داره و اونم اینه که قرار نیست حتما وقتی به نوشته شما پاسخ داده شد به انجمن سر بزنید اگه اینطور باشه پس کسی که به سئوال شما جواب داده هم نباید سر بزنه تا بهش اطلاع داده بشه اینجا یه محیط برای تبادل اطلاعاته من خودم به شخصه روزی 2 یا 3 با سر میزنم و مطالب رو میخونم .توی سازمان شما یه بخشنامه یا هرچیزی که لازمه توی تابلو اعلانات نصب بشه از طرف یه نفره یا یه بخشه که به بقیه اطلاع داده میشه و این سرویس میتونه خوب باشه ولی اینجا .......

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    در کل اینقدر دسترسی به اینترنت فعلا باز است که به راحتی بتوانیم در صورت نیاز این مورد را داشته باشیم . ... .
    با عرض معذرت
    من با این صحبت موافق نیستم. متاسفانه توی شهرستانها به آسونی بعضی شهرها اینترنت دم دست مردم نیست. بعضی از علاقمندان خیلی به زحمت میتونن یه اینترنت سرعت پایین رو تجربه کنن.
    درضمن همانطوریکه دوستمون گفتن پیشنهاد مفیدیه فقط یه کمی سخته. یعنی مدیریتش سخته. بابت پولی شدنش هم خوبه. من طبق تجربه ای که دارم اکثر دوستانی که توی شهرستانها هستند به دلیل عدم دسترسی به مطالب درست و حسابی حاضرند با یه کمی پول خرج کردن راحت تر به حل مشکلشون برسن.
    من به نوبه خودم موافقم واگه مدیران صلاح میدونن یه نظرسنجی تو این زمینه بزارن.
    موفق باشید

خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    ببخشید البته اما اگه حداقل RSS رو راه اندازی می کردید فکر کنم وضع خیلی خوب می شد و اونهایی هم که می خوان با موبایل مطالب رو دنبال کنن راحت می تونن این کار رو بکنن .
    البته کسی منکر زحمات شما نیست و خیلی هم ممنونیم.

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan653 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید البته اما اگه حداقل RSS رو راه اندازی می کردید فکر کنم وضع خیلی خوب می شد و اونهایی هم که می خوان با موبایل مطالب رو دنبال کنن راحت می تونن این کار رو بکنن .
    RSS فعال است. آدرس اصلی: http://forum.persiannetworks.com/ext...p?type\x3dRSS2

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    پیشنهاد خوبی است اما مهمترینش قسمت مالی قضیه است که فکر کنم همه اش بی افته گردن یک نفر و بنده که شخصا اصلا موافق نیستم و در مورد اینکه هر کس خواست مشترک بشه خودش پولش رو بده فکر نکنم عملی باشه و صورت قشنگی نداره...

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    در مورد پیشنهادی که مطرح شده، لازم است اشاره کنم که در شرایط حاضر و با امکانات موجود امکان پذیر نیست. سرویس SMS خوب است ولی از امکانات جانبی است. جای خالی امکانات بسیار ضروری تر خود نمایی می کند که اگر امکانات و فرصتی باشد باید به آنها پرداخته شود.

از همه دوستان گرامی سپاسگزارم.

نام حقيقي: رسول نصراصفهانی

عضو عادی شناسه تصویری isfahany
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    66
    امکان خوبی است . البته به درد بنده نمی خورد . ولی پیاده سازیش کار حضرت فیل است . به خصوص قسمت مالیش

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    RSS فعال است. آدرس اصلی: http://forum.persiannetworks.com/external.php?type\x3dRSS2
    سلام
    این سرویس فقط لیست موضوعات رو میده که خوب به نظر من چندان به درد کسی که میخواد موضوعی رو که توش عضو شده رو دنبال کنه نمی خوره خصوصا اگه موضوع رو خود آدم راه اندازی کرده باشه و منتظر یه جواب مناسب برای سوالش باشه .
    به هر حال از توجهتون ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه پول گرفتن بابت sms

راه اندازی سرویس wds

فیلم آموزشی- راه اندازی سرویس WDS

برچسب برای این موضوع