نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 28سپاس
  • 6 توسط dana1975
  • 2 توسط hamid khan
  • 1 توسط SADEGH65
  • 1 توسط mkm
  • 1 توسط hamid khan
  • 1 توسط patris1
  • 3 توسط hamid khan
  • 1 توسط patris1
  • 3 توسط th95
  • 3 توسط Hakimi
  • 6 توسط patris1

موضوع: ساخت زیر مجموعه جهت بخش دريافت کتاب و نرم افزار

نام حقيقي: Alireza Shahrokhi Dana

خواننده
    نوشته
    308
    سپاسگزاری شده
    119
    سپاسگزاری کرده
    95

ساخت زیر مجموعه جهت بخش دريافت کتاب و نرم افزار

ابتدا جا داره از جناب آقای پاتریس مدیر گرامی و کوشای این بخش تشکر فراوان کنم
    خواهش میکنم با توجه به مطلب خیلی زیاد این بخش ،چند زیر بخش برای این قسمت ساخت بشه، نظیر
    -فیلم آموزشی
    -کتاب
    -نرم افزار
    -مجله
    -.....

فکر میکنم که وجود این زیر بخشها کمک بسیار زیادی به طبقه بندی و دسترسی آسان این قسمت خواهد کرد.

موضوعات مشابه:
    pardazande، aliafzalan، ssaebi و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    با درود و سپاس

چند روزی بود که بنده نیز در همین مورد فکر میکردم تا ببینم بهترین روش طرح این مسأله و پیشنهاد اجرایی آن چگونه است .
    همگان آگاه هستید چقدر وقت و تلاش جناب Patris1 هزینه میکنند تا این کتابها و نرم افزاها آماده شود و در اختیار دوستان قرار گیرد . من در شگفت هستم که چطور ایشان با این جدیت روزی ده ها پست ارزشمند در انجمن قرار میدهند که خود بنده جهت مطالعه برخی از این موارد جا میمانم . واقعاً برای آرشیو این مطالب کتابخانه ایی لازم است و همیشه جستجوی نتها راه گشا نیست .

چقدر خوب بود این مطالب سازماندهی بهتری پیدا میکرد از جمله راهی که دوستمان به آن اشاره کرد و حتی زیر شاخه های بیشتر مثلاً کتاب - Cisco - طرح سناریو که اگر دوستی بخواهد با سلسله ای از پستها و کلیه موارد را یکجا داشته باشد بتواند از آن استفاده کند .

این پیشنهاد فقط در زمینه تاپیکهای تک پستی و بصورت کاملاً تخصصی و صحیح است . (فقط مدیران سایت بتوانند تاپیک را در دسته بندی قرار دهند) از جمله تاپیکهای متنوع جناب Patris1 .

نمونه ایی از این کار در سایت مرجع اسکریپ که خود آقای Patris آنرا معرفی کرده اند میباشد :

کد:
    http://gallery.technet.microsoft.com/ScriptCenter/en-us/

th95 و mummified سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: amin masoudi fard

خواننده شناسه تصویری kamelot
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    26
    با تشکر از patris1 عزیز به خاطر Post های بسیار ارزشمندش اگه حتی طبقه بندی مطالب جزئی تر از اینکه دوستان فرمودند بشه به نظرم بهتر هم میشه ..مثلا exchange ,ISA ,active directory... تو بخش ویندوز و الا آخر....

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    از یک نظر و دیدگاه مورد خوبی است و قابل تامل ولی تا چه حد باید این تقسیم بندی پیش برود ؟

ولی از نظر و دیدگاه دیگر این افزایش بخش چقدر کارایی ارد و فقط برای جداسازی است و یا اصلا کاربردی نیز دارد.

اینجا را نمتوان به این راحتی که دوستان میگویند دارای زیر شاخه های متعدد نمود و بحث آن با موردی که دوستان مثال زدند بسیار متفاوت است و یک فروم با آن مورد بسیار تفاوت دارد.

آقای شاهرخی شما که در جریان بخش بندی جدید سایت بودید و میدانید به این سوالات و درخواست ها پاسخ داده شده است سایر دوستان نیز میتوانند پستهای مربو به آن تاپیک را بخوانند ( نظرات من در آن موقع بر ایجاد این بخش بود به عنوان یک کاربر)
    تقسیم بندی جدید انجمن، ایجاد بخش های جدید

شاید با خواندن مطالب بالا خیلی از نظرات تغییر کند.
    جداسازی این بخش در وحله اول خوب است ولی باید دید ایجاد زیر بخش واقعا به اندازه خود کاارآیی دارد ؟ آیا کاربران همین حال نیز که جستجو در این بخش ساده است این کار را میکنند ؟ آیا مطالب مشخص که لینک دانلود کتاب و نرم افزار است در این بخش قرار میگیرد ؟

در هر حال به علت اینکه تعداد پستهای این تاپیک با همان گزینه هایی پاتریس عزیز در ابتدای تاپیک ها با عناوین " نرم افزر - کتاب - فیلم آموزشی" می آورد به نظر من در حال حاظر کافی است و در صورت رعایت همین قوانین و دستور العمل ساده میتواند ما را از داشتن این زیر بخش ها حداقل تا مادامی که حجم ارسال ها فق از طرف فرد یا افراد خواصی باشد کفایت میکند.

البته نظر نهایی را آقای حکیمی باید بدهند و این یک برداشت شخصی است.

patris1 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میلاد

عضو عادی شناسه تصویری mummified
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    55
    منم موافقم.
    دسته بندی و ایجاد زیر مجموعه برای این بخش 100% ضرورییه.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    منم با ایجاد زیر گروه موافقم

mummified سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    با سلام به همه دوستان و عرض ارادت به مدیران

یک جمله است که بنده شدیداً به آن اعتقاد دارم و آن این است که "برای کیفیت حد و مرزی وجود ندارد " زحمتی که جناب آقای حکیمی در طول یک دهه برای ساختن و پرداختن این سایت کشیده اند برای کسی پوشیده نیست ولی علت نگارش این چنین پستهایی فقط و فقط بهتر و بهتر کردن است .

نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    ولی از نظر و دیدگاه دیگر این افزایش بخش چقدر کارایی ارد و فقط برای جداسازی است و یا اصلا کاربردی نیز دارد.

اینجا را نمتوان به این راحتی که دوستان میگویند دارای زیر شاخه های متعدد نمود و بحث آن با موردی که دوستان مثال زدند بسیار متفاوت است و یک فروم با آن مورد بسیار تفاوت دارد.
    مثالی که بنده ذکر کردم فقط به عنوان نمونه ای برای الگو برداری دسته بندی بود . اینجانب آگاه هستم که ماهیت اینگونه انجمن ها متفاوت است . نظر بنده در مورد سایت اصلی پرشین نتورک : http://www.persiannetworks.com بود.

که غیر از انجمن که درگاه ورودی نظرات و مباحث است , پس از تکمیل و نتیجه رسیدن پستهای اضافی حذف و بصورت آرشیو در آید . قدر مسلم است هنگامی که شما اطلاعات دسته بندی شده و مرتب را داشته باشی کیفیت تحقیق و دسترسی به اطلاعات بهتر صورت میگیرد . حتی در مورد بانک نرم افزار ها به جرآت میتوانم بگویم بنده در هیچ سایتی چنین لینکهایی بصورت معتبر و توضیحات تخصصی ندیده ام .

به عنوان یک الگو : انجمن قسمت اصلی تبادل نظرات و ورودی است و قسمت دانلود ها و کتابها و مقالات و کتابخانه آموزش میتواند خروجی این انجمن باشد .

با تشکر

mummified سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    ببخشید این را میگم، ولی گویا اطلاع ندارید در میکروسافت ۱۰ ها تیم روی هر قسمت کار میکننند ،آنوقت شما این کار را از یک نفر انتظار دارید!!!!
    آدم اول مقداری برای انجام کار مورد نظر فکر میکند که با امکانات موجود، قابل انجام است یا خیر!!!
    با سپاس و تشکر

iSoheil سپاسگزاری کرده است.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    احتمالا منظور آقای قنبریان چیزی شبیه Wikipedia باید باشد .
    در مورد این موارد در جلسات مدیران انجمن بحث و بررسی های بسیاری انجام گردیده و در زمان مناسب توسط مدیریت انجمن اعلام و نظرخواهی خواهد گردید.

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    با احترام به شما
    جناب Patris ارزش فعالیت و پشتکار شما برای کسی پوشیده نیست همین وقتی که شما برای جمع آوری مطالب میگذارید . جای تقدیر دارد کسی صرفاً از شخص شما انتظار کشیدن بار این زحمت را ندارد .
    مهم این است که هدفها درست انتخاب گردند و در راه رسیدن به آنها گامهای درستی برداشته شود . اگر این ساختار شکل بگیرد رفته رفته به شکل نهایی خودش میرسد .
    در ضمن با نهایت احترام ممکن است از 10 راهکاری که دوستان ارائه میکنند یکی قابل رسیدگی و اجرایی شدن را داشته باشد شما چرا خودتان را ناراحت میکنید .
    مگر این نیست که آرامش در برخورد و احترام به دیگران از ارکان این انجمن است .

Dont Worry Be Happy

Reza.D، aliafzalan و mummified سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: میلاد

عضو عادی شناسه تصویری mummified
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    55
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    ببخشید این را میگم، ولی گویا اطلاع ندارید در میکروسافت ۱۰ ها تیم روی هر قسمت کار میکننند ،آنوقت شما این کار را از یک نفر انتظار دارید!!!!
    آدم اول مقداری برای انجام کار مورد نظر فکر میکند که با امکانات موجود، قابل انجام است یا خیر!!!
    با سپاس و تشکر

انتظار از یک نفر نیست دوست عزیز.
    میتوان تعداد معاونین را زیاد کرد. فکر میکنم افراد لایق برای معاونت شما در این بخش کم نباشند و بتوان از دوستان دیگر نیز استفاده نمود.

نقل قول نوشته اصلی توسط armashali نمایش پست ها
    احتمالا منظور آقای قنبریان چیزی شبیه Wikipedia باید باشد .
    در مورد این موارد در جلسات مدیران انجمن بحث و بررسی های بسیاری انجام گردیده و در زمان مناسب توسط مدیریت انجمن اعلام و نظرخواهی خواهد گردید.
    در ویکی تمامی افراد توانایی ویرایش را دارند و مبحث ویکی سوای از فروم و است. در ویکی نوشتن به صورت آنچه که در فروم ها رایج است کاملاً منسوخ است.
    جهت اثبات این مطلب میتوانید در ویکی وپ:نیست را مطالعه بفرمائید.
    به نظر بنده تفکیک کردن بخش های انجمن به قسمت های کوچکتر و تخصصی تر موضوع چندان پیچیده*ای نیست که نیاز به رای گیری و بحث های تخصصی داشته باشد. حیف است که با توجه به مطالب بسیار جالبی که جناب patris1 گرامی ارسال میکنند افراد در پیدا کردن موضوعات سردرگم شوند و چندین صفحه را مطالعه کنند تا با مطالب جدید ارسال مواجه شوند.

اینگونه دسته بندی، بنده را به یاد نمایشگاه افتضاح الکامپ 2009 تهران می اندازد که تمامی غرفه های سخت افزار ، نرم افزار ، شبکه و ... به صورت درهم و غیر هاهنگی چینش شدند و بینندگان را وادار به بازدید از تمامی سالن ها میکرد که بازددید کنندگان نیز در نهایت با کمبود وقت مواجه میشدند..

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    جناب قنبریان
    به علت اینکه گویا ما در رویا زندگی میکنیم و تلاش نمیکنیم خود را با واقعیت تطبیق دهیم.
    این مثل این است که بنده یک هواپیمای تک موتوره داشته باشم و بخواهم با کار فردی تبدیل به هواپیمای ۷۴۷ کنم. اگر به نظر شما این کار عملی است حتی به صورت کم که دیگر بنده سکوت کنم بهتر است.
    در ضمن بنده با این چیزها ناراحت نمیشوم ، بلکه وقتی میبینم که از این انجمن استفاده میکنیم ولی باز هم انتظاراتی داریم که همه آن را از یک نفر میخواهیم ، ناراحت کننده است.
    همه پیشنهاد میدهند، ولی آیا قبل از پیشنهاد دادن برای راحتی خود، بهتر نیست در خلوت خود کمی فکر کنیم که چه کمکی این انجمن در راه ترقی علم کامپوتر به ما کرده و یا مشکل ما را حل کرده ، در مقابل ما برای این انجمن چه کردیم ،
    آیا واقعن کمکی کردیم؟

با سپاس و تشکر

Reza.D سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    جناب پاتریس
    با سلام و تشکر از شما بابت زحمات زیادتان
    من حاضرم در این بخش کمک کنم
    گرچه ما انگشت کوچیکه شما هم نمیشیم ولی میتونی من رو تست کنی
    مثلا بخش نرم افزارها و کتب مرتبط با سیسکو یا مایکروسافت رو بر عهده میگیرم
    بقیه هم همینطور
    هر کی بالاخره یه گوشه کار رو میگیره دیگه

Hakimi، Reza.D و patris1 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    ممنون از همه دوستانی که نظراتشان را اعلام کردند و ممنون از جناب پاتریس که چراغ این بخش را روشن نگه داشته اند.
    برای این بخش ایده ای دارم. به نظرم بهتر است این بخش در قالبی شبیه وبلاگ قرار بگیرد و با استفاده از برچسب و تگ و کلیدواژه ها مطالب مختلف در طبقه بندی های مختلف قرار گیرند. از آنجایی که مطالب این بخش از جنس بحث و تبادل نظر نیست، قالب انجمن به نظرم خیلی کاربردی نیست.

همانطور که جناب پاتریس اشاره کرد، بهتر است دخل و خرج با هم بخواند و بهتر است پایمان را روی زمین سفت بگذاریم. منابع آنقدر نیست که بتوان وب سایتی شبیه مایکروسافت داشت! نهایت کاری که می توانیم بکنیم این است که با کمترین منابع، تغییراتی بدهیم که کارایی بالاتر برود.

it_ict، iSoheil و hamid khan سپاسگزاری کرده‌اند.

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    جناب پاتریس
    با سلام و تشکر از شما بابت زحمات زیادتان
    من حاضرم در این بخش کمک کنم
    مثلا بخش نرم افزارها و کتب مرتبط با سیسکو یا مایکروسافت رو بر عهده میگیرم
    بقیه هم همینطور
    هر کی بالاخره یه گوشه کار رو میگیره دیگه
    دوست عزیز سپاس و تشکر از پیشنهاد شما ، اما منظور از این جمله (ولی باز هم انتظاراتی داریم که همه آن را از یک نفر میخواهیم) این حقیر نبود, بلکه طراح سایت بود ، چون تمام مسولیت تغیرات در سایت به دست ایشان است.
    تشکر مجدد از لطف و پیشنهاد شما

کد:
    شما لطف دارد ، ولی باور کنید من و شما و دیگران هیچ فرقی با هم نداریم (البته شاید در سن).
    شک نکنید
    با تشکر

it_ict، th95، ssaebi و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

پاتریس

دریافت کتاب و نرم افزار

الگوی صحیح تقسیم بندی زیر دایرکتوری

ایجاد زیر شاخه در وبلاگ

برچسب برای این موضوع