نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط Hakimi
  • 1 توسط ehsan653
  • 1 توسط Reza.D
  • 2 توسط Hakimi

موضوع: بسته شدن بازارچه و پس لرزه هایش

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78

بسته شدن بازارچه و پس لرزه هایش

با سلام

در شروع صحبت ها جناب حکیمی صحبتی کردن در این تاپیک گه گفتن بسته ماندن بازارچه بهتر از باز بودن همراه با زیان هستش.
    http://forum.persiannetworks.com/f73/t22207.html

ولی جناب حکیمی شما باید بهتر آگاه باشید به پس لرزه ها و حاشیه هایی که ایجاد شده از بسته شدن بازارچه،شما گفتین که اگر بسته باشه بهتره بنده هم میگم بله بهتره ولی حکایتی که در پیغام های خصوصی مد شده چی؟
    بنده یه تاپیک اسکوئید زدم دوستی دیدم پیغام گذاشته که مشکلی نیست اگر می خواهید من بگویم دوستم برای شما درست کنه.

در شرح این مسئله بفرمایید مطالب خودتون رو تا ما هم بهره مند بشویم.

موضوعات مشابه:

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    این چه پس لرزه ای یه ؟
    خب شما تاپیک زدین یه بنده خدایی هم براتون پی ام زده به صورت کاملا خصوصی
    لااقل مثل قبل دعوا که نمیشه
    میتونید مسج رو بخونید یا نخونده پاکش کنید
    پس لرزه اینه که روزی صد تا مسج تبلیغاتی بیاد از داخل فروم که تابحال اینطوری نبوده
    به این میگن پس لرزه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام،
    بله، این اتفاق می افتد. استفاده از پیام خصوصی برای تبلیغ نیز خلاف قوانین است. ولی سیاست ما کنترل پیام های خصوصی نیست. در صورتی که گزارشی در این باره برایمان ارسال شود، مورد بررسی قرار می گیرد و به فرد خاطی تذکر داده می شود. در صورت اصرار بر رفتار پیشین، دسترسی او به انجمن محدود خواهد شد.

اگر یا چنین مواردی مواجه شدید، در صورت تمایل از طریق صفحه "تماس با ما" موضوع را اطلاع دهید تا با فرد خاطی برخورد لازم صورت گیرد.

تا کنون در چندین مورد گزارشاتی در این باره به دستمان رسیده و به افراد خاطی تذکر داده شده است.

با سپاس

it_ict سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جناب خسروی مطلب شما درست ولی یک پیغام برای من یک پیغام برای شما یک پیغام برای عضوی دیگر
    و در آخر همه، حکایت معروف قطره قطره جمع گردد رو می دونیم.
    به هرحال ما برای به اشتراک گذاری علم و تجربه و ذکات علم اینجا جمع شدیم بله فعالیت اقتصادی بشود ولی در بخش خودش.

ویرایش توسط wazet : 2009-10-23 در ساعت 12:16 PM

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام خدمت دوستان
    باید عرض کنم من اصلا بازارچه این فروم رو ندیدم ولی باید بگم با توجه به تجربه سایتهای دیگه ای که این کار ها رو به صورت مشابه انجام میدن دلیل موفقیت این سایت فقط همین تمیز بودنش از این مسایله و اگه من هر روز چکش میکنم و گاهی می نویسم ، فقط همینه .
    و اگه محل کسب بشه من یکی دیگه نیستم .
    در ضمن اونهایی که کار آموزشی کرده باشند حتما با این نظر موافقند که توی محافل علمی جای کاسبی نیست و اگر شد دیگه علمی نیست .
    مثل اینکه وسط یه دانشگاه بوتیک بزنی و سر کلاسها مانکن بزاری !!!!!!!!!!!

Hakimi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    البته بازارچه اینچا به شدت بوتیک و مانکن نبود ولی خدا میدونه شاید اگر ادامه پیدا میکرد به اون مرحله هم میرسید.

این بحث پیام خصوصی به فهم و شعور خود اون بابایی که به شما پیام میده برمیگرده.میگن آقا اینجا بازارچه نداریم حالا طرف فکر میکنه اگر تو pm بگه برای مثل شمایی فرق داره.جریان اینه که میگن پشت چراغ قرمز وایستین.اونی که نفس وایستادن رو قبول داره نصف شب هم توقف میکنه اما اون که تو روز به زور وایستاده دیگه نصف شب رو حساب اینکه جریمه ای نیست رد میکنه.حالا جهنم اتفاقی که ممکنه بیفته.من هنوز جریان چند وقت پیش رو که یکی از بچه های خوب اینجا فعالیتش رو تعطیل کرد یادمه.فکر کنم منشا اون هم همین بحث های تجاری در قالب pm و مشکلات بعدیش به صورت علنی بود.

Hakimi سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بله بنده هم مطالب دوستان رو تاييد مي کنم که بر ميگرده به فرهنگ و درک آن کاربر عزيز ولي بايد يک نظارتي هم داشته باشه.

نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    بله بنده هم مطالب دوستان رو تاييد مي کنم که بر ميگرده به فرهنگ و درک آن کاربر عزيز ولي بايد يک نظارتي هم داشته باشه.

اگر منظورتون نظارت رو pm هاست یه مثال میزنم.اگر مخابرات مکالمات و اس ام اس های مردم رو ش ن و د و چ ک کنه شما راضی هستید؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj Pashmak نمایش پست ها
    اگر منظورتون نظارت رو pm هاست یه مثال میزنم.اگر مخابرات مکالمات و اس ام اس های مردم رو ش ن و د و چ ک کنه شما راضی هستید؟
    البته قیاس شما مع الفارغ است. اینجا مخابرات نیست.
    در هیچ کجای قوانین انجمن ذکر نشده که پیام های شخصی کنترل نخواهند شد. بلکه به صراحت ذکر شده که ارسال پیام های تبلیغاتی با استفاده از پیام شخصی ممنوع می باشد. البته سیاست رسمی ما نظارت بر همه پیام های خصوصی نیست. (اگر چنین قدرت نظارتی داشتیم، نظارت را بر نوشته های عمومی دقیق تر می کردیم!) بلکه در صورت دریافت گزارش یا بوجود آمدن سوء ظن و همچنین در مواردی به صورت تصادفی، بررسی های لازم صورت می پذیرد.

لازم است این نکته را هم ذکر کنم که دسترسی به پیام های شخصی کاربران صرفا در اختیار شخص بنده است و هیچیک از مدیران و سرپرستان بخش های مختلف چنین امکانی را ندارند.

خوشبختانه برداشت من این است که این موضوع عمومیت ندارد و تعداد افرادی که چنین کاری می کرده اند / می کنند از تعداد انگشتان دست کمتر است. امیدوارم این تعداد هم با توجه به تذکرهای داده شده، در روش خود تجدید نظر کنند، چرا که در غیر این صورت دسترسی ایشان به انجمن برای همیشه مسدود و محدود خواهد شد.

SADEGH65 و it_ict سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
    البته قیاس شما مع الفارغ است. اینجا مخابرات نیست.
    در هیچ کجای قوانین انجمن ذکر نشده که پیام های شخصی کنترل نخواهند شد. بلکه به صراحت ذکر شده که ارسال پیام های تبلیغاتی با استفاده از پیام شخصی ممنوع می باشد. البته سیاست رسمی ما نظارت بر همه پیام های خصوصی نیست. (اگر چنین قدرت نظارتی داشتیم، نظارت را بر نوشته های عمومی دقیق تر می کردیم!) بلکه در صورت دریافت گزارش یا بوجود آمدن سوء ظن و همچنین در مواردی به صورت تصادفی، بررسی های لازم صورت می پذیرد.

لازم است این نکته را هم ذکر کنم که دسترسی به پیام های شخصی کاربران صرفا در اختیار شخص بنده است و هیچیک از مدیران و سرپرستان بخش های مختلف چنین امکانی را ندارند.

خوشبختانه برداشت من این است که این موضوع عمومیت ندارد و تعداد افرادی که چنین کاری می کرده اند / می کنند از تعداد انگشتان دست کمتر است. امیدوارم این تعداد هم با توجه به تذکرهای داده شده، در روش خود تجدید نظر کنند، چرا که در غیر این صورت دسترسی ایشان به انجمن برای همیشه مسدود و محدود خواهد شد.
    هدف از اسم بردن از مخابرات مثال از جایی بود که امکان کنترل رو داره اما نمیکنه مگر اینکه لازم بشه و به حکم مراجع.

نام حقيقي: vistaix , ehsan

مسدود شده
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    اینجا بازارچه نداره ؟

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست گرامی
    اگر داشت که حتما در صفحه اول انجمن می دیدید. حتما دیده اید که در این باره بحث شده و اعلام شده که فعالیت تجاری و خرید و فروش در انجمن مجاز نمی باشد.

پیروز باشید و پایدار

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع